-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']Pani do mnie oddzwoniła, sunia wie co to smycz i szeleczki.Potrafi w nich chodzić, trzeba uważać nasamochody, ponieważ szczeka na nie i się ich nie boi. Jest zaszczepiona na wściekliznę,odrobaczona i niedługo będzie zaszczepiona na wirusówki. Sunia jest starsza ma8 lat. Ile by kosztował pdt lub hotelik dla małej ?[/QUOTE] znam tylko jeden pdt 200 zł z wyżywieniem -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']A może znajdziemy dla małej płatny domowy dom tymczasowy ?czy hotelik ?[/QUOTE] tylko skąd na to fundusze weźmiemy ? -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
ja mam jakieś złe przeczucia -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
za Głogowem 200 zł z wyżywieniem za psa małego no takiego średniego bo duże to nie wiem czy bierze nawet nie wiem czy ma miejsca ale mogę zapytać -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Monika nie mam pojęcia jak pomóc moja znajoma ma tani pdt nie wiem czy szukacie takiego rozwiązania -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Elza22 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
to dobrze bo szkoda małej w zimnym boksie;-) moja znajoma ma pdt za 200zł z wyżywieniem i w domu nie wiem czy ma ma wolne miejsca to i tak za daleko. -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Elza22 ,proponowałbym przenieść wątek suni do ogólnopolskich, jest większe" pole rażenia". Strasznie biednie wygląda, widać ,że przerażona.[/QUOTE] tylko jak mam to cioteczko zrobić? -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Elza22 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
W cenie 300 zł jest również gotowane jedzienie :) no to super a to jest hotelik czy DT? -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Elza22 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
poczytałam biedna mała koszt jej utrzymania to 300zł tak plus wyżywienie czy jak to wygląda? -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olga7']Usunęlam juz fot.kulawej suni a resztę też może przeniesiemy na osobny wątek tej suni. Zostawiam na razie link.Przepraszam Elzo.[/QUOTE] No coś Ty Olga7 przecież to był żarcik przecież dałam uśmieszek założyłam jej wątek bo później muszę wszytko czytać bo nie wiem o co chodzi;-) -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
proszę mi tu wątku nie zaśmiecać ;-) założyłam małej wątek bo później się nie mogę połapać się o jakiego psa chodzi [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238354-Tusia-nie-ma-prawdziwego-życia-mimo-tego-że-ma-dom-[/url]!! -
Tusia ma dom. Jednak nie jest to dom w którym psiak mógłby się czuć dobrze. Pies musi czasem wyjść, pobiegać, pohasać, poznawać świat który go otacza. Tusia nie wychodzi w ogóle z domu. Załatwia się do kuwety. Jej właściciele to bardzo dobrzy ludzie, przygarnęli ją , zaopiekowali jednak nie są w stanie zapewnić jej należytej dla psa opieki. Jej opiekunki są ciężko chore, i nie chcą psiaka męczyć. Tusia akceptuje koty, oraz dzieci. Jest maluteńka, łagodna i uległa. Miała kiedyś złamaną nóżkę i źle się kości poskładały, dlatego jest troszkę ta nóżka niesprawna, ale Tusia radzi sobie z tym znakomicie. Ma 4-5 lat bardzo prosi o swoją szansę aby znowu poczuła się psem. Przebywa w woj. świętokrzyskim. Trafi do schroniska jeśli nie znajdzie domu![IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7056/tusiap.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2946/tusia2.jpg[/IMG]
-
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238310-Przerażona-sznaucerka[/url] zapraszam -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='majamax']Dobrze ze cioteczka Olga7 ja wypatrzyla bez jej wpisu nikt by o tej biedzie nie wiedzial.[/QUOTE] Dokładnie zgadzam się;-) -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Elza22 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
zapisuje... -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no to zaproponowałam co mogłam, ale nie podoba się, więc nie mam innej opcji dla tej suni :([/QUOTE] Faktycznie trzeba ją zabrać no ja nic nie poradzę mąż nie zgodzi się na 3 psy nie ma szans mogę ją zabrać dopiero jak sunia która jest u mnie pojedzie do domu... -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='majamax']Ale czy Ty mozesz ja od razu przyjac?[/QUOTE] nie no tak jak pisałam za dwa tygodnie ale to takie maleństwo że może ktoś może ją przechować bo szkoda płacić za PDT -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
PDT to nie lepiej do mnie ją dowieść wyjdzie dużo taniej bo wiadomo że mała tak zaraz nie może iść do adopcji bo pewnie będzie potrzebowała sporo czasu żeby zaufać i sterylka. -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vicky62']Zapisuję sobie. A czy wiadomo co z sunią.Dziś ktoś miał ją kupić[/QUOTE] Z tego co wyczytałam to zrozumiałam że mała zarezerwowana i czeka na podróż do DT nie wiem czy do mnie bo to kawał drogi czy gdzieś bliżej ale na potwierdzenie tej informacji poczekamy bo pogubiłam się na tamtym wątku. -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='danyww']To ta maleńka, którą facet chce sprzedać za 200?[/QUOTE] tak już uzupełniłam -
Marznące kudłate maleństwo - dzięki dobrym duszom już w DS :)
Elza22 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
wątek dziewczynki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238310-Przeżona-sznaucerka[/url] jeszcze muszę uzupełnić ale zapraszam już tam bo strasznie zaśmieciłyśmy wątek chłopaczka -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
no i jeszcze jedna -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
rezerwacja 3 -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
rezerwacja 2