-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Monia tylko mała sunia do 10 kg na innego psa i tak mój mąż sie nie zgodzi wiec nie ma co sobie głowy zawracać. -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Udało mi się dzisiaj wreszcie zobaczyć z Punią wszystkim psiakom życzę takich domków niesamowici ludzie poszczęściło się małej.Piękna wykapana, wypachniona, wyczesana przytyła bo ona była straszna chudzi już nie czuć kosteczek.Wizyta byłą przeprowadzana z zaskoczenia nie uprzedzałam wcześniej Państwa tylko zadzwoniłam czy mogę się dzisiaj z mała zobaczył Pan powiedział że oczywiście nawet zaraz no i pojechaliśmy. Nie poznała mnie na początku szczekała na nas i nie chciała podejść jednak w domu już rozdawała buziaki;-) Zdjęcia nie są za bardzo wyraźne bo cały czas szalała;-) [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3370/punia1.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3382/punie.jpg[/IMG][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9022/punia2.jpg[/IMG][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1508/punia3.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7506/punia4w.jpg[/IMG] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
Elza22 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Natusia bardzo dziękuję tekst jest śliczny mam nadzieje że przyniesie mu szczęście;-) jakie fotki mam dać do ogłoszenia poproszę 4 najlepsze fotki -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
Elza22 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
jestem na zaproszenie zapisuje wrócę i poczytam -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
no to idę zapraszać -
Nie dałam rady dzisiaj wysłać rzeczy na bazarek dla Chojraczka,sama byłam z maluszkiem wiec nie było szans myślę że w poniedziałek uda mi się wysłać.
-
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
co tu taka cisza? Jak sunia? -
[quote name='Poker']Elza , nie cieszę się ,bo Cię rozumiem. :-( Ochłoniesz za parę dni albo jak inna bieda przyjedzie do Ciebie. Trochę mnie martwi,że miała zwykłą obrożę i automatyczną smycz.Czy obroża była dostatecznie ciasno zapięta/. Niech nie używają na razie automatycznej smyczy, ona lubi wypadać z ręki i pies ucieka przed goniącym go potworem.Wiem co mówię , bo takich zdarzeń było wiele łącznie z ucieczką suni ode mnie z DT już w DS. mimo ,ze uprzedzałam.[/QUOTE] Mówiłam Panu o tych szeleczkach i smyczka tak jak pisałaś cioteczko ale Pan stwierdził że nie ma powodu do zmartwień i jej nie będzie spuszcza i im nie ucieknie uświadomiłam a zmusić się nie da wiec mogę tylko liczyć na rozsądek DS.Dzwoniłam właśnie do Pana zjadła obiad i pilnuje miski ale to normalne bo to straszny łakomczuszek;-) Wszyscy bardzo zadowoleni Dorka również ogon ma już w górze i oczywiście spać będzie z Panem;-) A obroże na koniec jej poprawiłam żeby miała cisną.
-
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
Elza22 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
malutka jest taka do kolana;-) dzisiaj do domu pojechała sunia która była u mnie na tymczasie i rozglądam sie za jakaś nową sunią dało by się ją sprawdzić na dzieci? bo sunie chyba akceptuje mam yorka sunie. -
Dora była na mnie dzisiaj cały dzień obrażona czuła że ją oddaje. Przyjechało Dwóch Panów ojciec z synem bardzo pozytywne wrażenie zrobili na mnie dziewczyna wycałowała Panów i nawet przy spisywaniu umowy siedział przy nich. Oczywiście nagadałam się zaznaczyłam że mała zawsze może do mnie wrócić nawet za 5 czy 10 lat ja numeru nie zmienię.Dora dostała adresówkę u mnie ale ją zgubiła wiec poprosiłam żeby dostała adresówkę i chipa. Cioteczko Poker co do obroży to miała normalną taką w jakiej do mnie przyjechała smycz automatyczna Pan kupił jej nową. Najwięcej czasu poświeciłam na uczulanie na ewentualną ucieczkę. Mam nadzieję że będzie dobrze oczywiście odwiedzę Państwa żeby sprawdzić jak tam moja mała.
-
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
Elza22 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
ile ona może mieć cm? i jaka waga tak mniej więcej bo po fotkach ciężko ocenić -
[quote name='Poker']To już dzisiaj :roll:, Ty przeżywasz , ona na razie nie wie co ją czeka. Uczul DS bardzo ,ale to bardzo na zabezpieczenie Dorci przed ucieczką. Będzie miała na początku szelki z obrożą i 2.smyczami? DS jest w bardzo ruchliwym rejonie miasta. Samochodów wokół tysiące i tramwaje też .[/QUOTE] pojechała:-(:-(:-(:-(:-(:-( oczywiście uczulałam państwa na wszystko nic mi się nie chce później napiszę więcej.
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
zaraz wszystko uzupełnię -
Samotny niepotrzebny oddany jak rzecz ...doberman.Nero ma cudowny dom
Elza22 replied to izek77's topic in Już w nowym domu
moim zdaniem nie są podobne są zupełnie innej budowy -
Doberman wyrwany z mordowni zostaje na zawsze w DT.
Elza22 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Cioteczka Poker jest z Wrocławia i bardzo doświadczona przeprowadzała wizytę dla sunia która jest u mnie na tymczasie;-) -
Doberman wyrwany z mordowni zostaje na zawsze w DT.
Elza22 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Rozmawiałam. Pan jest z Wrocławia. Sam by przyjechał po psa. Mieszka w bloku z windą. Wie że Borys nie widzi i stać go na karmę weterynaryjną. Oczywiście zgadza się na wizytę p/adopcyjną. Teraz już muszę wiedzieć. Pan chyba czyta wątek, jest dobrze zorientowany.[/QUOTE] Macie już kogoś do wizyty? bo jak nie to mogę polecić jakaś cioteczkę -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
Elza22 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Witaj, Mazowszanko :) Eeee tam dobre... Elza mnie poprosiła na PW, to coś "zaproponuję", tylko poproszę o dane ;)[/QUOTE] Dziękuję cioteczko że jesteś ;-) Chłopak teraz ma taki tekst do ogłoszeń jakoś można to przerobić ;-) VITO został namierzony w lesie. był śnieg, trzaskający mróz a ten gamoń spał pod drzewkiem... szczęśliwie został namierzony przez mądrą i wrażliwą osobę, dla której pies to PIES! niestety, pies bał się i trzeba było czasu! VITO dostał prowizoryczną aczkolwiek ciepłą budę, był regularnie dokarmiany aż w końcu pozwolił się złapać i umieścić w hoteliku! siedzi w hoteliku wciąż, czas płynie a VITO wypatruje swojego nowego domku! wciąż bezskutecznie! VITO ma około 4-5 lat, jest dość dużym i silnym psem. jest bardzo wesoły i energiczny! wobec ludzi, których pozna jest przytulasty i miziasty! uwielbia zabawki, które sobie może rozszarpać VITO bardzo chciałby zamieszkać z kimś kto doceni jego charakter i żywiołowość! kontakt w sprawie VITO: Gerta tel. 511 067 351 lub Agnieszka tel. 507 764 557 -
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
Elza22 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Śliczna dziewczyna zapisuje -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238502-Ares-dobermann-pilnie-potrzebuje-chociażby-DT[/URL]! dobermana pilnie szuka chociaż DT
-
Ares - dobermann pilnie potrzebuje chociażby DT!
Elza22 replied to zen1atta's topic in Już w nowym domu
cudo może uda się ściągnąć cioteczki od dobermanów -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
Elza22 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Śliczne fotki miałam zrobić ogłoszenia dla chłopaczka ale jakiś fajny tekst by się przydał idę poprosić cioteczkę która pisze przepiękne teksty do ogłoszeń może naskrobie coś dla konika.