Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. U mnie też nie było zmiany.Jak była szalona tak jest do dziś a ma już 5 lat.:lol:
  2. Świetnie się bawią.:lol: Momentami to chyba bym się bała,że małej coś się stanie.
  3. [quote name='Erhan']no i same domowe foty, znaczy nic nie wy[COLOR=#000000][I]ł[/I][/COLOR]o w nocy :evil_lol:[/QUOTE] Jeszcze nocy nie było.;) Jakie milutkie i zgodne stadko ma nasza p.Prezes.
  4. No właśnie,pogadają sobie a my tu nic nie wiemy.:razz:
  5. Z tą cieczką to może być tak ,że nadejdzie lada moment.Figa miała pierwszą cieczkę w wieku 9 miesięcy.
  6. Czytam wszystko systematycznie i na bank nic nie pisałaś.Na pewno pogadałaś z Erią na gg i myślisz,że wszyscy wiedzą.:diabloti:
  7. Właśnie,pokaż sierściucha.;)
  8. Bidulek :shake:. Schowaj tego kreta bo to niebezpieczne.
  9. Margi

    Sfora Hektora

    100 lat :BIG: :new-bday: :tort:
  10. Ona jest drobna.Wygląda zdrowo.Jest ruchliwa.Odrobaczona jest na pewno dobrze,ostatnio w listopadzie. Karma dla kociąt royala (czy jak to się tam pisze ).Karma sucha dostępna cały dzień.Mokra na żądanie. Surowizny nie jada. W zasadzie to nie powinnam się jej czepiać ale jak poczytałam,że twoje ważą 3 kg to się trochę zaniepokoiłam.
  11. To zmieniamy temat. Zerduszko jestem troszkę zaniepokojona bo zważyłam Tośkę i waży tylko 2,2 kg.Ma 6 i pół miesiąca i chyba to trochę za mało. Czym mogę ją podtuczyć? Dostaje chrupkie i miętkie i mięsko gotowane.
  12. Jak zwykle rozrywkowo.:diabloti: Ale tak serio to nie zazdroszczę,bo tak na prawdę to człowiek jest bezsilny.
  13. Z tego co pamiętam to u Erii było o nalewkach.:lol:
  14. No to super,że tak się dobrze trafiło Zefirkowi.:lol:
  15. Tak czy siak te moje nudzące się sąsiadki omijam jak tylko mogę. Na nieszczęście w mojej bramie mają tylko dwie rodziny psy w tym jedna moja a koty tylko ja,więc jak nie można siedzieć pod łóżkiem u sąsiada to muszą zwierzaki przeszkadzać.
  16. [quote name='wilczy zew']ma zakwasy :evil_lol:[/QUOTE] A jak to stwierdziłaś ?????????
  17. Jak czytałam opis,to pomyślałam o całkiem innej.Takiej naprawdę kiczowatej.Jednak po oglądnięciu zdjęć stwierdzam,że ta jest całkiem fajna. Ja ostatnio kupiłam deskę imitującą drewno.
  18. Prezent cudny.:loveu: Wiedziałam,że skądś znam to spojrzenie.:lol:
  19. Przeszkadzają,bo tupią i ganiają się po mieszkaniu.Zwłaszcza rano.:razz:
×
×
  • Create New...