-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Zdjęcia cudne jak zwykle. Widzę,że Duma wielkością już dorównuje swoim przyjaciołom.:lol: Foksi teraz wydaje się mała,ale obstawę ma fajną.:lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Same dobre wieści.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Batumi całkiem fajnie bawi się z maluchami,a i one ją chyba zaakceptowały.:lol: Tej małej czarnej pchły to wszędzie pełno.:eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Fajnie,że Batumi ma powodzenie. Ja też uważam,że Malawaszka ma wyczucie jeśli chodzi o domki.Będzie dobrze.:kciuki:
-
[quote name='Fides79']ja też dziś biegam po drabinie myjąc okna i inne szyby oraz szafy :watpliwy:[/QUOTE] Co Wy,już dawno pomyte.:eviltong:
-
Anulka śliczna i ciekawa świata :loveu:.Widać,że Felutek zacieśnia kontakty z córcią.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Super :klacz: -
Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/Zefir/DSC07048.jpg[/url] fajny pychol się ujawnił :lol: -
Bo tych Teklowych kwiatków to nikt nie ogarnia.:evil_lol:
-
Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Daj mu szanse niech złapie rytm dnia i będzie dobrze. -
[url]http://images10.fotosik.pl/3054/756dd454a6b5a309.jpg[/url] Dona świetnie skacze
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Przykro mi. Balbinko [*] -
Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wilczy wstawaj i opowiadaj jak wam pierwsza noc minęła.:p -
To tylko sie trzeba cieszyć.Jelitka zdrowieją.:lol:
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Jak sunia? przetrwałyście noc? -
Kapitalne zdjęcia.Cudny ten gupek.:loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-fHr2_bev_QA/UMzleZhWczI/AAAAAAAABew/XVN1v5nyGAw/s640/1%2520%252842%2529.jpg[/url] to chyba miś gryzli.:lol:
-
Moja też jest mocno gadatliwa.Tyle że w domu,bo na spacerach dzioba nie otwiera.
-
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
Może są trochę opóżnione. -
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='zerduszko']Wyrzucę te koty przez okno! Chłopakowi chyba nie wypadł kieł mleczny... i ma czerwone dziąsłą tuż przy zębach. Nie mam już sił![/QUOTE] Spokojnie sam wypadnie.Tośka też miała spuchnięte i czerwone dziąsło.Kieł sam wypadł. -
hahahaha..........
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
:glaszcze: -
nie,poproszę
-
Tośka na tych zdjęciach jest jakaś taka duża.Mnie się wydaje,że ona jest taka malutka,drobniutka.