Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. [quote name='mmd']Na Ramzesa poczekamy chyba aż mu lwia grzywa odrośnie ;)[/QUOTE] Tylko czy odrośnie? On raczej Aunubisa niż lwa przypomina :).
  2. [quote name='szafranekm']tak, tekst mamy napisany, jutro będę rozmawiać z Ulką w sprawie ogłoszeń dla szafranka. To przykładowy tekst do ogłoszenia szafranka: [B][SIZE=3]Mieszkałem na cmentarzu....[/SIZE][/B] [SIZE=2]Było zimno, przeganiano mnie, ale pilnowałem tego ostatniego miejsca, jakie mi zostało zamiast domu. To był cmentarz.....[/SIZE] [SIZE=2] Dobrzy ludzie - bo są i tacy- zabrali mnie do domu. Mieszkam teraz w DT. Uczę się zapomnianego już dotyku ręki człowieczej, takiej czułej jak ta, która kiedyś była ręką mojego ludzkiego przyjaciela.[/SIZE] [SIZE=2] [B][COLOR=red]Proszę, pomóżcie, proszę o stały domek i dobrych ludzi, aby moja miseczka była zawsze napełniona i abym mógł cieszyć się ciepłem i dobrą opieką ze strony człowieka. [/COLOR][/B][/SIZE] [B]Imię: szafranek[/B] [B]płeć - pies -przypominający collie. Wiek: ...... Wzrost: nieduży Waga: ok.10 kg. ... Stosunek do kotów: nieznany Stosunek do innych psów: tolerancyjny (lubi się z nimi bawić, ale jest ostrożny i trzyma dystans Stosunek do dzieci: nieznany Temperament: energiczny;bardzo towarzyski, potrzebuje kontaktu z człowiekiem( chodzi za nim krok w krok) uwielbia biegać, bawić się; , skakać, wtykać nos we wszystkie nory, a mimo tego bardzo się pilnuje, wraca na zawołanie;, w stosunku do nowych zwierząt- ostrożny, ale chętnie się z nimi bawi, ; jest również ufny/nieufny w stosunku do ludzi- zawsze potrzebuje chwili na obwąchanie nowej osoby, ale już po chwili sam domaga się od tej osoby głaskania.Ciągle chce być w centrum zainteresowania. Inne info: reaguje na siad i leżeć, jedyna wada- awersja do zakładania kagańca i smyczy, dlatego też piesek nie chodzi na smyczy, sprawdza się bardziej jako pies towarzyszący w domu i ogrodzie, pilnujący posesji, najlepiej gdzie nie ma małych dzieci.Mile widziana byłaby osoba starsza. Pobyt - obecnie w DT w ........., tel ..............[/B] Szukamy dla szafranka dobrego domku, człowieka spokojnego i opanowanego, który poświęci mu swój czas i nie będzie próbował zmieniać jego nawyków. Propozycje odnośnie tekstu, szaty graficznej (niestety kiepska jestem jeśli chodzi o grafikę i nie tylko w ogłoszeniach) mile widziane.[/QUOTE] Nie wiem, czy ten tekst już się gdzieś ukazał, ale - jeśli pozwolisz - czy mogłabyś napisać "dom tymczasowy" zamiast "DT"? Nie każdy wie, co ten skrót oznacza :)
  3. Ale szczęśliwa - to widać. Dzięki Sylwii i jej uroczej brzezinie - tam każdy się ożywia :)
  4. No, ale się wańka-wstańka do tych brzoskwinek (?) wyrywa! Ciekawe, co go zimą na nogi poderwie :)?
  5. To specjalnie dla niego ten remoncik ? :):):)
  6. [quote name='sylwiaso']Wpisuję wszystkie wpłaty:Wiga138-100zł,Paulinken 50zł,Roland_de 50zł,DankaU1 50zł,Awit 10zł,SBD 5zł,Agak(tak mi napisał,ale to może jest atak?)10zł,Tofikowa 25zł,Maruda666 50zł,Rysia 88 20zł razem 370złWszystkim bardzo DZIĘKUJEMY za POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Muszkieterzy przetrwają Dzieki Wam![/QUOTE] A te wpłaty już są w rozliczeniu wąku? Chyba jeszcze nie. Dobrze by było znać aktualne potrzeby, chociaż... i tak długi wielkie :(
  7. [quote name='jkasia']Biszkoptowa panienka-wymiziana na maxa przez mojego TZa:p Nie mógł dalej wejsc (strasznie przezył te wizyte) wiec zatrzymał sie przy jej boksie i miaział do upadłego ! [[IMG]http://i56.tinypic.com/auifs2.jpg[/IMG][/QUOTE] I kto w końcu upadł od tego miziania :):):)
  8. [quote name='MaDi']Wczoraj dzwoniła do mnie Prezes tej fundacji usunęła sporo zdjęć i zapytała czy mogę przesłać nowe.[/QUOTE] A co to oznacza, że chcą więcej zdjęć?
  9. Ale Gocha smutna :( Tyle bólu w tak krótkim czasie ją spotkało, ona nie rozumie, że to dla jej dobra. Smuci się...
  10. Powodzenia na nowej drodze życia, Majki! Śmiej się, skacz, biegaj i nie rozrabiaj!
  11. Ja bardzo lubię tę krzywą mordulę Florci. Ona jest taka radosna. Nawet tuż po sterylce, jak ją rok temu widziałam, przyczłapała się do gości, żeby ich powitać. Mruczałam potem do moich, że może by tak... Ale mi rozsądnie (samce!) powiedzieli, że nasz Arnold i tak powarkuje na Peta, więc tylko jeszcze kobity im w tym stadzie potrzeba, żeby się walka zaczęła. No tak, mają rację. Nigdy u nas suczek nie było, bo ja też z babami słabo się dogaduję :). Na dłuższą metę tylko kłopoty z tego związku mogłyby być :). Ale do Florci sobie przychodzę popatrzeć i pomiziać futerko.
  12. Ale wciąż szczupły. On chyba ma jednak coś z charta i nie utyje, nie to, co ja :):):)
  13. A ja się zbieram do bazarku. Zbieram się i zbieram... Po króciutkich wakacjach w kolorowych Beskidach trudno się zebrać do kupy, oj trudno :)
  14. No, to Maksio prawie krezus jak na dogomaniackie warunki :)
  15. [quote name='wawer']Witam na podglądanym od dawna wątku :). Wczoraj skończył się mój bazarek typu "2 w 1" [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214835-ROZLICZAM-***CZY-TE-OCZY-MOGĄ-KŁAMAĆ-do-północy-30.09[/URL]***, w którym Wasze biedy brały nieświadomy i cichy udział w tajemnicy :). Dzisiaj ujawniłam je na wątku. W sumie zadeklarowało się dla psiaków ok. 84 zł w formie cegiełek i ze sprzedaży fantów.[/QUOTE] Wysłałam dzisiaj 100 zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214835-ROZLICZAM-***CZY-TE-OCZY-MOGĄ-KŁAMAĆ-do-północy-30.09"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2148...ółnocy-30.09[/COLOR][/URL]*** za fanty z dokładką ode mnie. Jeszcze powinna przyjść wpłata od Cassi_ za cegiełki. Potem poproszę o potwierdzenie na wątku bazarku. Pozdrawiam psi i psiolubny Szczebrzeszyn i dziękuję za to, co robicie w imieniu [I]homo[/I] tzw. [I]sapiens[/I]. Będę podczytywać i w miarę możliwości coś dorzucę dla biedaków.
  16. Wysłałam dzisiaj 100 zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214835-ROZLICZAM-***CZY-TE-OCZY-MOGĄ-KŁAMAĆ-do-północy-30.09"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2148...ółnocy-30.09[/COLOR][/URL]***, w tym 91 zł za fanty i 9 zł od Maria1957 za cegiełki. Przeznaczenie takie, jak uzgodniłyście/śmy wcześniej na wątku. Jeśli wolicie, możecie przeznaczyć na karmę, oczywiście :)
  17. Wysłałam dzisiaj 100 zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214835-ROZLICZAM-***CZY-TE-OCZY-MOGĄ-KŁAMAĆ-do-północy-30.09[/URL]*** za fanty. Jeszcze powinna przyjść wpłata od ludwy za cegiełki. Szczegóły na pw do MaDi.
  18. Dawno mnie tu nie było... na piśmie ;). Wpadłam do łowiczanki, żeby się dowiedzieć, co u niej, ale widzę, że ona ma chyba już na stałe swój DT u Sylwii :evil_lol:.
  19. http://www.youtube.com/watch?v=iInO8pJMPtw Piękne epitafium. Będę do niego wracać w złych chwilach. Szkoda, że tak krótko byłeś z NAMI. Dobrze, że zdążyłeś znaleźć DOM. Biegaj szczęśliwy. A jak spotkasz Asterka i Misia, ucałuj ich ode mnie. Niedługo się spotkamy.
  20. Wychowane przez psy będą karniejsze ;). W stadzie obowiązuje gradacja i kindresztuba, ale też wzajemny szacunek dla wszystkich pokoleń :eviltong:. Dzieci uczą się szanować dużych i małych nawet, jak nimi rządzą, bo podświadomie naśladują psie zachowania ;). To nie jest złe, zwłaszcza w domu tak pełnym miłości :lol:.
  21. [quote name='Neris']Całkiem jest jak na razie "do przodu". Wczoraj Elmira baaardzo trafnie podsumowała zgredka- zadzwoniła do mnie, rzuciła pytanie "Co tam słychać?" po czym sama sobie odpowiedziała "Aha, Maksia słychać". Maksio nie gada tylko kiedy śpi albo je:).[/QUOTE] To prawie tak, jak mój wówczas mały jeszcze synek. Tylko, że on mruczał nawet w czasie jedzenia. Mruczał jak niedźwiadek, coraz ciszej, a kończył kiedy się najadł. A gadał nawet przez sen. Teraz już mało go słychać.
  22. Po sterylce może prędzej domek ją weźmie.
  23. No, wiesz, gadać każdy może :)
  24. [quote name='ataK']Całkiem trafnie to ujęłaś... A ja miałam nadzieję, że jednak mam w domu coś do powiedzenia... To aż tak widać??? ;)[/QUOTE] Widać, że COŚ tam do powiedzenia masz ;), ale i tak ostatnie zdanie należy do ogonka :eviltong:.
×
×
  • Create New...