Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. Monia tylko mała sunia do 10 kg na innego psa i tak mój mąż sie nie zgodzi wiec nie ma co sobie głowy zawracać.
  2. Udało mi się dzisiaj wreszcie zobaczyć z Punią wszystkim psiakom życzę takich domków niesamowici ludzie poszczęściło się małej.Piękna wykapana, wypachniona, wyczesana przytyła bo ona była straszna chudzi już nie czuć kosteczek.Wizyta byłą przeprowadzana z zaskoczenia nie uprzedzałam wcześniej Państwa tylko zadzwoniłam czy mogę się dzisiaj z mała zobaczył Pan powiedział że oczywiście nawet zaraz no i pojechaliśmy. Nie poznała mnie na początku szczekała na nas i nie chciała podejść jednak w domu już rozdawała buziaki;-) Zdjęcia nie są za bardzo wyraźne bo cały czas szalała;-) [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3370/punia1.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3382/punie.jpg[/IMG][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9022/punia2.jpg[/IMG][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1508/punia3.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7506/punia4w.jpg[/IMG]
  3. Byłam dzisiaj odwiedzić Punie sunie która była u mnie przed Dorką. Wszystkim psiakom życzę takich domków;-) [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3370/punia1.jpg[/IMG]
  4. Natusia bardzo dziękuję tekst jest śliczny mam nadzieje że przyniesie mu szczęście;-) jakie fotki mam dać do ogłoszenia poproszę 4 najlepsze fotki
  5. jestem na zaproszenie zapisuje wrócę i poczytam
  6. Nie dałam rady dzisiaj wysłać rzeczy na bazarek dla Chojraczka,sama byłam z maluszkiem wiec nie było szans myślę że w poniedziałek uda mi się wysłać.
  7. co tu taka cisza? Jak sunia?
  8. [quote name='Ladymonia0610']Dostałam e-maila w sprawie Dory. Odpisałam ,że nie jest już do adopcji ale oczywiście zaznaczyłam w e-mailu Malawaszke.:) Czekam jak kobitka odpisze. Elza z całego serca dziękuje Ci za pomoc .Dziękuje ;*;*[/QUOTE] Nie ma za co to była przyjemność ;-)
  9. [quote name='Poker']Elza , nie cieszę się ,bo Cię rozumiem. :-( Ochłoniesz za parę dni albo jak inna bieda przyjedzie do Ciebie. Trochę mnie martwi,że miała zwykłą obrożę i automatyczną smycz.Czy obroża była dostatecznie ciasno zapięta/. Niech nie używają na razie automatycznej smyczy, ona lubi wypadać z ręki i pies ucieka przed goniącym go potworem.Wiem co mówię , bo takich zdarzeń było wiele łącznie z ucieczką suni ode mnie z DT już w DS. mimo ,ze uprzedzałam.[/QUOTE] Mówiłam Panu o tych szeleczkach i smyczka tak jak pisałaś cioteczko ale Pan stwierdził że nie ma powodu do zmartwień i jej nie będzie spuszcza i im nie ucieknie uświadomiłam a zmusić się nie da wiec mogę tylko liczyć na rozsądek DS.Dzwoniłam właśnie do Pana zjadła obiad i pilnuje miski ale to normalne bo to straszny łakomczuszek;-) Wszyscy bardzo zadowoleni Dorka również ogon ma już w górze i oczywiście spać będzie z Panem;-) A obroże na koniec jej poprawiłam żeby miała cisną.
  10. malutka jest taka do kolana;-) dzisiaj do domu pojechała sunia która była u mnie na tymczasie i rozglądam sie za jakaś nową sunią dało by się ją sprawdzić na dzieci? bo sunie chyba akceptuje mam yorka sunie.
  11. Dora była na mnie dzisiaj cały dzień obrażona czuła że ją oddaje. Przyjechało Dwóch Panów ojciec z synem bardzo pozytywne wrażenie zrobili na mnie dziewczyna wycałowała Panów i nawet przy spisywaniu umowy siedział przy nich. Oczywiście nagadałam się zaznaczyłam że mała zawsze może do mnie wrócić nawet za 5 czy 10 lat ja numeru nie zmienię.Dora dostała adresówkę u mnie ale ją zgubiła wiec poprosiłam żeby dostała adresówkę i chipa. Cioteczko Poker co do obroży to miała normalną taką w jakiej do mnie przyjechała smycz automatyczna Pan kupił jej nową. Najwięcej czasu poświeciłam na uczulanie na ewentualną ucieczkę. Mam nadzieję że będzie dobrze oczywiście odwiedzę Państwa żeby sprawdzić jak tam moja mała.
  12. ile ona może mieć cm? i jaka waga tak mniej więcej bo po fotkach ciężko ocenić
  13. [quote name='Poker']To już dzisiaj :roll:, Ty przeżywasz , ona na razie nie wie co ją czeka. Uczul DS bardzo ,ale to bardzo na zabezpieczenie Dorci przed ucieczką. Będzie miała na początku szelki z obrożą i 2.smyczami? DS jest w bardzo ruchliwym rejonie miasta. Samochodów wokół tysiące i tramwaje też .[/QUOTE] pojechała:-(:-(:-(:-(:-(:-( oczywiście uczulałam państwa na wszystko nic mi się nie chce później napiszę więcej.
  14. moim zdaniem nie są podobne są zupełnie innej budowy
  15. Cioteczka Poker jest z Wrocławia i bardzo doświadczona przeprowadzała wizytę dla sunia która jest u mnie na tymczasie;-)
  16. [quote name='monika55']Rozmawiałam. Pan jest z Wrocławia. Sam by przyjechał po psa. Mieszka w bloku z windą. Wie że Borys nie widzi i stać go na karmę weterynaryjną. Oczywiście zgadza się na wizytę p/adopcyjną. Teraz już muszę wiedzieć. Pan chyba czyta wątek, jest dobrze zorientowany.[/QUOTE] Macie już kogoś do wizyty? bo jak nie to mogę polecić jakaś cioteczkę
  17. [quote name='Nutusia']Witaj, Mazowszanko :) Eeee tam dobre... Elza mnie poprosiła na PW, to coś "zaproponuję", tylko poproszę o dane ;)[/QUOTE] Dziękuję cioteczko że jesteś ;-) Chłopak teraz ma taki tekst do ogłoszeń jakoś można to przerobić ;-) VITO został namierzony w lesie. był śnieg, trzaskający mróz a ten gamoń spał pod drzewkiem... szczęśliwie został namierzony przez mądrą i wrażliwą osobę, dla której pies to PIES! niestety, pies bał się i trzeba było czasu! VITO dostał prowizoryczną aczkolwiek ciepłą budę, był regularnie dokarmiany aż w końcu pozwolił się złapać i umieścić w hoteliku! siedzi w hoteliku wciąż, czas płynie a VITO wypatruje swojego nowego domku! wciąż bezskutecznie! VITO ma około 4-5 lat, jest dość dużym i silnym psem. jest bardzo wesoły i energiczny! wobec ludzi, których pozna jest przytulasty i miziasty! uwielbia zabawki, które sobie może rozszarpać VITO bardzo chciałby zamieszkać z kimś kto doceni jego charakter i żywiołowość! kontakt w sprawie VITO: Gerta tel. 511 067 351 lub Agnieszka tel. 507 764 557
  18. Śliczna dziewczyna zapisuje
  19. Witam oferuje DT dla suczki która lubi dzieci i akceptuje inne sunie. Mam yorka już kiedyś zamieszczałam tu taką informację, jutro sunia która jest na tymczasie u mnie jedzie do domu miejsce się zwolni kontakt na pw
  20. po sterylce robimy ogłoszenia czy jeszcze czekamy?
  21. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238502-Ares-dobermann-pilnie-potrzebuje-chociażby-DT[/URL]! dobermana pilnie szuka chociaż DT
  22. cudo może uda się ściągnąć cioteczki od dobermanów
  23. Śliczne fotki miałam zrobić ogłoszenia dla chłopaczka ale jakiś fajny tekst by się przydał idę poprosić cioteczkę która pisze przepiękne teksty do ogłoszeń może naskrobie coś dla konika.
×
×
  • Create New...