-
Posts
3716 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wawer
-
[quote name='sylwiaso']Tak dziewczyny są szczęśliwe na tej przestrzeni łapią powietrze i biegają robią wielkie koła,skaczą,przeskakują nie wiem jeszcze co pisać........jęzory na koniec spaceru wiszą i jak wpadamy na podwórko to już tylko picie wody i leżenie ok 5min,a potem znów wygłupy!!itd.itd.[/QUOTE] I jak tu takie żywe srebra w bloku zamknąć... :)
-
[quote name='koosiek']Ja jeszcze buduję większy bazarek, także powinno się zebrać na cały dług...[/QUOTE] Pamiętajcie, że u mnie jest jeszcze 154 zł z bazarku :). Koosiek, mogłabyś uzupełnić rozliczenie? Byłoby łatwiej się rozeznać.
-
Ja też poprosę o potwierdzenie wpłaty na bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216129-ROZLICZAM-***-fanty-i-cegiełki-DLA-SIEDMIU-BANKRUTÓW-do-31.10.2011[/URL]***. Już chyba doszła.
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
wawer replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Dzięki Monika. A ja potwierdzam u siebie wpłąty: wawer - 154zł bazarek mania1979 - 20zł stała XI[/QUOTE] A na wąku bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216129-ROZLICZAM-***-fanty-i-cegiełki-DLA-SIEDMIU-BANKRUTÓW-do-31.10.2011***/page6[/URL] mogłabyś też potwierdzić :)? -
[quote name='DORA1020']Sa juz wplaty z bazarkow:Taks 1292zl,ala123 320zl i wawer 120zl Bardzo dziekuje:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Doro, a mogłabyś jeszcze tu potwierdzić otrzymanie :): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216711-ROZLICZAM-na-DZIEŃ-KUNDELKA*-Psio-kocie-kubki-z-angielskiej-porcelany-do-31.10.2011/page3[/URL]. Pozdrawiam
-
Czyli - zdrowy pies :)!
-
Nie zdążył się przytulić do swojego własnego domku... Ale on już miał swój domek... u Budrysek. Ostatni, może jedyny, szczęśliwy, bezpieczny domek. Odszedł spokojny... w swoim kochanym stadzie... przy Człowieku... Jak kiedyś mój Misio - koło mnie... Jak niedawno mój Astro - z pyszczkiem w moich dłoniach... Zasnął... Śpij spokojnie, Mikusiu... Śnij pięknie...
-
[quote name='Poker']Maksio zrobi się dobrą partią , taki zamożny[/QUOTE] Ale on chyba pod kreską jest zamożny :)
-
Wysłałam 78 zł z bazarku na Maksia.
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
wawer replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
A ode mnie poszło 154 zł z bazarku. -
No, to ode mnie makaron na pół to 25 zł, ale to na dwa psy muszkieteryjne. Ale dopiero będę się z Sylwią umawiać, więc nie będzie to zwrot za karmę, tylko żarełko na czas przyszły. Jeśli możesz to sobie uwzględnić w rozliczeniach, to byłoby mniej przyszłego długu, nawet na jednego psa. Ale i tak im to zawiozę, więc zrób tak, jak się umówiliście z Sylwią i z Panem Sąsiadem. Na konto wpłacać nie będę, zawiozę z makaronem gotówkę.
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
wawer replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']To w takim razie podam Wam moje konto. Wawer chcesz te 154zl przekazac osobiscie?[/QUOTE] Konto już dostałam, ale chętnie ominę bank :). Wrzuć telefon na PW.