Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. A te badania były robione w tym samym laboratorium ? Faktycznie trzeba zrobić usg.Ja bym powtórzyła badania tylko takie rozszerzone.
  2. Jaka śliczna dziewczynka.:loveu: Teraz to już domki się będą bić.
  3. W serduszku jedna komora przestaje pracować i następuje niewydolność krążeniowa .M oże też być wodobrzusze.
  4. [quote name='AniaGucio']Trzymajcie proszę kciuki za mojego Gucia - ma początki obrzęku płuc. Wiedziałam, że któregoś dnia to nastąpi, ale nie myślałam że tak szybko. Najgorsze, że musiałam go zostawić w szpitalu pod tlenem, samego[/QUOTE] Współczuję,bo sama to przeżywałam z jamnikiem. Guciu trzymaj się :kciuki:. Aniu Ty też,bo to ciężkie chwile.
  5. Też o tym pomyślałam :shake:
  6. Świetnie się dziewczyny bawią na śniegu.Fajne fotki.:lol:
  7. Sanduszka to faktycznie szalona torpeda.Spryciara.:lol:
  8. Nic dziwnego,że bidulek zjadał chodniczek.Jak go bolało to musiał czymś się zająć. Podleczy się i będzie dobrze.
  9. Bardzo fajna to była kulka.Teraz to już jest kula.Słodziak jest i tyle.:loveu: Dzwonili z lecznicy?
  10. Nie denerwuj się.Będzie dobrze.:calus:
  11. Wszystkie dziewczyny śliczne.:lol:
  12. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/rozne/DSC_0139_zps77ad768c.jpg[/url] to jakiś mors śnieżny
  13. [url]http://img16.imageshack.us/img16/2999/minispacer10.jpg[/url] jaki cudny pychol :loveu: Blizna faktycznie zarasta,bo prawie jej nie widać.
  14. Widać zdolna bestia jesteś ;) Tazzmanka szkoda,że mu się co chwila coś trafia.
  15. Gromadka miała fajny spacerek.Widać,że Furii zima odpowiada i fajnie wygląda w tym kombinezonie. Czemu Zgredek wygina się w łuk? Może to jest tylko takie wrażenie.
  16. Margi

    Sfora Hektora

    Faktycznie piecuchy.:lol:
  17. [quote name='WATACHA']Na zdjęciach schroniskowych wydawał się duży, a tu się okazuje, że kurdupelek ;)[/QUOTE] Też odniosłam takie wrażenie.
×
×
  • Create New...