-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
ręce opadają ...
-
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
biedne maleństwo całe szczęście że już bezpieczne -
6 tyg. suczka - szuka DS/DT - szukamy osoby do wizyty PA w Szczecinie
Elza22 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
o matko co za ludzie takie maleństwa ;-( -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Elza22 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
cały czas myślę o suni przydały by sie jakieś stałe deklaracje przed umieszczeniem w hotelu niestety nie dołożę się sama biorę psy na tymczas ale małe... -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Elza22 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']A widzisz ze mają tylko miajca na 5 psów? Z czegooś trzeba opłacić ZUS i podatek. A sam ZUS z tego co pamiętam to ponad 800 zł. Podatek zryczałtowany to ponad 400. Do tego prąd itd. Gdy się ma miejsce na 20 psów wtedy można sobie pozwolić na mniej. Nie znasz- nie oceniaj. Ci ludzie trzymali bernardynowatego za darmo przez 3 m-ce nie prosząc nikogo o pomoc w żywieniu, leczeniu itd. A pies kosztwny był i zajmował miejsce. I brakowało dzięki temu nawet na te opłaty. Ja wiem że suczka dostałaby miejsce taniej. Ale już za późno. Mogłam sama zadzwonić lepiej.Tylko ze tam na pewno na sterylkę nie byłoby szans, bo potem trzeba w domu trzymać. A tam trzy wielkie psy- w tym dwie suki - ch własne.[/QUOTE] Proszę nie rozśmieszaj mnie wiem kiedy rozmawiam z kimś kto kocha zwierzęta a kiedy z kimś komu chodzi tylko o kasę i tu chodzi tylko o kasę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zastanówmy się jak pomóc suni a nie jak rozreklamować hotel!!!!!!!!!!!!!!!! -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Elza22 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']A opowiedziałaś o suni? Że pilnie potrzebuje pomocy bo w mordowni wyląduje? Bo to trzeba tak ;)[/QUOTE] wiem jak trzeba rozmawiać nie interesowało tej pani normalnie bierze 30zł i to było już z rabatem nienawidzę takich ludzi nastawionych tylko na zysk miałam jej powiedzieć parę słów ale szkoda nerwów -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Elza22 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
dzwoniłam 26 zł doba -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Elza22 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysia']Jest jeszcze jeden hotelik w Preczowie koło Sarnowa. Maluteńki./ Moze zadzwonicie i zapytacie? Powiedzcie ze to bida. [URL]http://hotelpsiraj.pl/[/URL] To maluteńki, kameralny hotelik.[/QUOTE] cennik mają straszny... -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
jakie słodziaki jak ja dawno szczeniaka nie miała ale mąż się nie zgodzi nie ma szans... -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Elza22 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
biedna sunia może jest jakiś tańszy hotelik bo taką kwotę trudno będzie uzbierać -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']Ale to w jedną stronę. W obie wychodzi 452 km. Damy radę prawda :cool3:[/QUOTE] tak wiem ale to takie maleństwo że liczę że może ktoś ją przy okazji zabierze albo pociągiem bo wiadomo że taniej sama zawoziłam suni pociągiem jakieś 150 km -
zapisuje...
-
Marznące kudłate maleństwo - dzięki dobrym duszom już w DS :)
Elza22 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
jaki słodziak ;-) -
NANA skatowana sunia mix grzywacza chińskiego / pudla.
Elza22 replied to magdola's topic in Już w nowym domu
zapisuje:-(:-(:-( -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
no to super to tylko 226 km. -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
dziwne jest to wszystko każdemu co innego mówi nie rozumiem... -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']myślę, że mogę już napisać, że moja koleżanka z pracy powiedziała, że jest bardzo chciałaby adoptować tusię; trzeba tylko pomyśleć o transporcie do warszawy, ale to już by chyba nie był duży problem; dom jest naprawdę bardzo dobry, bez dzieci i za niego gwarantuję; szczegóły zna edek i elza - wysłałam pw;[/QUOTE] domek idealny dla malutkiej tylko sterylka jeszcze no i transport do Warszawy -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
jestem załamana:-(:-(:-(:-( dzwoniłam tam nieaktualne ale jak zapytałam czy pojechała do hotelu to nie wiedzieli o co mi chodzi powiedziała że nie wie dokładnie kto zabrał psa ale chyba jakiś facet bo jej nie ma w domu a mąż się tym zajmował... -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Napisz PW do Maupa4 z prośba o przeniesienie wątku ( tu wklej link)na ogólnopolskie.To samo razdiłabym zrobić z wątkiem tej drugiej suni.[/QUOTE] Dziękuję cioteczko już napisałam ;-) -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']napisz do moderatora watków[/QUOTE] poproszę jaśniej krok po kroku jak można bo nie mam pojęcia jak to zrobić