Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. [quote name='zerduszko']Ona, jest karłem ;)[/QUOTE] Żadnym karłem,tylko jest adekwatna do wieku.
  2. No kotka ma urosnąć.:lol: Ja właśnie się zastanawiam kiedy swoją ciachnąć.Ona jeszcze taka drobniutka .
  3. A kiedy będziesz ciachać dziewczynkę?
  4. Ja też mam skasowane wiadomości starsze niż 2012r.:shake:
  5. Aaaaaaaaaaaaaaa kotecki.Śliczne maluchy.:loveu: Moja też się ciągle myje.;)
  6. [quote name='malawaszka']po SIUSIAKU :evil_lol:[/QUOTE] ha,ha,ha :evil_lol:
  7. Jadźka,fajna dziewczynka. Lizka nieszczęśliwa bo kot się wprowadził do jej spanka?
  8. Ło matko ten gnat jest większy od Dumy :lol:
  9. [quote name='Saththa']w magiczny sposób kolejny kawałek chodniczka uległ zniszczeniu... :shake: Chyba Komus walne.... :mad:[/QUOTE] hihihihi :evil_lol:
  10. Przytargaj mu przyjaciela np.kota lub psa nie będzie się nudził. :eviltong:
  11. Ale łakomczuch.Fajnie mu idzie to lizanie.:eviltong:
  12. Wiosenny spacer fajny,tylko gdzie wy tam macie tą górkę,bo jakoś mi się w oczy nie rzuciła. Luna bardzo elegancka w tych czerwonych majtkach.:eviltong:
  13. Jak ma się coś wewnątrz czaszki zrobić,to czy będzie zimne czy ciepłe to i tak się zrobi.Bez znaczenia. Oczywiście oby nie. Ja na tym białku dziecko wychowałam,a to chłopak,więc zawsze poobijany.:lol:
  14. Trzeba było tego guza zaraz po uderzeniu posmarować świeżym białkiem kurzym.Nie byłoby guza.
  15. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/koc.jpg[/url] słodziak przeogromny Z tą hydroxyzyną to żebyście nie przesadziły.Figa waży niecałe 16 kg i ma dostać jedną rano i jedną wieczorem ale po 10mg. Hydroxyzyny są różne,więc trzeba uważać.
  16. Zerduszko nigdy nie mów nigdy :evil_lol:
  17. [quote name='malawaszka']starość...[/QUOTE] Wiecie co,jakoś nigdy myśląc o Swissie nie myślałam o starości :shake: .Przecież wiem,że ma więcej lat,ale jakoś w podświadomości mojej funkcjonuje Swissek taki jaki do mnie przyjechał.
  18. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-1REYlXY41Wc/UN3jjhYm1DI/AAAAAAAABlw/YOwlFbEWhU4/s640/DSC_0221.jpg[/url] cudny ten zachód słońca Nie mogę się napatrzeć na te Twoje suczynki,takie są śliczne.:loveu:
  19. Fajny spacerek mieliście. [url]http://images44.fotosik.pl/542/016acecdfabcff27.jpg[/url] ale skok :lol:
×
×
  • Create New...