Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. Dzisiaj zrobiłam przelew 120 zł na szczebrzeszyńskie psiaki z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216711-***LUKSUS-na-DZIEŃ-KUNDELKA***-Psie-kubki-z-angielskiej-porcelany-do-północy-31.10[/URL]. Tradycyjnie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarku po otrzymaniu wplaty :).
  2. Dzisiaj zrobiłam przelew 60 zł na Mikusia z mojego bazarku http://www.dogomania.pl/threads/216711-***LUKSUS-na-DZIEŃ-KUNDELKA***-Psie-kubki-z-angielskiej-porcelany-do-północy-31.10.
  3. Czyli, że karma jest poza rachunkiem i... na zdrowie :):):)!
  4. Z mojego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216129-ROZLICZAM-***-fanty-i-cegiełki-DLA-SIEDMIU-BANKRUTÓW-do-31.10.2011"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2161...-do-31.10.2011[/COLOR][/URL]*** będzie 154 zł na muszkieterów. Rozliczę się bezpośrednio z sąsiadem Sylwii albo z nią osobiście. Dowiozę też makaron, który kupiłam za 50 zł. Razem na cztery psiaki (+ Pixie i Dixie). Czy karma też wchodzi w skład zadłużenia, bo nie bardzo się doczytałam?
  5. Z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216129-ROZLICZAM-***-fanty-i-cegiełki-DLA-SIEDMIU-BANKRUTÓW-do-31.10.2011[/URL]*** będzie 154 zł na P&D. Rozliczę się bezpośrednio z Sylwią, ale to będzie na część długu koosiek, który też trzeba jakoś spłacić. Dowiozę też makaron, który kupiłam za 50 zł. Razem na cztery psiaki (+ muszkieterowie). Czy karma też wchodzi w skład zadłużenia, bo nie bardzo się doczytałam?
  6. Ja mam do wpłacenia z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216129-ROZLICZAM-***-fanty-i-cegiełki-DLA-SIEDMIU-BANKRUTÓW-do-31.10.2011[/URL]*** 154 zł. Komu je przekazać? W Warszawie wolałabym osobiście.
  7. Ja mam do wpłacenia z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216129-ROZLICZAM-***-fanty-i-cegiełki-DLA-SIEDMIU-BANKRUTÓW-do-31.10.2011[/URL]*** 78 zł. Gdzie je wysłać?
  8. Jestem. Czy po operacji jest szansa na poprawę stanu zdrowia? Może będzie potrzebny wózeczek? Czy Panowie dadzą sobie radę z kalekim psiakiem?.
  9. Dawno mnie tu nie było. A Małgoś wyładniała, tylko domek daleko... wciąż.
  10. [quote name='Psiapsiółka']To straszne,biedny psiak... :-( A ci ludzie...cóż za podejście.."nie mój pies,nie mój problem,szkoda pieniędzy..." Skoro nie mieli pieniędzy to przecież mogli powiadomić kogoś,jakieś służby,że po ich posesji błąka się stary,poraniony pies.Na pewno ktoś by pomógł...Sama miałam taką sytuację,nie miałam możliwości pomóc błąkającemu się psiakowi,zadzwoniłam więc do Straży Miejskiej,przyjechała i zabrała zwierzę do schroniska. Zawsze można jakoś pomóc,wystarczy chcieć... Psinko,zdrowiej,trzymam kciuki.[/QUOTE] I ja nie rozumiem takiego podejścia. Nie moje, niech zdycha. Poza moim pojmowaniem.
  11. [quote name='koosiek']Nic, pan się do mnie nie odezwał, ja, jak już napisałam - nawet, gdybym chciała, nie mam możliwości. Bardzo dziękuję za bazarki, mam też jakąś wpłatę, zdaje się od Kami - zaraz uzupełnię post rozliczeniowy i przeleję.[/QUOTE] A może tak zwykły list na papierze...;)? Poczta funkcjonuje raczej szybko, znaczki nie są takie drogie jak telefon czy Internet... Zawsze to jakieś rozwiązanie, chociaż wśród młodych ludzi praktycznie nieznane :);). Szkoda by było stracić potencjalny domek :shake:.
  12. To fajnie, że fundacja przejęła opiekę. Będzie miał większe szanse na ciąg dalszy i może łatwiej uzbiera tak potrzebne fundusze.
  13. Ja niedługo będę wpłacać z bazarku :). Też z Warszawy, więc możemy ominąć banki. Ale najpierw niech Cioteczki zatwierdzą zmianę. Czy jest formalny właściciel tych psiaków, który o wszystkim ostatecznie decyduje? Bo ja lubię jasne sytuacje, już wcześniej o to pytałam i nic...
  14. Poza tą raną to on raczej dobrze wygląda - przynajmniej na tych zdjęciach. Czy jest jednak zabiedzony, bo żeberek nie widać? Rana dość specyficzna, skóra taka równo obcięta - czy zdjęcia były robione po zabiegu? Co mówi weterynarz? Tak pytam, bo - wieczna optymistka - mam nadzieję, że Mikuś ma dom, tylko komuś nawiał i może ktoś go teraz szuka albo czeka na niego? To ładny psiak, niemłody i nie boi się ludzi, więc może... Czy taka malizna przeżyłaby tyle lat bez domu w dobrej kondycji i nie bojąc się ludzi? Wiem, że u Was trudno dać ogłoszenie w radio, ale - jak się już uspokoi - może chociaż w Łowiczu porozwieszać? On raczej z tych miejskich niż wiejskich kundelków się wydaje. Tak sobie myślę... na gorąco. Postaram się pomóc, ale parę dni temu okazało się, że mój czarnuszek ma nowotwór na dolnej powiece oka... czarny jak on sam (miałam nadzieję, że to tylko cysta), do tego chorą tarczycę i parę innych schorzeń. Nareszcie trafił na dobrego lekarza, bo wcześniej, tyle czasu się o tym mówiło innym... Szkoda gadać! Leczenie kosztuje i będzie długie, więc gotówki nie wyłożę :shake:. Ale coś ciekawego postaram się znaleźć na bazarek - tyle mogę z tych moich wieloletnich kolekcji wyskrobać ;)... Ładny psiak, na pewno wyzdrowieje ;).
  15. A co tam kneblować :(?
  16. A co słychać w sprawie adopcji?
  17. [quote name='sylwiaso']Wawerku jak dzwoniłaś to rozmawiałam z edek,potem miałam oddzwonić i zapomniałam!A żebym to wiedziała,że to mój Wawercio dzwoni!!! szkoda,że nie napisałaś smsa..."ciotka Wawerk dzwonił-oddzwoń"[/QUOTE] A z czego tego SMS-a miałam napisać - ze stacjonarnego :razz:? Dlatego dzwoniłam razy kilka i :mad::cool3:
  18. Ale z tego już część zapłacona, więc dług pozostaje. Z mojego bazarku będzie ponad 100 zł.
  19. I ja jestem za - fundacja ma większe możliwości w pozyskiwaniu środków, bo wydaje się bardziej wiarygodna. No, i nie każdy chce wpłacać "nie wiadomo komu". :) A ja wpłacę - a co! niedługo ponad 100 zł z mojego bazarku kundelkowego dla Was wpłynie :).
  20. Sylwia, nie odbierasz mojego telefonu :razz:
  21. Sylwia, nie odbierasz mojego telefonu :razz:
  22. Bardzo dziękuję hotelikowi za dokładne rozliczenie :). [quote name='hotelamok'] Konto, które dostaje skarbnik jest to [B]moje konto firmowe[/B] i pod koniec miesiąca [B]zawsze wypisywany jest na niego rachunek[/B]. Rachunków czy wyciągów bankowych nie udostępniam publicznie (ma to tylko mój księgowy).[/QUOTE] Nie czepiam się ;), ale sama piszesz, że wystawiacie co miesiąc rachunek, więc wszystko jest ok, a konta firm - przynajmniej jedno - są oficjalne i nie stanowią tajemnicy publicznej. Na stronie internetowej Hotelu Amok znalazłam konto Bank Pekao S.A. 82 ... 7405. Jeśli to Wasza strona, to konto jest publicznie dostępne :lol: i nie ma w tym nic tajemniczego - tylko się cieszyć :lol:. Czy na to konto mogę zrobić wpłatę po rozliczeniu mojego bazarku? Jeśli tak i jest to Wasze oficjalne konto - to może podasz je jednak na wątku? Szybciej dostaniesz pieniążki i unikniemy podwójnych rozliczeń. Chyba, że pieski należą oficjalnie do kogoś z wątku (np. moniki083) i z tego powodu rozliczasz się tylko z właścicielem - tak też jest OK :lol:.
  23. Ja też nie posądzam nikogo o złą wolę czy o "manipulowanie" finansami. Wcale nie przyszło mi to do głowy ;). Tylko, jak tak trochę poczytałam różne posty o finansach, ogromnym długu i ciągłe prośby o wpłaty i bazarki, a w poście rozliczeniowym... nadwyżka, to nie tylko ja się pogubiłam. Dlatego mogłam odebrać inaczej wypowiedź Moniki w tym kontekście. Na wątkach często są takie nieporozumienia, przecież się nie znamy i nie wyczuwamy tonu wypowiedzi ;). I tak sobie je wyjaśniamy powoli ;). Niemniej, żeby nie robić kolejnego zamieszania, nadal poproszę o konto hoteliku, bo z bazarku parę groszy na R&R wpadnie ;).
  24. Witam dziamgolka! Niedługo koniec bazarku i parę złotych mu się dostanie :).
×
×
  • Create New...