Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. [quote name='WATACHA']Bo Wataszki są wykończone psychicznie i im się nic nie chce[/QUOTE] Po tym co piszą to należy sądzić że domek ma.
  2. Chyba już poprawiłam.;)
  3. Nie mam urodzin.Moje urodziny wypadają w maju. Zupełnie nie wiem gdzie Magda to wyczytała, ale za życzenia bardzo dziękuję.
  4. Mam pytanie: Kiedy powinnam odrobaczyć Tośkę ?.Ostatnia tabletka była w połowie listopada.
  5. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/luty/DSC_0876_zpsac336bde.jpg[/url] jaka biedna mokra sierotka :lol:
  6. Poduszkę to czasem zabierz i daj na ciepły kaloryfer,bo na pewno zawilgotnieje w garażu.;)
  7. No i fajnie.Znaczy,że Timkowi się podoba.:lol: Jak jest duża powierzchnia mieszkaniowa to kot da sobie radę nawet jak go Timek pogoni.
  8. Margi

    Sfora Hektora

    Może jej za gorąco z tymi kłakami albo Dona czuje wiosnę.
  9. Margi

    Sfora Hektora

    Tekla to chyba przeliczała stan kurnika :eviltong: Kociaste piękne,puchate. Na moją Figę też już chyba przyszła pora tak jak na Donkę.
  10. Coraz lepiej.:evil_lol:
  11. Zagląda.:lol: Prezerwatywy były na innym wątku,tylko już nie pamiętam czy u Zerduszko,czy u Malawaszki.;)
  12. [url]http://images37.fotosik.pl/138/774dc62a1e796184.jpg[/url] no co za słodka dziewczynka
  13. Ja myślę,że może go stawy bolały.Pogoda jest sprzyjająca takim dolegliwościom,a jeszcze miał długi spacerek.Może dla niego to był większy wysiłek.
  14. Margi

    Sfora Hektora

    Ale tym kociastym dobrze.Ciepło i miętko.:lol: Te bratki to jakieś zmutowane .Chociaż dla przyzwoitości powinny już przestać kwitnąć,żeby na wiosnę wystrzelić.
  15. długich wspólnych lat .
  16. To wszystko zależy od tego jaki to środek.
  17. :kciuki::kciuki::kciuki:
  18. Margi

    Sfora Hektora

    A co tu tak cicho ??????????
  19. Śliczna,kochana dziewczynka :loveu:.Ona jest po prostu rządna wrażeń.
  20. Ale fajnie.Trzymamy kciuki z udaną podróż.:kciuki:
  21. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-ufRVh0ig6vE/UQzsfb4TZ7I/AAAAAAAAB44/I6cXY510Vxw/s640/DSC_0268.jpg[/url] fajna poza do zabawy [url]https://lh5.googleusercontent.com/-k_1T8gyJWDM/UQzsf2mZA-I/AAAAAAAAB48/y2j94Q6K8lg/s640/DSC_0282.jpg[/url] łapecki mi się poplątały
  22. Moja Figa też tak lubi polegiwać na mnie. Leoś cudnie się bawi.:lol:
  23. No jak wywalić.Przetrzymasz go w łazience aż dojdzie do siebie.
  24. Pewnie dlatego,że z porządnej hodowli.:lol:
  25. A zawinęłaś w coś smacznego ?
×
×
  • Create New...