-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
U nas już trzeci dzień sypie.Zrobiło się biało.
-
Korek ZŁAPANY!! Dziękuję wszystkim którzy pomagali szukać!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Piękny psiak.:loveu: -
Świetne te śniegowe zabawy.:lol:
-
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ojej to duży kłopot :shake: -
Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Śliczny psiaczek tylko jeszcze chudzinka. -
Sprostowanie na prośbę Tekli ,która nie może się zalogować. [IMG]http://i48.tinypic.com/ly2vo.jpg[/IMG] Ptaszek,którego sfotografowała to dziecioł zielonosiwy a nie dzięcioł zielony.
-
No i jak się ma dziewczynka? Już pewnie po zabiegu.
-
Trzeba zrobić zdjęcie klatki piersiowej. A palisz papierosy lub paliłaś ?Bo w ten sposób zaczyna się obturacyjna choroba płuc. Zacznij coś robić bo 5 tygodni to już nie żarty.
-
WZ zdrowiej wreszcie bo to coś długo trwa.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Bidulek. Mówiłam,że trzeba mu przyjaciela i nie będzie niszczenia. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Fajny ten ktoś.Wygląda mi dzięciołowato,ale ja się kompletnie na ptakach nie znam.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Od jutra masz zimę.W telewizji tak coś mówili. -
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-tWm9s7o1nAE/UO6o-pvQNzI/AAAAAAAADoM/g35nuEDgnBM/s503/DSCN3447.JPG[/url] ale urokliwe oko :lol: Anulka śliczna dziewczynka :loveu: Mówcie co chcecie ale ja się takich terapii boję.
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/rozne/DSC_0045_zps62fcec1d.jpg[/url] jaka poważna dama :loveu:
-
Sznupkowaty kudłacz z olkuskiej mordowni - MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[url]http://img818.imageshack.us/img818/9833/dsc0644l.jpg[/url] jaki słodziak -
Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Bidulek.Jutro będzie lepiej. [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/Zefir/DSC07068.jpg[/url] Tu pycholek fajnie wygląda -
Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Poradzi,założycie kaganiec,trochę pomożesz przytrzymać i będzie dobrze. -
Nie takich wiadomości oczekiwałam.:-( Śpij spokojnie Swissku.:-(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Fajnie,że urokliwa kluseczka jedzie do swojego domku.:multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Fajnie Jasiek się bawi z Fordem.Chyba się lubią.:lol:
-
Fajne zdjęcia. [url]http://images10.fotosik.pl/3144/988c3601c5869b7f.jpg[/url] coś mocno dyskutujący jest Niko. [url]http://images10.fotosik.pl/3144/179d2ce8c1f164ff.jpg[/url] świetne ujęcie.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
On jest słodki facet.:loveu: Moja Figa robi tak samo.:evil_lol: