Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. [quote name='edek']Dziękujemy :)[/QUOTE] Ciekawe, gdzie one spędzą święta :evil_lol::santagri:? Najlepiej byłoby już we własnym domu :tree1:, ale tymczasem zanosi się na szaleństwa w Lasku Brzozowym :lol::lol::lol::x-mas:;).
  2. [quote name='sylwiaso']Tak dziewczyny są szczęśliwe na tej przestrzeni łapią powietrze i biegają robią wielkie koła,skaczą,przeskakują nie wiem jeszcze co pisać........jęzory na koniec spaceru wiszą i jak wpadamy na podwórko to już tylko picie wody i leżenie ok 5min,a potem znów wygłupy!!itd.itd.[/QUOTE] I jak tu takie żywe srebra w bloku zamknąć... :)
  3. Ale ma Sylwia ręce pełne szczęścia :) i oczy dokoła głowy :):):)
  4. I o coś takiego właśnie chodzi, żeby było jasne, skąd się tyle uzbierało. Nie negujemy, ale wszyscy tu są z lekka zadziwieni.
  5. Najlepiej jakby wystawili oficjalny rachunek z rozliczeniem szczegółowym wszystkich pozycji, bo inaczej to... zamotana ta kwota jakaś.
  6. Listopad to miesiąc takich smutnych pożegań... współczuję... także Panom, którzy tyle, bo wszystko oddali temu maleństwu... Nie udało się... znowu się nie udało...
  7. [quote name='koosiek']Ja jeszcze buduję większy bazarek, także powinno się zebrać na cały dług...[/QUOTE] Pamiętajcie, że u mnie jest jeszcze 154 zł z bazarku :). Koosiek, mogłabyś uzupełnić rozliczenie? Byłoby łatwiej się rozeznać.
  8. Byłam tam niedawno. Takie piękne miasteczko... Ale psychopatów wszędzie można znaleźć.
  9. Ja też poprosę o potwierdzenie wpłaty na bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216129-ROZLICZAM-***-fanty-i-cegiełki-DLA-SIEDMIU-BANKRUTÓW-do-31.10.2011[/URL]***. Już chyba doszła.
  10. Za późno przyszedł Człowiek, anioły były pierwsze...:(
  11. [quote name='Olena84']Dzięki Monika. A ja potwierdzam u siebie wpłąty: wawer - 154zł bazarek mania1979 - 20zł stała XI[/QUOTE] A na wąku bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216129-ROZLICZAM-***-fanty-i-cegiełki-DLA-SIEDMIU-BANKRUTÓW-do-31.10.2011***/page6[/URL] mogłabyś też potwierdzić :)?
  12. [quote name='DORA1020']Sa juz wplaty z bazarkow:Taks 1292zl,ala123 320zl i wawer 120zl Bardzo dziekuje:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Doro, a mogłabyś jeszcze tu potwierdzić otrzymanie :): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216711-ROZLICZAM-na-DZIEŃ-KUNDELKA*-Psio-kocie-kubki-z-angielskiej-porcelany-do-31.10.2011/page3[/URL]. Pozdrawiam
  13. Czyli - zdrowy pies :)!
  14. Nie zdążył się przytulić do swojego własnego domku... Ale on już miał swój domek... u Budrysek. Ostatni, może jedyny, szczęśliwy, bezpieczny domek. Odszedł spokojny... w swoim kochanym stadzie... przy Człowieku... Jak kiedyś mój Misio - koło mnie... Jak niedawno mój Astro - z pyszczkiem w moich dłoniach... Zasnął... Śpij spokojnie, Mikusiu... Śnij pięknie...
  15. [quote name='Poker']Maksio zrobi się dobrą partią , taki zamożny[/QUOTE] Ale on chyba pod kreską jest zamożny :)
  16. To już wiadomo, kiedy psice się przeprowadzają? Bo niedługo to ja te 10 kg makaronu to chyba nie będę miała po co do Sylwii wozić - to wielki karton jest :evil_lol:. Muszkieter idzie w adopcję, tylko jeden zostaje. Pies nie kura, żeby tyle mąki wciął. Do tego taki mały ;).
  17. Wysłałam 78 zł z bazarku na Maksia.
  18. A ode mnie poszło 154 zł z bazarku.
  19. Fajnie, że ma domek zaklepany. Niedługo się w nim przytuli?
  20. No, to ode mnie makaron na pół to 25 zł, ale to na dwa psy muszkieteryjne. Ale dopiero będę się z Sylwią umawiać, więc nie będzie to zwrot za karmę, tylko żarełko na czas przyszły. Jeśli możesz to sobie uwzględnić w rozliczeniach, to byłoby mniej przyszłego długu, nawet na jednego psa. Ale i tak im to zawiozę, więc zrób tak, jak się umówiliście z Sylwią i z Panem Sąsiadem. Na konto wpłacać nie będę, zawiozę z makaronem gotówkę.
  21. [quote name='Olena84']To w takim razie podam Wam moje konto. Wawer chcesz te 154zl przekazac osobiscie?[/QUOTE] Konto już dostałam, ale chętnie ominę bank :). Wrzuć telefon na PW.
×
×
  • Create New...