Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. Gdzie dokładniej znajduje się Szew? Czy zachowuje czystość? Pewnie tak, skoro ma tylu opiekunów :). Bo ja tak od jakiegoś czasu łakomie na niego podpatruję...
  2. Spokojnych, sytych i zdrowych świąt oraz dobrego Nowego Roku i domku dla psiaków :).
  3. [quote name='magdyska25']Informuje, że na koncie Areska pojawiła się kwota 65 zł. Pięknie dziękuję!!! To jeszcze na wątku bazarkowym poproszę cichutko o potwierdzenie Aresika i Gwiazdki za Jaśminka, żeby Mikołaj mół zamknąć bazarek i pójść dalej z torbami :).
  4. Dzisiaj poszedł na Bulinkę przelew na 20 zł od M.W. wawer na konto fundacji. Po otrzymaniu proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011***/page7[/URL], żeby można go było zamknąć :).
  5. Przelałam razem 85 zł z wyszczególnieniem.
  6. [quote name='wawer']A można prosić o potwierdzenie także na wątku bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]? Dziękuję![/QUOTE] Powtarzam się :).
  7. Jeszcze ja mam do wpłaty 16 zł z bazarku http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011. Czy mogę je wpłacić do Ciebie, Magdysko? W poniedziałek będę robić przelew na Aresa, więc mogłabym razem.
  8. [quote name='jostel5']Morgutan dostał kolejne pieniążki: Z bazarku od Wawer-40 zł Od Anna35-1974-20 zł Bardzo,bardzo Wam dziękuję! :)[/QUOTE] A można prosić o potwierdzenie także na wątku bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]? Dziękuję!
  9. [quote name='wawer']Dzisiaj przelałam 150 zł od M.W. wawer. Po otrzymaniu poproszę o potwierdzenie. Mikołaj :)[/QUOTE] Czy mogłabym prosić o potwierdzenie otrzymania wpłaty (wpłaciłam 6-go) na wątku bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]? Dziękuję!
  10. Wpadam na chwilę. Wprawdzie Arnold ma swój wątek, ale już od ponad półtora roku jest u nas, więc wątek nieużywany - i dobrze! Donoszę, że wczoraj miał operację na SGGW. Sam Profesor Galanty z ekipą studentów go operował. Arnoldzik wszystko dzielnie zniósł, był podobno bardzo grzeczny i nawet go polubili. Odjajczony, czerniak ucięty, przerzutów nie ma. Czuje się dobrze, tylko kołnierz mu przeszkadza, bo ślepy i tłucze się po ścianach. Ale to minie. Pozdrawiam psiaki i Cioteczki, bo nadal nie mam komputera (remont).
  11. Na razie nie mama komputera, więc wpadłam na chwilę, a tu taaakie zmiany! Nie składam życzeń, bo już raz nie wypaliło, ale mam nadzieję, że to koniec psiej wędrówki po Polsce. Mo Arnold ma czerniaka na oku i nowotwór jąder. Jutro operacja. Teraz rzadziej tu będę zaglądać, ale wpadnę przed świętami, to poczytam, co u psic się dzieje.
  12. [quote name='ania shirley']Wawer! To był żart, tylko emotikonów zapomniałam wstawić. Przecież to najlepiej jak pies ma wybór... Nie jestem przekonana ,że ona była w domu pierwszej nocy. Może była w kotłowni, może od razu na łańcuchu?? Jak kłamali w tylu sprawach, to tutaj też mogli. I ja im nie wierzę.[/QUOTE] Ja też to jako żart potraktowałam, ale może niektórzy się jeszcze bardziej zdenerwują, nakręcą i... po co na noc :)? Swoją drogą, może być i tak, jak napisałaś. Ale najgorzej wyszła na tym Sylwia... Już dwa razy próbowała Pixie w świat wypuścić i nic z tego nie wyszło :(. Mają dziewczyny pecha.
  13. [quote name='ania shirley']Trzeba zapomnieć i dalej szukać domu. To co było , to na szczeście - było! I nie wróci! Pixi- dobrze,że nie bedziesz Sabą!!! Teraz dom z ogródkiem , nawet mikro, a nawet z balkonem- jest podejrzany! Zawsze to miejsce, gdzie można postawić budę i zpiąć łańcuch[/QUOTE] No, to już przesada! Ja taki właśnie dom mam. Jest taras, była gościnna buda na deszcz i burzę (oddana, bo psy nie chciały z niej korzystać). Nigdy nie było łańcucha, bo psy w domu mieszkają. Zawsze mają dostęp do małego podwórka, na żądanie. Na spacery też wychodzą. Nic złego nie ma w budzie, wolności ogródkowej i balkonowej. Tylko nie każdy człowiek chce mieć psa. Czasem robi prezent dziecku, a tym razem prezent mieli dostać dziadkowie. Nie polubili się z Pixie, ale pierwszej nocy wzięli ją jednak do domu. Więc jakieś chcęci były. Szkoda, że nieodpowiedzialne, chociaż wszyscy są dorośli.
  14. Chyba tu nikt nie zagląda, a pieniążki czekają...
  15. Konta nie dostałam, prezentu Mikołaj nie miał komu przekazać :(. A szkoda, bo to 65 zł + coś ode mnie :(.
  16. Niech się wstydzi ten, kto widzi! :tree1::x-mas: Dorzuciłam od siebie do mikołajowego worka i wysłałam Pysiowi 40 zł - na zdrowie!:santagri:
  17. :tree1::x-mas: Dorzuciłam od siebie do mikołajowego worka i wysłałam Lanie 180 zł - na zdrowie!:santagri:
  18. [quote name='jostel5']No tak...Numer konta oczywiście wysłałam....:p Ale do Maja602....Przepraszam....!:oops:[/QUOTE] To Maję przeproś że jej swoje dane tajne rozpowszechniasz :):):)
  19. [quote name='Satrina']Pewnie Loluś wywiesił skarpetę na kominku i 20 pln Mikołaj wrzucił:-P[/QUOTE] To Ciocia izabelka_70 jest tym razem Mikołajem, to Ona na Lolka zalicytowała fant :).
  20. [quote name='Marysia O.']Pomieważ naszego skarbnika chwilowo nie ma na wątku pozwoliłam sobie wysłać jej numer konta cioteczce Wawer:) Wawer wysłałam Ci go na pw:)[/QUOTE] No, i wszystko jasne. Dajcie imię suni w tytule wątku, bo trudno ją zlokalizować.
  21. Ale mikołajki Pixie ci ludzie zroblili, nie ma co :mad:. Sylwia, a może Ty się, dziewczyno, wkurzysz i zaadoptujesz Pixie? :diabloti: Bo jak pech, to pech i do tego w mikołajki :placz:
  22. [quote name='wawer']Witaj, Pycholcu! :tree1::x-mas:Mogę prosić o konto do wpłat? Mam małą niespodziankę na mikołajki dla Pysia z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]***:santagri:. :).[/QUOTE] Konta nie dostałam i mikołaja dzisiaj nie będzie :(.
×
×
  • Create New...