Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. :shocked!::shocked!::shocked!: Co za wiadomość :sweetCyb::multi::loveu:! Serca się ludziom szeroko otwierają przed świętami :tree1::cunao::iloveyou:. Z Oleśnicy do Szczecinka, nocą... Kochani Mikołajowie :x-mas:!
  2. Piękna dama. Szkoda, że wciąż bez własnego domu :(.
  3. Sylwia, czy moja paczuszka już dotarła?
  4. [quote name='Mysza2']To my Ciebie kochamy:):) Brunko w roli Św. Mikołaja :evil_lol::evil_lol::evil_lol: już go widzę w tej czerwonej czapie. Żeby się Szafrankowi jaki dobry ludź trafił też[/QUOTE] A to mikołajowy Brunek (mojej produkcji), w czerwonej czapie - a jakże :):):)! Z pozdrowieniami dla Szafranka - [CENTER][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2149/brunekmikoajmini.jpg[/IMG][/CENTER]
  5. Wszyscy doczekamy :). I jeszcze domek będzie, zobaczysz!
  6. No, to z takim posagiem powinna sobie domek przygadać, w końcu ma niezłą wyprawkę na początek :):):).
  7. [quote name='Mysza2']Melduję, że ze spadku po Brunku , który grzeje pupinę we wspaniałym domku, przeznaczyliśmy dla Szafranka 200 zł Pieniążki przelałam na konto Szafranekm. Jak dojdą bardzo proszę o potwierdzenie na wątku Bruna [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowic-Brunio-ma-dom!-kochani-trzymajmy-sercem-!poniewierany-!-pomocyyyyyy!/page61[/URL][/QUOTE] :tree1:Ale piękne wieści na mikołaja :x-mas: dla Szafranka (i dla Brunka :santagri:) - tylko dziękować :loveu:!
  8. Bo brak wiadomości jest dobrą wiadomością... czyli nic złego się nie dzieje. A ja miziam i czochram rozrabiakę.
  9. I ode mnie poszo do Sylwii 154 na P&D + 154 na muszkieterów - wszystko na Twój dług, nie na nowe rozliczenie.
  10. [quote name='Eve']wawer dzieki :) na moim bazarku cisza :( a takie fajne ciuszki ...[/QUOTE] Daj link do bazarku w podpisie, więcej osób zauważy :). A potem, łancuszkiem sobie podrzucą:.
  11. Gdzieś na wątku tym albo Basterka Gosia podawała telefon.
  12. Piękna wiadomość :multi:! :tree1:Prawdziwa gwiazda na gwiazdkę dla Areska :smilecol:! Wspaniały Pan Doktor - po prostu brak słów - DZIĘKUJEMY :Rose::Rose::Rose:! Tak bardziej przyziemnie i ja proszę o ewentualne potwierdzenie przeznaczenia pieniążków licytowanych na Areska na moim bazarku :x-mas:. Niewiele na razie, ale może mu się przyda na preparaty :santagri:?
  13. Wpadłam odwiedzić psiaka. :tree1: Na moim świątecznym bazarku licytuje się dla niego grosik - zapraszam :x-mas:!
  14. Wpadłam odwiedzić Lanę. :tree1: Na moim świątecznym bazarku licytuje się dla niej grosik - zapraszam :x-mas:!
  15. :tree1:Cioteczko malibo57, zajrzyj, proszę, na wątek bazarku, bo Twojej licytacji nie mogłam zaliczyć na Aresa, niestety - regulaminu tego bazarku nie doczytałaś ;). Ale możesz jeszcze coś innego policytować :santagri:! Fant Cioteczki bea100 jak najbardziej się liczy :eviltong:, ale to już nie tak wysoka kwota, jaką chciała podarować na gwiazdkę Areskowi kochana malibo :shake: . Może ktoś jeszcze chce policytować na psiaka - są wolne fanty ;) - zapraszam :x-mas:!
  16. Wpadłam odwiedzić Lady. :tree1: Na moim świątecznym bazarku licytuje się dla niej grosik - zapraszam :x-mas:!
  17. Wpadłam odwiedzić psiaki. :tree1: Na moim świątecznym bazarku licytuje się dla nich grosik - zapraszam :x-mas:!
  18. Wpadłam odwiedzić Bullkę. :tree1: Na moim świątecznym bazarku licytuje się dla niej grosik - zapraszam :x-mas:!
  19. To ja podrzucę - śliczności ta psinka :). Szkoda, że tym razem naprawdę nie mogę pomóc :(. Muszę własnego leczyć :(.
  20. Zaglądam sobie do pani Florencji... Filozoficzne to ostatnie, jesienne zdjęcie...
×
×
  • Create New...