Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Wiedziałam,że tak będzie :lol: Zgredzik może już być spokojny. :loveu:
  2. Margi

    Sfora Hektora

    [URL]http://images10.fotosik.pl/3107/cc324340c04a0db5.jpg[/URL] ale jestem dostojny [URL]http://images10.fotosik.pl/3107/b189a02bc4d811b3.jpg[/URL] całkiem fotogieniczne stadko Na ptaszkach to ja się nie znam,ale cudnie wyglądają i tak dużo ich na jednym drzewku. A Magdusi ten sprzęt to przyniósł Mikołaj ?
  3. A tu : [IMG]http://i46.tinypic.com/21wftj.jpg[/IMG]
  4. Bidulka,strasznie to wygląda,ale mam nadzieję że teraz już wszystko będzie dobrze. A swoją drogą ten wet to się nacerował.
  5. Margi

    Sfora Hektora

    Prezencik super.Jaśko z Gustawem :loveu: Nawiedzony kot pewnie chciał na wyżerkę.:eviltong: Czyżby choineczka się posypała ?
  6. [URL="https://lh4.googleusercontent.com/-ez27mQIqdHQ/UN71UkTD09I/AAAAAAAADnE/JVu2V-27eOU/s912/19.12.12-4.JPG"]https://lh4.googleusercontent.com/-e...19.12.12-4.JPG[/URL] Felutek dyskretnie nadzoruje Śliczne dziewczyny jesteście.
  7. [IMG]http://i48.tinypic.com/2djnblx.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/cnf5z.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/34dsy6s.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i49.tinypic.com/35jlf1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2lwx9x3.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2meoc2d.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/9znl8y.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2iv0fg2.jpg[/IMG]
  9. Byliśmy dzisiaj na długim spacerku,bo słoneczko fajnie świeciło. [IMG]http://i45.tinypic.com/5xmnpk.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2cz2hb4.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/5n583c.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/21k9m6q.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/288xl3a.jpg[/IMG]
  10. Ori wyluzowany,zadowolony.:loveu:Cudny jest.Tą sierść to ma taką bardziej w teriera rosyjskiego. A jak jego zachowanie?
  11. To znaczy,że mi się pozajączkowało :evil_lol:.Wiem tylko,że byłam zachwycona kotem,który trącał łapką Ojca Dyrektora,żeby dał jej jeść.
  12. [url]http://img252.imageshack.us/img252/9673/dsc0001kl.jpg[/url] coś mi się tu nie zgadza. Przecież koty miałaś dwa a jeżeli Fifki nie ma to wychodzi,że masz trzy.To co on za jeden ten trzeci? [url]http://img819.imageshack.us/img819/1600/dsc0019rw.jpg[/url] jaka niewinna minka Choineczka śliczna.
  13. Zdrowych,wesołych Świąt.:tree1:
  14. Zdrowych,wesołych Świąt :tree1:
  15. Zdrowych,wesołych Świąt :tree1:
  16. Zdrowych,przyjemnych Świąt .:tree1:
  17. Zdrowych,wesołych Świąt. :tree1:
  18. Zdrowych ,przyjemnych Świąt w gronie rodzinnym i sznupiastym.:tree1:
  19. Margi

    Sfora Hektora

    Zdrowych,wesołych Świąt w gronie rodzinnym.:tree1::santagri:
  20. Zdrowych i radosnych Świąt zwłaszcza dla Anulki,bo to jej pierwsze.:tree1:
  21. Zdrowych,smacznych i przyjemnych Świąt.:tree1:
  22. Mnie wczesnym rankiem pod tym linkiem się ten piesek otworzył [IMG]http://i50.tinypic.com/4sjsz5.jpg[/IMG] O DZIR była szybsza.:lol:
×
×
  • Create New...