Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Ekovet ul.Metalowców 155 zł do końca kwietnia.
  2. [url]http://img836.imageshack.us/img836/931/dsc0241dl.jpg[/url] fajny pychol :loveu: Cały szczęśliwy.
  3. [url]http://img706.imageshack.us/img706/1348/dsc0030hjn.jpg[/url] normalnie puchacz :loveu: Dziadek daje rade.Umęczą się maluchy na tym śniegu.
  4. Malawaszkę i Pysię to chyba tak zasypało,że biedne drzwi nie otworzą i pewnie prądu nie mają.:shake: Ciekawe jak Wilson w kojcu prztrwał tą noc.
  5. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer033-1.jpg[/url] fajne zdjęcie:lol: Mały rośnie i mu się pyszczydło zaczyna zmieniać.:loveu:
  6. Śliczna dziewczynka,widać że wesoła i pieszczocha.:loveu: Całkiem fajnie się prezentujecie razem.
  7. No to nie najlepiej,bo nie wiadomo co z tym zrobić.:shake:
  8. To kiepsko,pewnie bidulka to pobolewa.:shake: A może mu to smarować jakąś maścią z antybiotykiem.
  9. Z dziadeczkami już tak jest,że ciągle coś się ich czepia.Miejmy nadzieję,że wszystko będzie dobrze. A czemu ten guz cię martwi?Znowu krwawi czy rośnie?
  10. Właśnie wróciłam do domu i faktycznie jest tak jak pisze Marako.Biało,ale nie w takich ilościach jak u Waszki.Za to jest potwornie ślisko.Jutro rano będzie szklanka. O matko Pysiu to naprawdę masz rozrywkowo tej wiosny.:shake:
  11. Fajny tuptuś.Jak jeszcze sierść odrośnie będzie cud,miód malyna.:loveu:
  12. Nie zauważyłam by Lizka miała alergie na tunel.Cudownie biega.Widać,że jest szczęśliwa i to lubi.:lol: A małego kochaj i bądź mniej wymagająca.W końcu możesz mieć jednego psa rozpieszczonego do granic możliwości.:eviltong:
  13. Widocznie ta mała menda jest niezwykle intelygentna.;)
  14. Margi

    Sfora Hektora

    U nas sypało o 6.00 rano a teraz śladu nie ma po tej rannej zadymce. Magda widocznie jest pazerna na śnieg i zgarnęła z całej Polski.:diabloti:
  15. Jeżeli chcecie fryzjera we Wrocławiu to ja polecam p.Agnieszkę w Ekovecie na ul.Metalowców.Za strzyżenie sznaucerki średniej płacę 80 zł.Za miniaturkę napewno sporo mniej. Pani Agnieszka ma dużo serca i cierpliwości dla psiaków.
  16. Fajne to dzieciątko p Prezes.Taki sznaucer z labradorem.:lol:
  17. Faktycznie sprawdziłam.WZ ma rację. Google zerduszkowego banerka nie widzi,a Firefox widzi wszystkie.
  18. To co ja mam jakąś inną dogomanię ? Widzę wszystko i wszystko działa. U Wilczego też.
×
×
  • Create New...