-
Posts
3716 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wawer
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
wawer replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ech... Franio... -
Spokojnych, sytych i zdrowych świąt oraz dobrego Nowego Roku i domku dla psiaków :).
-
[Fundacja AST]10 letnia chora bullka zbiera 350zł na hotel
wawer replied to Eve's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj poszedł na Bulinkę przelew na 20 zł od M.W. wawer na konto fundacji. Po otrzymaniu proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011***/page7[/URL], żeby można go było zamknąć :). -
Przelałam razem 85 zł z wyszczególnieniem.
-
Jeszcze ja mam do wpłaty 16 zł z bazarku http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011. Czy mogę je wpłacić do Ciebie, Magdysko? W poniedziałek będę robić przelew na Aresa, więc mogłabym razem.
-
[quote name='jostel5']Morgutan dostał kolejne pieniążki: Z bazarku od Wawer-40 zł Od Anna35-1974-20 zł Bardzo,bardzo Wam dziękuję! :)[/QUOTE] A można prosić o potwierdzenie także na wątku bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]? Dziękuję!
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
wawer replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wawer']Dzisiaj przelałam 150 zł od M.W. wawer. Po otrzymaniu poproszę o potwierdzenie. Mikołaj :)[/QUOTE] Czy mogłabym prosić o potwierdzenie otrzymania wpłaty (wpłaciłam 6-go) na wątku bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]? Dziękuję! -
Wpadam na chwilę. Wprawdzie Arnold ma swój wątek, ale już od ponad półtora roku jest u nas, więc wątek nieużywany - i dobrze! Donoszę, że wczoraj miał operację na SGGW. Sam Profesor Galanty z ekipą studentów go operował. Arnoldzik wszystko dzielnie zniósł, był podobno bardzo grzeczny i nawet go polubili. Odjajczony, czerniak ucięty, przerzutów nie ma. Czuje się dobrze, tylko kołnierz mu przeszkadza, bo ślepy i tłucze się po ścianach. Ale to minie. Pozdrawiam psiaki i Cioteczki, bo nadal nie mam komputera (remont).
-
Na razie nie mama komputera, więc wpadłam na chwilę, a tu taaakie zmiany! Nie składam życzeń, bo już raz nie wypaliło, ale mam nadzieję, że to koniec psiej wędrówki po Polsce. Mo Arnold ma czerniaka na oku i nowotwór jąder. Jutro operacja. Teraz rzadziej tu będę zaglądać, ale wpadnę przed świętami, to poczytam, co u psic się dzieje.
-
[quote name='ania shirley']Wawer! To był żart, tylko emotikonów zapomniałam wstawić. Przecież to najlepiej jak pies ma wybór... Nie jestem przekonana ,że ona była w domu pierwszej nocy. Może była w kotłowni, może od razu na łańcuchu?? Jak kłamali w tylu sprawach, to tutaj też mogli. I ja im nie wierzę.[/QUOTE] Ja też to jako żart potraktowałam, ale może niektórzy się jeszcze bardziej zdenerwują, nakręcą i... po co na noc :)? Swoją drogą, może być i tak, jak napisałaś. Ale najgorzej wyszła na tym Sylwia... Już dwa razy próbowała Pixie w świat wypuścić i nic z tego nie wyszło :(. Mają dziewczyny pecha.
-
[quote name='ania shirley']Trzeba zapomnieć i dalej szukać domu. To co było , to na szczeście - było! I nie wróci! Pixi- dobrze,że nie bedziesz Sabą!!! Teraz dom z ogródkiem , nawet mikro, a nawet z balkonem- jest podejrzany! Zawsze to miejsce, gdzie można postawić budę i zpiąć łańcuch[/QUOTE] No, to już przesada! Ja taki właśnie dom mam. Jest taras, była gościnna buda na deszcz i burzę (oddana, bo psy nie chciały z niej korzystać). Nigdy nie było łańcucha, bo psy w domu mieszkają. Zawsze mają dostęp do małego podwórka, na żądanie. Na spacery też wychodzą. Nic złego nie ma w budzie, wolności ogródkowej i balkonowej. Tylko nie każdy człowiek chce mieć psa. Czasem robi prezent dziecku, a tym razem prezent mieli dostać dziadkowie. Nie polubili się z Pixie, ale pierwszej nocy wzięli ją jednak do domu. Więc jakieś chcęci były. Szkoda, że nieodpowiedzialne, chociaż wszyscy są dorośli.
-
[Fundacja AST]10 letnia chora bullka zbiera 350zł na hotel
wawer replied to Eve's topic in Już w nowym domu
Chyba tu nikt nie zagląda, a pieniążki czekają... -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
wawer replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='Satrina']Pewnie Loluś wywiesił skarpetę na kominku i 20 pln Mikołaj wrzucił:-P[/QUOTE] To Ciocia izabelka_70 jest tym razem Mikołajem, to Ona na Lolka zalicytowała fant :). -
[quote name='wawer']Witaj, Pycholcu! :tree1::x-mas:Mogę prosić o konto do wpłat? Mam małą niespodziankę na mikołajki dla Pysia z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]***:santagri:. :).[/QUOTE] Konta nie dostałam i mikołaja dzisiaj nie będzie :(.