Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. [quote name='edek']Pani do mnie oddzwoniła, sunia wie co to smycz i szeleczki.Potrafi w nich chodzić, trzeba uważać nasamochody, ponieważ szczeka na nie i się ich nie boi. Jest zaszczepiona na wściekliznę,odrobaczona i niedługo będzie zaszczepiona na wirusówki. Sunia jest starsza ma8 lat. Ile by kosztował pdt lub hotelik dla małej ?[/QUOTE] znam tylko jeden pdt 200 zł z wyżywieniem
  2. [quote name='edek']A może znajdziemy dla małej płatny domowy dom tymczasowy ?czy hotelik ?[/QUOTE] tylko skąd na to fundusze weźmiemy ?
  3. ja mam jakieś złe przeczucia
  4. za Głogowem 200 zł z wyżywieniem za psa małego no takiego średniego bo duże to nie wiem czy bierze nawet nie wiem czy ma miejsca ale mogę zapytać
  5. Monika nie mam pojęcia jak pomóc moja znajoma ma tani pdt nie wiem czy szukacie takiego rozwiązania
  6. to dobrze bo szkoda małej w zimnym boksie;-) moja znajoma ma pdt za 200zł z wyżywieniem i w domu nie wiem czy ma ma wolne miejsca to i tak za daleko.
  7. [quote name='Poker']Elza22 ,proponowałbym przenieść wątek suni do ogólnopolskich, jest większe" pole rażenia". Strasznie biednie wygląda, widać ,że przerażona.[/QUOTE] tylko jak mam to cioteczko zrobić?
  8. W cenie 300 zł jest również gotowane jedzienie :) no to super a to jest hotelik czy DT?
  9. poczytałam biedna mała koszt jej utrzymania to 300zł tak plus wyżywienie czy jak to wygląda?
  10. [quote name='Olga7']Usunęlam juz fot.kulawej suni a resztę też może przeniesiemy na osobny wątek tej suni. Zostawiam na razie link.Przepraszam Elzo.[/QUOTE] No coś Ty Olga7 przecież to był żarcik przecież dałam uśmieszek założyłam jej wątek bo później muszę wszytko czytać bo nie wiem o co chodzi;-)
  11. proszę mi tu wątku nie zaśmiecać ;-) założyłam małej wątek bo później się nie mogę połapać się o jakiego psa chodzi [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238354-Tusia-nie-ma-prawdziwego-życia-mimo-tego-że-ma-dom-[/url]!!
  12. Tusia ma dom. Jednak nie jest to dom w którym psiak mógłby się czuć dobrze. Pies musi czasem wyjść, pobiegać, pohasać, poznawać świat który go otacza. Tusia nie wychodzi w ogóle z domu. Załatwia się do kuwety. Jej właściciele to bardzo dobrzy ludzie, przygarnęli ją , zaopiekowali jednak nie są w stanie zapewnić jej należytej dla psa opieki. Jej opiekunki są ciężko chore, i nie chcą psiaka męczyć. Tusia akceptuje koty, oraz dzieci. Jest maluteńka, łagodna i uległa. Miała kiedyś złamaną nóżkę i źle się kości poskładały, dlatego jest troszkę ta nóżka niesprawna, ale Tusia radzi sobie z tym znakomicie. Ma 4-5 lat bardzo prosi o swoją szansę aby znowu poczuła się psem. Przebywa w woj. świętokrzyskim. Trafi do schroniska jeśli nie znajdzie domu![IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7056/tusiap.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2946/tusia2.jpg[/IMG]
  13. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238310-Przerażona-sznaucerka[/url] zapraszam
  14. [quote name='majamax']Dobrze ze cioteczka Olga7 ja wypatrzyla bez jej wpisu nikt by o tej biedzie nie wiedzial.[/QUOTE] Dokładnie zgadzam się;-)
  15. [quote name='malawaszka']no to zaproponowałam co mogłam, ale nie podoba się, więc nie mam innej opcji dla tej suni :([/QUOTE] Faktycznie trzeba ją zabrać no ja nic nie poradzę mąż nie zgodzi się na 3 psy nie ma szans mogę ją zabrać dopiero jak sunia która jest u mnie pojedzie do domu...
  16. [quote name='majamax']Ale czy Ty mozesz ja od razu przyjac?[/QUOTE] nie no tak jak pisałam za dwa tygodnie ale to takie maleństwo że może ktoś może ją przechować bo szkoda płacić za PDT
  17. PDT to nie lepiej do mnie ją dowieść wyjdzie dużo taniej bo wiadomo że mała tak zaraz nie może iść do adopcji bo pewnie będzie potrzebowała sporo czasu żeby zaufać i sterylka.
  18. [quote name='Vicky62']Zapisuję sobie. A czy wiadomo co z sunią.Dziś ktoś miał ją kupić[/QUOTE] Z tego co wyczytałam to zrozumiałam że mała zarezerwowana i czeka na podróż do DT nie wiem czy do mnie bo to kawał drogi czy gdzieś bliżej ale na potwierdzenie tej informacji poczekamy bo pogubiłam się na tamtym wątku.
  19. [quote name='danyww']To ta maleńka, którą facet chce sprzedać za 200?[/QUOTE] tak już uzupełniłam
  20. wątek dziewczynki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238310-Przeżona-sznaucerka[/url] jeszcze muszę uzupełnić ale zapraszam już tam bo strasznie zaśmieciłyśmy wątek chłopaczka
×
×
  • Create New...