Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. To się cieszymy,że wszystko poszło dobrze.:lol:
  2. Śliczna ta żabka :loveu: i ma pełen komfort kąpieli.
  3. Na wsi zima jest cudna.Piesy fajnie wyglądają w tej zimowej scenerii. [URL]http://img90.imageshack.us/img90/3427/dsc0132wc.jpg[/URL] oj żeby się nie przeziębiła. Lunka zawsze z elegancką fryzurką. Smycz mamy 5 m taśmę.Linki też przerobiłam,ale one bardzo szybko się przecierają.
  4. Margi

    Sfora Hektora

    Dbajcie o siebie i wygońcie chorobę za drzwi.
  5. Fajny ten śnieżny potwór.Taki puchaty.:loveu: [url]http://img855.imageshack.us/img855/6771/dsc0020tl.jpg[/url] ma zadowolony pychol.Lubię takie zdjęcia.:lol:
  6. Na pewno pomogło mu to,że dość krótko był u WZ.
  7. [quote name='Saththa']piekne sopelki :) ale ten- [URL]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/rozne/DSC_0082_zps9eca68fb.jpg[/URL] najpiekniejszy :iloveyou:[/QUOTE] Wyjęłaś mi to z ust.:lol:
  8. Przecież Zerduszko nie gotuje.
  9. Biedny Zgredek.Tak mu zimno w łapecki a mama każe chodzić na spacery.
  10. WZ i tak chyba już nie ma ogrzewania,bo w Piotrkowie jest jakaś duża awaria w tą ulubioną zimę.
  11. Wygląda na to,że chyba nie jest tak źle. Czekamy na dalsze wieści i trzymamy kciuki za kolejne badania.:kciuki:
  12. Cudna jest,ten ogonek to się mało nie urwie.:loveu:
  13. Ja też jestem ciekawa co ten trzeci wet powie.Mam nadzieję,że ustawi leczenie i będzie dobrze.
  14. Ogromnie się cieszę że Zefirek ma domek. :laola::laola:
  15. To jest Mróweczka [IMG]http://i49.tinypic.com/ok53kj.jpg[/IMG] Taka przyjechała do Malawaszki.
  16. [quote name='wilczy zew']Mordziasta trochę zjadła(bo więc nie dostała),popiła i nie wymiotowała-mały zaciesz.[/QUOTE] A kupsztal normalny już był ?
  17. Rezonans nie w buty w sadzić,tylko u nas ciągle nie ma dobrych specjalistów do odczytania zdjęć.Asekurują się ale specjalistów ortopedów tyż mamy jakich mamy. Mojej koleżance zoperował kolano dość znany ortopeda i wyobraźcie sobie,że nie to które było chore a zdrowe.
  18. A jesteś pewna,że to kolano to nie od kręgosłupa lędźwiowego ? Tak biochemia,ale nie zawsze się robi całą.
  19. Takie z profilem trzustkowym,wątrobowym i nerkowym.To nie jest normalne takie skakanie morfologii. Ją ewidentnie coś boli. Ewentualnie poradź się innego weta.
×
×
  • Create New...