-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']całkowite koszty sterylizacji i czyszczenia ząbków wyniosły 237 złotych; ubranko - 20,00 czyszczenie - 30,00 czyli wychodzi za sterylizację - 187,00 zł i tę kwotę zwróci nam na szczęscie fundusz sterylizacyjny; jeszcze nie mam rachunku, ale jak tylko będę miała (prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia) to się rozliczę z funduszem;[/QUOTE] ....................... -
Malwinka, nieduża i delikatna sunia -pojechała do domu
Elza22 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Śliczna zapisuje;-) -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Wiem ,że mało .Sorki...Ale w sobote jade do psiaków i będzie dużo zdjęć i opisy...[/QUOTE] ja mam już imię dla kudłacza Oti ;-) jak do mnie przyjedzie to nie będzie miał wyjścia ;-) -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
co tu takie pustki ? -
Wątek zbiorczy moich tymczasów . Karma pilnie potrzebna !!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
proponowałam DT dla jakiejś małej suni ale pisałyście że nie ma małej suni a przecież jest Masza czy ona ma domek zaklepany? -
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
Elza22 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Choróbsko zagościło nam w domu. Nie zagladałam na Dogo. Elza22 widzę propozycję DT? Dziękuję. Bez sterylki nie wypuszczą suni. Nie zrozum mnie żle ale dla mnie najwazniejsze jest szukanie dla zdrowego psa od razu DS. Nie znaczy to że nie chcę DT dla niej ale o tym muszę pogadać ze schroniskiem. I co ważne to czy PDT czy BDT. Z kasą krucho u nas ,właściwie to wcale nie mamy.[/QUOTE] Oczywiście BDT. Rozumiem że bez sterylki nie wyjdzie ze schroniska,jednak szkoda miejsce marnować. -
Leci trzeci rok jak jestem na dogo, nigdy jeszcze nie spotkałam się żeby na wątku było tyle zawiści i nienawiści. Z tego co zauważyłam to przestało liczyć się dobro psiaków tylko kto ma rację a sporo ludzi tutaj utopiło by drugiego człowieka w łyżce wody żeby tylko było na jego to strasznie smutne...
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się mała ma dużo szczęścia że tak trafiła.Mój york miał straszny kamień, pomagało czyszczenie ale nie na długo czyściłam jej zęby ale efekt nie był zadowalający od kiedy używam stoma żel mała ma piękne ząbki. -
Wątek zbiorczy moich tymczasów . Karma pilnie potrzebna !!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
zapisuje ;-) -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Dobrego masz meża[/QUOTE] jak się wiązał z psiarą wiedział co go czeka ;-) -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']A maż się zgodzi?:)[/QUOTE] nie zgadza się na szczeniaka i na dużego psa dlatego chce wiedzieć ile ma cm a tak to mogę brać nawet nie chce oglądać;-) -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Ok. Ale w sobote ..Nie dam rady wcześniej pojechać...[/QUOTE] ok nie ma problemu ;-) -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Haha dobra muszę moja chrześnice zabrać i na niej przetestujemy ;p Oczywiście zartuje ale oczywiście sprawdze wszystko. Toleruje psy -w domu są róznej wielkości[/QUOTE] to fajnie może będzie mógł pojechać do mnie jak lubi dzieci szkoda wydawać kasę na hotel i jeszcze nie wiadomo jak szybko znajdzie dom bo to różnie bywa... -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Troszkę większy ale troszkę...Dora była młoda 8miesięcy a Kudłacz ma ok.3 lat albo i młodszy.[/QUOTE] Monika dasz rade go zmierzyć? i sprawdzić na dzieci bo jak chodzi o mała sunie to chyba nie będzie problemu -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
ten kudłacz chodzi mi cały czas po głowie on jest taki jak Dora czy większy? -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
słodziak;-) -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Informuje ,że Felek jest w domu stałym.;) Bardzo dobrym domu;)[/QUOTE] Super wiadomości;-) to ten kudłacz? -
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
Elza22 replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Ok, ale zaglądaj do nas czasem :cool3:[/QUOTE] jasne będę zaglądać w ogłoszeniach mogę pomóc. -
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
Elza22 replied to szafra's topic in Już w nowym domu
jestem przeczytałam cały wątek śliczna i biedna nie biorę jednak pod uwagę takich piesków ze względu na małe dziecko -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Mam 30zł -ale mam z bazarku +kundelkowa skarbonka ok.600zł. Martwi się o deklaracje bo ich potrzebuje ...[/QUOTE] no ja też się martwię żeby nie było tak jak z Dorką... -
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
Elza22 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']No i wszystko gra :p.[/QUOTE] tylko nie wiem czy DT dla niej jest w ogóle potrzebny bo ja wyszłam z propozycją i taka trochę cisza na wątku jak mała będzie mogła jechać dopiero za miesiąc czy dwa to szkoda miejsce marnować -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']To co dajemy kudlacza do hotelu na chwilkę -odpicujemy i ruszamy z ogłoszeniami.[/QUOTE] Monika a masz jakieś deklaracje stałe ?