Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Margi

    Sfora Hektora

    U nas już trzeci dzień sypie.Zrobiło się biało.
  2. Świetne te śniegowe zabawy.:lol:
  3. Ojej to duży kłopot :shake:
  4. Śliczny psiaczek tylko jeszcze chudzinka.
  5. Margi

    Sfora Hektora

    Sprostowanie na prośbę Tekli ,która nie może się zalogować. [IMG]http://i48.tinypic.com/ly2vo.jpg[/IMG] Ptaszek,którego sfotografowała to dziecioł zielonosiwy a nie dzięcioł zielony.
  6. No i jak się ma dziewczynka? Już pewnie po zabiegu.
  7. Trzeba zrobić zdjęcie klatki piersiowej. A palisz papierosy lub paliłaś ?Bo w ten sposób zaczyna się obturacyjna choroba płuc. Zacznij coś robić bo 5 tygodni to już nie żarty.
  8. WZ zdrowiej wreszcie bo to coś długo trwa.
  9. Bidulek. Mówiłam,że trzeba mu przyjaciela i nie będzie niszczenia.
  10. Fajny ten ktoś.Wygląda mi dzięciołowato,ale ja się kompletnie na ptakach nie znam.
  11. Od jutra masz zimę.W telewizji tak coś mówili.
  12. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-tWm9s7o1nAE/UO6o-pvQNzI/AAAAAAAADoM/g35nuEDgnBM/s503/DSCN3447.JPG[/url] ale urokliwe oko :lol: Anulka śliczna dziewczynka :loveu: Mówcie co chcecie ale ja się takich terapii boję.
  13. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/rozne/DSC_0045_zps62fcec1d.jpg[/url] jaka poważna dama :loveu:
  14. [url]http://img818.imageshack.us/img818/9833/dsc0644l.jpg[/url] jaki słodziak
  15. Bidulek.Jutro będzie lepiej. [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/Zefir/DSC07068.jpg[/url] Tu pycholek fajnie wygląda
  16. Poradzi,założycie kaganiec,trochę pomożesz przytrzymać i będzie dobrze.
  17. Nie takich wiadomości oczekiwałam.:-( Śpij spokojnie Swissku.:-(
  18. Margi

    Sfora Hektora

    Fajnie Jasiek się bawi z Fordem.Chyba się lubią.:lol:
  19. Margi

    Sfora Hektora

    Fajne zdjęcia. [url]http://images10.fotosik.pl/3144/988c3601c5869b7f.jpg[/url] coś mocno dyskutujący jest Niko. [url]http://images10.fotosik.pl/3144/179d2ce8c1f164ff.jpg[/url] świetne ujęcie.
  20. On jest słodki facet.:loveu: Moja Figa robi tak samo.:evil_lol:
×
×
  • Create New...