-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Elza nie chcesz go na dt?:D[/QUOTE] męczę męża o tą sunie z małymi szanse małe ale jutro tam zadzwonię bo dzisiaj nie dałam rady. Gdyby to była dziewczyna... -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
Elza22 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Śliczna oby domek szybko się znalazł. -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Ten kudłacz ma mega szanse na dom - a jakieś szczegóły odnośnie charakteru?[/QUOTE] piękny jest wystarczy do fryzjera go zabrać i domek szybko się znajdzie -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Cudownie ;-) -
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
Elza22 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Nie wiem czy bez sterylki ją puszczą ze schroniska.[/QUOTE] ja bym wolała nawet żeby była po sterylce -
[quote name='Nutusia']Chodzi mi o to, że nie usypia się ślepych miotów. Już ta bezdomna, wynędzniała sunia nie ma się gdzie podziać, a tu pięć pijawek wysysa z niej resztki życia i je też czeka podobny los. To jest błędne koło...[/QUOTE] Zgadzam się ta sunia cały czas chodzi mi po głowie miałam dzisiaj dzwonić dowiedzieć się coś więcej ale mojemu małemu idą ząbki i tak daje popalić że dopiero teraz mam czas...
-
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
Elza22 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
biedna mała musi być jej strasznie zimo i te pazury... jak chodzi o psa ze schroniska to brała już na tymczas wiec zdaje sobie sprawę że może się inaczej zachowywać trzeba sprawdzić ją na dzieci i szukamy transportu taka malizna może z jakąś dobra duszą przy okazji się zabierze. -
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
Elza22 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ale może ktoś jest w stanie pomóc... W Olkuskiej mordowni przebywa malutka sunia wraz ze szczeniakami.Potrzebna natychmiastowe DT. Kontakt z iwoniam tel.515 192 985 Psy przebywają w budzie na polu... [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/9333/suniazmaymi.jpg[/IMG] -
Samotny niepotrzebny oddany jak rzecz ...doberman.Nero ma cudowny dom
Elza22 replied to izek77's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ale może ktoś jest w stanie pomóc... W Olkuskiej mordowni przebywa malutka sunia wraz ze szczeniakami.Potrzebna natychmiastowe DT. Kontakt z iwoniam tel.515 192 985 Psy przebywają w budzie na polu... [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/9333/suniazmaymi.jpg[/IMG] -
Przepraszam ale może ktoś jest w stanie pomóc... W Olkuskiej mordowni przebywa malutka sunia wraz ze szczeniakami.Potrzebna natychmiastowe DT. Kontakt z iwoniam tel.515 192 985 Psy przebywają w budzie na polu... [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/9333/suniazmaymi.jpg[/IMG]
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Przeczytałam cały wątek, bo szukałam informacji, których nie ma na fb. Niestety niewiele znalazłam. Rozumiem brak czasu i konieczność ogarnięcia całej sytuacji, w końcu forum, to nie rzeczywistość. Ale... Pamiętajcie, że ludzi można zaangażować tylko pokazując im sytuację poprzez dokładne opisy i zdjęcia. Brakuje mi tutaj zdjęć obrazujących całą sytuację- domu, obejścia. Brakuje mi zdjęć i opisów poszczególnych psów. Brakuje podziału na małe, duże średnie i rozpiski, które w jakim wieku. Nie wiem, ile psów żyje w domu, ile przy budach, ile faktycznie ma normalne budy, a ilu dobre budy by się przydały. Ile jest suk? Czy któreś wymagają sterylizacji aborcyjnej? Czy psy kiedykolwiek były szczepione? Czy ci ludzie oddadzą wszystkie zwierzęta, czy tez są jakieś psy, które nie będą przeznaczone do adopcji. Bez tych informacji trudno będzie zainteresować nowych ludzi, bo te zamieszczone na wątku są po prostu niekompletne. Czas działa na niekorzyść. Im więcej go upłynie od założenia wątku, tym trudniej będzie zachęcić nowych ludzi do udziału. Wiem to z wieloletniego doświadczenia...[/QUOTE] zgadzam się trzeba to uzupełnić inaczej cały czas bedzie tu tak cicho -
[quote name='Poker']Ale czy coś mówił jak ona się zachowuje? Jak oni do niej ?[/QUOTE] Właśnie rozmawiałam z Panem Dora czuje się już jak u siebie śpi w łóżku z synek.Biega po całym domu z zabawkami je tylko gotowane jedzenie suchego nawet nie chce ruszyć. Cała rodzina zakochana w niej ale to nic dziwnego to cudowny pies. Jak chodzi o rankę to ładnie się goi nie jest opuchnięta. Cioteczko Poker wychodzi na to że domek sprawdzony w 100%;-)
-
Doberman wyrwany z mordowni zostaje na zawsze w DT.
Elza22 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
szczerze to się zgubiłam na tym wątku psiak zostaje w DT rozumiem i to jest już jego DS a zbieramy na karmę?? -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Fotki boskie cukiereczek;-) -
Śliczny piesek w typie Yorka pilnie potrzebuje domu!!!
Elza22 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
coś więcej wiadomo o tej białej suni ?