-
Posts
3716 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wawer
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
wawer replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny... Człowiek stworzył tę rasę i tylko człowiek jest winny, że nie zawsze może nad nią zapanować. Pies jest niewinny. Wy tylko chroniłyście ludzi, którzy chcieli mu pomóc. Szkoda, że on nie mógł tego zrozumieć... -
Przed swoim odejściem mój Astro też tak przychodził i wtulał głowę w ręce. To był duży pies, wilczurowaty, czuł się ważnym samcem i normalnie nie przepadał za głaskaniem go po głowie. Czułam, co się święci, bo już od pewnego czasu było widać, że stoi przy moście... tylko nas mu było żal zostawiać... Teraz może czekał już na Jaśminka po temtej stronie... razem z innymi Przyjaciółmi...
-
Z mojego bazarku właśnie miał dostać gwiazdkę... Znów nie zdążyłam... Teraz mu już tylko ciepłe gwiazdki świecą, ale może zajrzy tu na choinkę i pokiwa nam ogonkiem...
-
On wcale nie jest paskudny, tylko ma mało futerka. Od razu mówiłam, że niefotogeniczny. Ten puszek, który ma na sobie jest taki... puchowy. Tylko łepek łysy. Za to postura i wygląd - ogólnie bardzo szlachetny. Nieśmiały jest, to prawda. Ciągle się wtulał jak go widziałam. A może mu tylko zimno?
-
Wielkie dzięki, Szami, że nas uspokoiłaś! Pozdrów atkę i jej gromadkę. Prawda, że Ramzesik jest piękny?
-
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
wawer replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Ale się Lolizna popisał na samym początku, nie ma co :). Najważniejsze, że Pani nic się większego nie stało i że się nie zraziła. A jak się zadomowi, to może i dzieci polubi. Tylko czas leczy takie rany... -
Nie ja tu podejmuję decyzję i może kolejny raz się komuś "narażę", ale, jak popatrzeć w genezę, to pies powstał jako towarzysz człowieka w polowaniach i w pilnowaniu stada, a nie jako pluszak do zabawy. To było potem i zapewne najpierw psa przygarnął ludzki samiec, a dopiero potem dopieściła samica, a i to nie każda. Pies jest przystosowany do ganiania po dworze jak dziecko ludzkie. On to uwielbia i kocha nawet, jak mu dupina przymarza. Wiem to po moim krótkowłosym, 12-letnim Pecie, który - chociaż pies bezwzględnie domowy i dywanowy (kanapa państwa jest zakazana ;), ale do łóżek dzieci czasem się wkrada :evil_lol:) - kocha ganiać nie tylko latem, ale i po mroziku. Zabrać go nie można, kiedy z lekka go przyszczypuje zimno. Pixie jest mniej więcej taka jak on, ale młodsza, więc jeszcze bardziej łasa na gonitwy po terenie. Kura w zagrodzie jest bezpieczna, a jeśli psiak może mieć dom, to nawet bez tej kanapy, warto.
-
Wygląda, że Pixie się uda :):):). Sylwia - możesz potwierdzić moją wpłatę na suczki i na muszkieterów oraz odbiór fantów? Proszę - nie mogę zamknąć bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216129-***-Cegiełki-i-fanty-DLA-SIEDMIU-BANKRUTÓW-do-północy-31.10[/URL] :). Koosiek już powpisywała tę wpłatę na wątkach psiaków, ale bazar wciąż "otwarty".
-
:):):) Dzięki, malibo, za ten wpis! Znam b. dobrze angielski, ale po tym drybiecie-drybedzie mocno się zastanawiałam, o co biega, a raczej, jaki to przedmiot, co tej wilgoci nie puszcza :):):). Dziewczyny, piszcie, proszę nie tylko dla siebie - inni8 też to czytają, a takie informacje wszystkim mogą się przydać :). Mały błąd, a cieszy :):):). Ortografia jednak do czegoś służy.
-
:iloveyou::iloveyou::iloveyou:Ach... Jak popatrzyłam na te zdjęcia z łóżka... mmmm :eviltong:. A jak je rozpoznajecie na pierwszy rzut, bo one takie same na tych zdjęciach są :evil_lol:?
-
Wpadłam odwiedzić psiaka. :tree1: Na moim świątecznym bazarku licytuje się dla niego grosik - zapraszam :x-mas:!
-
Atka mieszka w Nowym Sączu. Może ktoś z pobliża mógłby przy okazji delikatnie sprawdzić, żeby się nie narzucać? Ode mnie to daleko jednak.
-
A może coś się stało? Oby nie...
-
Wpadłam przez Tulsę do Maciusia. Nie znam wątku, ale tu kolejny biedak bez oczu :(. Poczytam później, a tymczasem zapraszam na mój bazarek - można coś na niego zalicytować. Jak nikt nie przebije, licytant zapłaci i będzie miał fant. Jak przebije, fant pójdzie do zwycięzcy, ale pieniążki i tak trafią do Maciusia. Zajrzyjcie - a może...?
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
wawer replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Z mojego też coś wpadanie - zapraszam! -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
wawer replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Wpadłam odwiedzić psiaki. :tree1: Na moim świątecznym bazarku licytuje się dla nich kolejny grosik - zapraszam :x-mas:! -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
wawer replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Wpadłam odwiedzić psiaka rankiem. :tree1: Na moim świątecznym bazarku licytuje się dla Lolusia grosik - zapraszam :x-mas:! -
Jak ktoś decyduje się na taką podróż i z takimi kosztami :crazyeye:, to może to być tylko prawdziwa miłość :iloveyou:. Warto było poczekać do mikołaja :x-mas:, żeby się zjawiła :tree1:. Powodzenia na nowej drodze życia!:loveu::klacz::Dog_run:
-
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
wawer replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Wpadłam, bo mi izabelka_70 podrzuciła wątek - śliczny ten Lolo, aż dziwne, że domu nie ma. -
No tak, to wygodne, ale tutaj można jeszcze psiaka wesprzeć. Wybór też bywa ciekawy, np. tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218160-książki-i-obroże-dla-kundelków-do-27.11[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217211-Super-rzeczy!-Dla-psa-i-opiekuna-).-Na-Weteranki-do-02.12.11r.-do-godz.-22.00[/URL]
-
[quote name='WILCZUREK']Wróciłem z Aligatora. Kupiłem dla Nuki smyczkę. Skórzana, porzadna, mocna, podwójna - taką jak ma Delówek. Z tym, że czerwona. I bardzo dobrze - odróżnią się :D Deluwek, On ma czarną. I adresatkę. Dla Nuki :) Marianc.... powiedz Psiciuni, że domek dla Niej szykujemy; czeka.......[/QUOTE] Pięknie :eviltong::lol::multi:! Ale czemu smyczek na naszych bazarkach nie kupujesz :mad:? Nie na moim akurat, ale są aktualnie takie!
-
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może nie tyle dojrzałość co majestat :).