Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Zdjęcia cudne jak zwykle. Widzę,że Duma wielkością już dorównuje swoim przyjaciołom.:lol: Foksi teraz wydaje się mała,ale obstawę ma fajną.:lol:
  2. Batumi całkiem fajnie bawi się z maluchami,a i one ją chyba zaakceptowały.:lol: Tej małej czarnej pchły to wszędzie pełno.:eviltong:
  3. Fajnie,że Batumi ma powodzenie. Ja też uważam,że Malawaszka ma wyczucie jeśli chodzi o domki.Będzie dobrze.:kciuki:
  4. Margi

    Sfora Hektora

    [quote name='Fides79']ja też dziś biegam po drabinie myjąc okna i inne szyby oraz szafy :watpliwy:[/QUOTE] Co Wy,już dawno pomyte.:eviltong:
  5. Anulka śliczna i ciekawa świata :loveu:.Widać,że Felutek zacieśnia kontakty z córcią.
  6. [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/Zefir/DSC07048.jpg[/url] fajny pychol się ujawnił :lol:
  7. Margi

    Sfora Hektora

    Bo tych Teklowych kwiatków to nikt nie ogarnia.:evil_lol:
  8. Daj mu szanse niech złapie rytm dnia i będzie dobrze.
  9. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/3054/756dd454a6b5a309.jpg[/url] Dona świetnie skacze
  10. Wilczy wstawaj i opowiadaj jak wam pierwsza noc minęła.:p
  11. To tylko sie trzeba cieszyć.Jelitka zdrowieją.:lol:
  12. Jak sunia? przetrwałyście noc?
  13. Kapitalne zdjęcia.Cudny ten gupek.:loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-fHr2_bev_QA/UMzleZhWczI/AAAAAAAABew/XVN1v5nyGAw/s640/1%2520%252842%2529.jpg[/url] to chyba miś gryzli.:lol:
  14. Moja też jest mocno gadatliwa.Tyle że w domu,bo na spacerach dzioba nie otwiera.
  15. [quote name='zerduszko']Wyrzucę te koty przez okno! Chłopakowi chyba nie wypadł kieł mleczny... i ma czerwone dziąsłą tuż przy zębach. Nie mam już sił![/QUOTE] Spokojnie sam wypadnie.Tośka też miała spuchnięte i czerwone dziąsło.Kieł sam wypadł.
  16. hahahaha..........
  17. Tośka na tych zdjęciach jest jakaś taka duża.Mnie się wydaje,że ona jest taka malutka,drobniutka.
×
×
  • Create New...