Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. Jeszcze nie ma za co, bo konta nie dostałam i mikołaja nie zrobię dzisiaj :(.
  2. [quote name='wawer']Witaj, piękna Lady! :tree1::x-mas:Mogę prosić o konto do wpłat? Mam małą niespodziankę na mikołajki dla Lady z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]***:santagri:. :).[/QUOTE] Dzisiaj przelałam 20 zł. Po otrzymaniu poproszę o potwierdzenie. Mikołaj :smile:
  3. [quote name='wawer']Piękny ten Lolo! :tree1::x-mas:Mogę prosić o konto do wpłat? Mam małą niespodziankę na mikołajki dla Lolka z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]***:santagri:. Na mały smaczek wystarczy :)[/QUOTE] Dzisiaj przelałam 20 zł. Po otrzymaniu poproszę o potwierdzenie. Mikołaj :smile:
  4. [quote name='wawer']Witam RR-ki! :tree1::x-mas:Mam malutką niespodziankę na mikołajki dla chłopaków z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]***:santagri:. :). Niewiele, ale na smaczek wystarczy :).[/QUOTE] Dzisiaj przelałam 20 zł. Po otrzymaniu poproszę o potwierdzenie. Mikołaj :smile:
  5. [quote name='wawer']Projektanta taniego w Wawie nie znam :). Ale... :tree1::x-mas: mam niespodziankę na mikołajki dla "zwierzaków" z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]***:santagri:. :). Coś od siebie zaokrąglę i jutro wpłacę :).[/QUOTE] Dzisiaj przelałam 150 zł od M.W. wawer. Po otrzymaniu poproszę o potwierdzenie. Mikołaj :)
  6. Dziewczyny, a może upewnijcie się najpierw, czy to wszystko naprawdę miało miejsce. Starszej pani trudno się dziwić, że się wkurzyła, jak pies narozrabiał. Może dajcie im jeszcze trochę czasu na poznanie zanim podejmiecie decyzję o odebraniu psa. Pixie też przeżywa zmianę. Nagle została sama, bez towarzyszy, na obcym terenie i z nowymi ludźmi. Po raz któryś w krótkim życiu. Niedawno przeszła operację, podróże, nocleg u obcych ludzi. To był szok. Znowu podróż, nowe twarze i emocje. Nagle, z otwartych przestrzeni została zamknięta w domu. Kolejny szok. Buty to było wyzwanie. Starszemu człowiekowi nie chce się już sprzątać po sikającym psie z zachwytem. Trzeba zrozumieć i dać im trochę czasu. Wybadać sytuację delikatnie. Takie jest moje zdanie przynajmniej. Ostatecznie chcieli tę suńkę, czekali na nią.
  7. [quote name='Olena84']Dotarło do hoteliku 800zl, dlug na koniec listopada 1401zł![/QUOTE] To się chyba nie skończy...
  8. Co tam auto! Nie zje go i zawsze da się sprzątnąć. Mało dobrego w życiu zaznał, kaleka na dodatek. To używa sobie za wszystkie czasy i nadrabia zaległości :). Mój Arnold czarny cały sika sobie czasem z niewinną minką na środku dywanu i potem się dziwi, że krzyczę i coś chcę od niego :). Przecież on tylko się swobodnie czuje i taaaaak mnie kocha :).
  9. Jestem pierwsza? :). Byłam z Duszyną całym sercem. Ryczałam, jak chyba każdy, kiedy cierpiał i kiedy już odpoczął :(. Zaczynam zbiórkę do skarbonki i deklaruję 100 zł jednorazowo. Proszę o konto, jeśli to nie OTOZ zbiera.:tree1::x-mas: :santagri:.
  10. Projektanta taniego w Wawie nie znam :). Ale... :tree1::x-mas: mam niespodziankę na mikołajki dla "zwierzaków" z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]***:santagri:. :). Coś od siebie zaokrąglę i jutro wpłacę :).
  11. Witam RR-ki! :tree1::x-mas:Mam malutką niespodziankę na mikołajki dla chłopaków z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]***:santagri:. :). Niewiele, ale na smaczek wystarczy :).
  12. Witaj, Pycholcu! :tree1::x-mas:Mogę prosić o konto do wpłat? Mam małą niespodziankę na mikołajki dla Pysia z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]***:santagri:. :).
  13. :tree1::x-mas:Mogę prosić o konto do wpłat? Mam małą niespodziankę na mikołajki dla Areska z mojego bazarku http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011***:santagri:. :). Przy okazji, jeśli na to samo konto mogę wpłacić gwiazdeczkę na konto Jaśminka :( (lub Frania, jeśli Jasio nie był zadłużony), to byłoby mi tak wygodniej.
  14. [quote name='ewa36']ZAraz będą pieniązki z bazarku gwiazdkowego Cioci Wawer dla Lanki ode mnie 125 i od Marysi dokładka :) Zdjecia zapierają dech :) misiek z niej niemożliwy ![/QUOTE] No, piękna jest, nie ma to tamto. Aż dziwne, że domki się o taki roześmiany pychol nie kłócą :shake:. :tree1::x-mas:Mogę prosić o konto do wpłat? Mam wcale nie taką małą ;) niespodziankę na mikołajki dla Lany z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]***:santagri:. :). Od siebie też coś zaokrąglę ;).
  15. Witaj, piękna Lady! :tree1::x-mas:Mogę prosić o konto do wpłat? Mam małą niespodziankę na mikołajki dla Lady z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]***:santagri:. :).
  16. Piękny ten Lolo! :tree1::x-mas:Mogę prosić o konto do wpłat? Mam małą niespodziankę na mikołajki dla Lolka z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]***:santagri:. Na mały smaczek wystarczy :)
  17. :tree1::x-mas:Mogę prosić o konto (fundacji?) do wpłat? Mam małą niespodziankę na mikołajki dla Bulinki z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011[/URL]***:santagri:. Napiszcie, co u niej słychać bo strasznie pusty ten wątek. Trzeba go trochę podrzucić.
  18. Miłego, słodkiego życia! Mnóstwo kiełbasek do tycia!
  19. Musisz nadrobić towarzyskie zaległości... nareszcie :).
  20. To dzisiaj u Sylwii wieeeelkie mizianie, lizanie i czułości :). Mizianki także ode mnie i wszystkiego dobrego w nowym życiu!
  21. Maksiuno... :Dog_run:Taki kochany psiaczek :iloveyou:.
  22. Na moim bazarku http://www.dogomania.pl/threads/217912-ROZLICZAM-***Wybierasz-komu-gwiazdkę-podarujesz-do-północy-27.11.2011*** malibo57 wylicytowała fant za 16 zł, które miały być przeznaczone dla Jaśminka. Jeśli Jaśminek nie jest zadłużony, chciałaby przekazać te pieniążki dla kolegi Frania. Co Wy na to? Ewentualnie będę potrzebować konto do wpłaty.
×
×
  • Create New...