-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
U mnie też nie było zmiany.Jak była szalona tak jest do dziś a ma już 5 lat.:lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Bardzo to smutne :-(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Świetnie się bawią.:lol: Momentami to chyba bym się bała,że małej coś się stanie.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Erhan']no i same domowe foty, znaczy nic nie wy[COLOR=#000000][I]ł[/I][/COLOR]o w nocy :evil_lol:[/QUOTE] Jeszcze nocy nie było.;) Jakie milutkie i zgodne stadko ma nasza p.Prezes.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No właśnie,pogadają sobie a my tu nic nie wiemy.:razz:
-
Z tą cieczką to może być tak ,że nadejdzie lada moment.Figa miała pierwszą cieczkę w wieku 9 miesięcy.
-
:megagrin:
-
Czytam wszystko systematycznie i na bank nic nie pisałaś.Na pewno pogadałaś z Erią na gg i myślisz,że wszyscy wiedzą.:diabloti:
-
Właśnie,pokaż sierściucha.;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Bidulek :shake:. Schowaj tego kreta bo to niebezpieczne. -
100 lat :BIG: :new-bday: :tort:
-
Ona jest drobna.Wygląda zdrowo.Jest ruchliwa.Odrobaczona jest na pewno dobrze,ostatnio w listopadzie. Karma dla kociąt royala (czy jak to się tam pisze ).Karma sucha dostępna cały dzień.Mokra na żądanie. Surowizny nie jada. W zasadzie to nie powinnam się jej czepiać ale jak poczytałam,że twoje ważą 3 kg to się trochę zaniepokoiłam.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No to czekamy. -
To zmieniamy temat. Zerduszko jestem troszkę zaniepokojona bo zważyłam Tośkę i waży tylko 2,2 kg.Ma 6 i pół miesiąca i chyba to trochę za mało. Czym mogę ją podtuczyć? Dostaje chrupkie i miętkie i mięsko gotowane.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jak zwykle rozrywkowo.:diabloti: Ale tak serio to nie zazdroszczę,bo tak na prawdę to człowiek jest bezsilny.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Z tego co pamiętam to u Erii było o nalewkach.:lol:
-
Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to super,że tak się dobrze trafiło Zefirkowi.:lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Słodziaki :loveu:.Wszystkie,bez wyjątku.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Tak czy siak te moje nudzące się sąsiadki omijam jak tylko mogę. Na nieszczęście w mojej bramie mają tylko dwie rodziny psy w tym jedna moja a koty tylko ja,więc jak nie można siedzieć pod łóżkiem u sąsiada to muszą zwierzaki przeszkadzać.
-
[quote name='wilczy zew']ma zakwasy :evil_lol:[/QUOTE] A jak to stwierdziłaś ?????????
-
Jak czytałam opis,to pomyślałam o całkiem innej.Takiej naprawdę kiczowatej.Jednak po oglądnięciu zdjęć stwierdzam,że ta jest całkiem fajna. Ja ostatnio kupiłam deskę imitującą drewno.
-
Prezent cudny.:loveu: Wiedziałam,że skądś znam to spojrzenie.:lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Taka utyta to mi na żadną nie pasuje.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Przeszkadzają,bo tupią i ganiają się po mieszkaniu.Zwłaszcza rano.:razz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale masz rozrywkowo.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)