-
Posts
3716 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wawer
-
:shocked!::shocked!::shocked!: Co za wiadomość :sweetCyb::multi::loveu:! Serca się ludziom szeroko otwierają przed świętami :tree1::cunao::iloveyou:. Z Oleśnicy do Szczecinka, nocą... Kochani Mikołajowie :x-mas:!
-
Piękna dama. Szkoda, że wciąż bez własnego domu :(.
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
wawer replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']To my Ciebie kochamy:):) Brunko w roli Św. Mikołaja :evil_lol::evil_lol::evil_lol: już go widzę w tej czerwonej czapie. Żeby się Szafrankowi jaki dobry ludź trafił też[/QUOTE] A to mikołajowy Brunek (mojej produkcji), w czerwonej czapie - a jakże :):):)! Z pozdrowieniami dla Szafranka - [CENTER][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2149/brunekmikoajmini.jpg[/IMG][/CENTER] -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
wawer replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
A ja takiego Brunka-Mikołaja skleciłam ;): [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2149/brunekmikoajmini.jpg[/IMG] -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
wawer replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Wszyscy doczekamy :). I jeszcze domek będzie, zobaczysz! -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No, to z takim posagiem powinna sobie domek przygadać, w końcu ma niezłą wyprawkę na początek :):):). -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
wawer replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Widać, że psiak bardzo potrzebował własnego stada, jego dotyku i poczucia bezpieczeństwa. Będzie wdzięczny do końca życia - powodzenia :loveu:! -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
wawer replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Melduję, że ze spadku po Brunku , który grzeje pupinę we wspaniałym domku, przeznaczyliśmy dla Szafranka 200 zł Pieniążki przelałam na konto Szafranekm. Jak dojdą bardzo proszę o potwierdzenie na wątku Bruna [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowic-Brunio-ma-dom!-kochani-trzymajmy-sercem-!poniewierany-!-pomocyyyyyy!/page61[/URL][/QUOTE] :tree1:Ale piękne wieści na mikołaja :x-mas: dla Szafranka (i dla Brunka :santagri:) - tylko dziękować :loveu:! -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
wawer replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Mordka kochana! -
Bo brak wiadomości jest dobrą wiadomością... czyli nic złego się nie dzieje. A ja miziam i czochram rozrabiakę.
-
[Fundacja AST]10 letnia chora bullka zbiera 350zł na hotel
wawer replied to Eve's topic in Już w nowym domu
[quote name='Eve']wawer dzieki :) na moim bazarku cisza :( a takie fajne ciuszki ...[/QUOTE] Daj link do bazarku w podpisie, więcej osób zauważy :). A potem, łancuszkiem sobie podrzucą:. -
Gdzieś na wątku tym albo Basterka Gosia podawała telefon.
-
Piękna wiadomość :multi:! :tree1:Prawdziwa gwiazda na gwiazdkę dla Areska :smilecol:! Wspaniały Pan Doktor - po prostu brak słów - DZIĘKUJEMY :Rose::Rose::Rose:! Tak bardziej przyziemnie i ja proszę o ewentualne potwierdzenie przeznaczenia pieniążków licytowanych na Areska na moim bazarku :x-mas:. Niewiele na razie, ale może mu się przyda na preparaty :santagri:?
-
:tree1:Cioteczko malibo57, zajrzyj, proszę, na wątek bazarku, bo Twojej licytacji nie mogłam zaliczyć na Aresa, niestety - regulaminu tego bazarku nie doczytałaś ;). Ale możesz jeszcze coś innego policytować :santagri:! Fant Cioteczki bea100 jak najbardziej się liczy :eviltong:, ale to już nie tak wysoka kwota, jaką chciała podarować na gwiazdkę Areskowi kochana malibo :shake: . Może ktoś jeszcze chce policytować na psiaka - są wolne fanty ;) - zapraszam :x-mas:!
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
wawer replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Wpadłam odwiedzić Lady. :tree1: Na moim świątecznym bazarku licytuje się dla niej grosik - zapraszam :x-mas:! -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
wawer replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Wpadłam odwiedzić psiaki. :tree1: Na moim świątecznym bazarku licytuje się dla nich grosik - zapraszam :x-mas:! -
[Fundacja AST]10 letnia chora bullka zbiera 350zł na hotel
wawer replied to Eve's topic in Już w nowym domu
Wpadłam odwiedzić Bullkę. :tree1: Na moim świątecznym bazarku licytuje się dla niej grosik - zapraszam :x-mas:! -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
wawer replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Musi być dobrze! -
Mikro piesek dochodzi do zdrowia .DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA POMOC:)
wawer replied to RUDA ZUZIA's topic in Już w nowym domu
To ja podrzucę - śliczności ta psinka :). Szkoda, że tym razem naprawdę nie mogę pomóc :(. Muszę własnego leczyć :(. -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam sobie do pani Florencji... Filozoficzne to ostatnie, jesienne zdjęcie...