Ale tym kociastym dobrze.Ciepło i miętko.:lol:
Te bratki to jakieś zmutowane .Chociaż dla przyzwoitości powinny już przestać kwitnąć,żeby na wiosnę wystrzelić.
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-ufRVh0ig6vE/UQzsfb4TZ7I/AAAAAAAAB44/I6cXY510Vxw/s640/DSC_0268.jpg[/url] fajna poza do zabawy
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-k_1T8gyJWDM/UQzsf2mZA-I/AAAAAAAAB48/y2j94Q6K8lg/s640/DSC_0282.jpg[/url] łapecki mi się poplątały