-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Do mnie jest kawałek drogi ale mogę dać małej BDT- bezpłatny dom tymczasowy ważne żeby była zaszczepiona,odrobaczona, no i po sterylce skoro jest obiecana za darmo szkoda było by to zmarnować bo tak normalnie to trzeba 250 zł dać a bez sterylki to starach oddawać do DS
-
[quote name='Zuza35']Tak, skończyła na początku tygodnia. Mamy tu obiecaną sterylkę za darmo, ale nie wiem jak szybko można to zrobić.[/QUOTE] Miesiąc trzeba odczekać.
-
[quote name='Zuza35']Odrobaczana była, szczepiona miała być po 10 dniach od ostatniego odrobaczenia, czyli w poniedziałek. Zaszczepimy przed wyjazdem jakby co.[/QUOTE] a co ze sterylką ? jak dobrze pamietam to chyba cieczkę miała niedawno.
-
[quote name='Zuza35']Do tej pory nic nie zniszczyła, nawet swoich zabawek. Podrapała kołdrę, na której sypia, ale to na zasadzie moszczenia sobie, a kołdra leciwa była, to wszystko.[/QUOTE] Czyli pies idealny;-) Ma wszystkie szczepienia i była niedawno odrobaczona?
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Dziękuje;*[/QUOTE] Nie ma za co. Monika jak będziesz umieszczała jakiegoś psa w hotelu to pamiętaj o tym co było z Dorką żeby w długi nie popaść. -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Ok. Tak widział.Elza ja pamiętam o psie -ma być łagodny do Twojego psa i dziecka. Dlatego na dzień dzisiejszy zobaczymy jak dalej....Ale mam nadzieje ze na wątku zostaniesz i będziesz Nas wspierac?:)[/QUOTE] Oczywiście zostanę i będę wspierać. -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Żyje jeszcze ;) Noga nie zostanie amputowana -dostałam opatrunek z antybiotykiem i ok. Taka mała sunia a jak ugryzie to się gwiazdki ma przed oczami :D Nie wszystkie psy są agresywne -z zagrody są tylko 3 te co ciągle biegają... Jak pomożecie mi zbierać kase będę dawała na hotel za 10zł ...Wtedy oni będą pracować z psami.[/QUOTE] Ugryzła Cię o matko widział to lekarz? Tak się zdenerwowałam że już przeczytałam że dałaś antybiotyk. W taki razie ja się wycofuje jako DT. -
Nie wezmę jednak tego biednego kudłacza właściciele się wycofali nie oddadzą go strasznie mi go żal bo widać po tym jak wygląda w jakich warunkach musi żyć:-(:-(:-( Co do suni to faktycznie taki aniołek? Niszczy w domu?
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Jest szansa i musimy dać radę....Jutro jedzie do hoteliku. Jak tylko dostane zdjęcia odrazu zabieram się za bazarek. Szkoda ,że tak mało osób wchodzi na wątek...Musimy kochani zapraszać.[/QUOTE] Wysłałam sporo zaproszeń i nic.... -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za domek:-) -
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
Elza22 replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Cały czas myślę o małej... -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
Elza22 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dokładnie czekam na fotki;-) -
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
Elza22 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Cudowne wiadomości ;-) -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Dobrze a gdzie damy tą sukę?...Pierwsza idzie czarna podpalana...Bo za chwilę może mieć cieczkę...[/QUOTE] To może ja lepiej wezmę sukę a nie kudłacza czy ona są dzikie?. Oglądam fotki i płakać się chce ale nie ma co się dziwić ludzie nie potrafią upilnować swojego dziecka to co będą się zwierzętami zajmować. -
[quote name='engelina_88']Wszyscy się zgadzamy, że upadki mogą być niebezpieczne, ale każda z nas wie również, że są nieuniknione. Nie wiem kto to są "ci ludzie", ale chętnie poznam tych, na których się powołujesz (może jakieś nazwiska, publikacje?) w swoich tezach i osądach. Chętnie dowiem się, który psycholog zaleca zamknięcie dziecka w złotej klatce i izolowanie od [U]różnych[/U] bodźców normalnego życia, również tych bolesnych.[/QUOTE] Nic nie rozumiesz a mi już nie chce się tłumaczyć myślisz że jak spadnie Ci dziecko z łóżka,wózka,wypadnie samochodu itd. i pojedziesz do lekarza który je zbada i pocieszy powie że to nie Twoja wina to naprawdę myślisz że on tak naprawdę myśli nie mówią tego bo nie mogą!!!!!!!!!!!!!! Więcej nie będę pisać bo tu i tak nic nie dociera!!!!! Jak Twoje dziecko zaliczyło powarzy upadek to tak jesteś złą matką i każdy lekarz o tym wie tylko nie może tego powiedzieć bo jak jeden to zrobił to miał sprawę w sądzie!!!!!!!!!!!!!!!
-
Nie zrozumiałaś.Napisałaś że opieram się tylko i wyłącznie na wiedzy zaczerpniętej od wujku wiec Ci odpisałam że nie tylko. Cały czas pisze o tym jakie upadki mogą być groźne w skutkach a wszyscy w kółko że dzieci się przewracają i to jest normalne że dziecko spada z łóżka czy wypada z wózka a wiec nie jest to normalne i Ci ludzie by się ze mną zgodzili. To jakie studia skończyłam nie ma tu znaczenia bo zajmuje się obecnie wychowaniem dziecka wiec ja o swojej praktyce nie mogę napisać.
-
Nie tylko od wujka.Rozumiem że Pani ma większą wiedzę nic Fizjoterapeuta NDT-Bobath,Neurolog dziecięcy i Psycholog dziecięcy w takim razie Przepraszam.
-
[quote name='Zuza35']W domu na razie, bo dziecko nie wróciło jeszcze ze szpitala. Ale lada dzień zostanie wypisane i to będą ostatnie spokojne chwile tego psa, niestety.[/QUOTE] o matko straszne i widzę że zainteresowanie praktycznie zerowe...
-
Ja dalej nic nie wiem,piesek nie został sprawdzony bo dziewczyna która miała to zrobić jest chora wiec czekam. Gdzie jest teraz sunia?
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Monika podaj jakieś informacje o sunie czy nic nie wiemy? Postaram się coś wymęczyć albo poproszę kogoś -
Tak jest niegrzeczna.Ja nie potrafiła bym sobie wybaczyć gdyby coś takiego stało się mojemu dziecku. Mój wujek często opowiada o nieodpowiedzialności rodziców i jestem na nią uczulona.
-
Prosiła bym o czytanie ze zrozumieniem. Nie przypominam sobie ,żebym napisała moje dziecko nigdy się nie uderzy itd. W ogóle się nie rozumiemy ja cały czas pisze o rzeczach które da się uniknąć jak dziecko jest malutkie! Można przewidzieć że dziecko uwolni się z pasów mojemu zajmuje to 10s. Upadek z łóżka tak samo, i całą masę innych rzeczy. Faktycznie patrzę ze swojej perspektywy, nie jestem sama z opieką nad małym,wiec nie wiem jak by ta opieka wyglądała jak bym była samotną matka czy dała bym radę.
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Monika zrób sobie wyniki bo takie zasłabnięcie jest bardzo niepokojące.Jaki słodziak ;-) -
Mój synek już dwa miesiące temu się puścił i postawił pierwsze kroczki, jest dzieckiem żywym którego jest wszędzie pełno. Litterka jest coś takiego jak niania elektryczna z kamerą widzisz i słyszysz dziecko. Moje dziecko śpi w łóżku ponieważ nie chce w łóżeczku jednak jest tak zabezpieczony że nie ma opcji żeby spadł z łózka wystarczy chcieć nic trudnego. Chciałam prosić mojego wujka, który jest chirurgiem dziecięcym żeby zabrał głos, ale jak czytam wasze wypowiedzi to ręce opadają. Jak by wam lekarz powiedział do czego może doprowadzić upadek nawet z 30 cm to może byście zrozumiały.