-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Suczka z 5 szczeniakami Wszyscy znaleźli nowe domki i szczeniaki i mama
MaDi replied to psot123's topic in Już w nowym domu
[quote name='dragi']Z tego co wiem, psiaki są w lubelskim schronie, nie mogą zostać, bo mają przepełnienie...[/QUOTE] Prawo dopuszcza usypianie ślepych miotów i większość schronisk właśnie tak robi aby ograniczyć ilość bezdomnych zwierząt.- 112 replies
-
- dom tymczasowy
- pomoc
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Była zagłodzona i bezdomna teraz szuka wspaniałego domu. Ma dom.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Dinka okazał się bardzo fajnym psiakiem i spokojnie może zamieszkać w domu. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']podnosimy ... co to za badanie MaDi ?[/QUOTE] Przyznam,że nie pamiętam nazwy ale pokazałoby w jakich sytuacjach Reks ma szanse odrobinę widzieć np. czy jest lepiej po zmroku itp. Nie jest ono niezbędne dla niego i niesie zbyt duże ryzyko. -
Do góry w poszukiwaniu domu. [url]http://upload.allegro.pl/nie-york-nie-owczarek-ale-zaglodzona-i-chora-i1500229566.html[/url]
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Komu szczeniaka? -
[quote name='ladySwallow'][url]http://www.facebook.com/event.php?eid=207459262599577[/url][/QUOTE] Dziękuję dobra kobieto.
-
[quote name='E-S']Jezu, w Nowodworze to było i tak, że pętlę z własnego szalika robiłam, żeby przeprowadzić nadprogramowego psa do auta i żeby mi nie zwiał po drodze a smycze w schronisku się skończyły, nie wiem ile bym wtedy za sznurek czy linkę dała, no litości ...[/QUOTE] E-S być może mam takie spaczenie,że widząc sznurek i psa widzę jego dalszy los właśnie na tym sznurku. Na szaliku długo by nie postał;)
-
[quote name='IVV']ona do raju trafila :) uwielbiam takie zdjecia !:)[/QUOTE] Mi też serce się raduje.
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']............na spacerek[/QUOTE] Dzisiaj ma super prawdziwy spacerek bo jesteśmy na wsi. -
Podnosimy.
-
[quote name='Żunia']A Wy jak zwykle. Zamiast się cieszyć, że psiak znalazł dom staracie się znależć " czarne punkty " adopcji. Powinni byli odmówić człowiekowi ? Cieszyłybyście się, gdyby psiak został w schronie, bo przyszły właściciel nie miał ze sobą odpowiedniej smyczy?? Z niechęcią wysyłałam zdjęcia, bo wiedziałam, że znajdziecie jakiś punkt zapalny ( na poprzednich znalazłyście " czarną przerażoną " sunię, która nie była ani czarna, ani przerażona ) i pojedziecie po mnie i po schronie. Pismo do schronu napiszcie, że nie życzycie sobie, aby psy były sprzedawane ludziom, którzy nie mają ze sobą super- smyczy. Bo w sumie ani u Kiki, ani u spanielkowatej też smyczy nie widziałam. Podli pracownicy schronu są i tyle, skrzywdzili psiaki zapewniając im DS, bo jakże tak można..... bez smyczy ???[/QUOTE] Zastanów się zanim po raz kolejny będziesz pisała jakikolwiek post. Dla mnie jak i pewnie większości obecnych tu osób normalne jest to,że powinno się przyjść po psa z obrożą i smyczą jeśli schronisko ich nie zapewnia. Cóż widocznie to zbyt wielkie wymagania, w sumie po co łanćuchowemu psu smycz na jeden raz...
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Czupa się przypomina;) -
[quote name='muzzy']Super :) Mam nadzieję, że niedługo cała sierściucha poodrasta i epizod grzywaczo-chiński będzie dla niej tylko wspomnieniem :)[/QUOTE] Też na to liczę.
-
Była zagłodzona i bezdomna teraz szuka wspaniałego domu. Ma dom.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Podnosimy. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='assa']Jak byłyśmy z nim z Madi na spacerze to tak celnie omijał samochody stojące na parkingu, że nie mozliwe jest żeby nic nie widział, ciągnął mnie za sobą (między te samochody) a wiadomo najmniejszy nie jest więc gdyby nic nie widział na pewno by ich tak celnie nie omijał :razz:[/QUOTE] Dokładnie. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='muzzy']Oby już tylko w dobrą stronę wszystko szło. A w ogóle to wiadomo czy on choć trochę widzi? Bo, o ile pamiętam, to była szansa, że widzi choćby światła i cienie. Wiadomo coś więcej?[/QUOTE] Profesor chciał wykonać jeszcze jedno badanie aby dokładnie określić szczegóły ale musi ono być przeprowadzone w sedacji a wątroba Reksa na to nie pozwala. -
[quote name='CrazyMulan']Witam jestem z Lublina i chętnie podjęła bym się tego zadania tylko ze od poniedziałku do piątku pracuję do godz 14.30. Czy jest możliwość abym mogła pomagać popołudniami????[/QUOTE] Każdy z nas ma prywatne i zawodowe życie wiec działamy głównie popołudniami i w weekendy.
-
[quote name='almetka']A czy osoby niepełnoletnie również mogą się zgłaszac? Bo byłabym chętna..[/QUOTE] Myślę że dla każdego się coś znajdzie;) Nie będą to wyjazdy interwencyjne ale na pewno coś ciekawego.
-
Diasy/Śnieżka podhalańska stokrotka juz w nowym domku
MaDi replied to akrim's topic in Już w nowym domu
[quote name='mc_mother']Organizujemy wizytę PA pod Warszawą dla Śnieżki- zobaczymy co z tego wyniknie:)[/QUOTE] Trzymam kciuki. -
No dobra trochę mnie uspokoiłyście.
-
Fur jak szyja, sierść odrasta?
-
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
MaDi replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnosimy. -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
MaDi replied to funia's topic in Już w nowym domu
Tak trudno znaleźć BDT nawet dla małego zdrowego grzecznego psiaka a co dopiero psa który potrzebuje specjalnej opieki:( Przyszedł mi do głowy pewien pomysł... Potrzebna jest osoba która napisze wzruszający teks o losach Huntera. Uwaga pokazuje teraz różne materiały, trzeba będzie wysłać jego zdjęcia z opisem może to coś zmieni? -
Pewnie zaraz usłyszę,że się czepiam, ale czy dobrze widzę? Po psiaka przyszli ze sznurkiem? [IMG]http://i53.tinypic.com/24mhtn7.jpg[/IMG]