-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Kolega wznowił aukcję Reksa. [url]http://upload.allegro.pl/rex-odebrany-slepy-stary-onek-blaga-o-pomoc-i1496123490.html[/url] Lady zrobimy allegro dla Zuzi i Grzybki. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='evel']Ale jest pod opieką fundacji pro-zwierzęcej, na jedno wychodzi. Kurza twarz, normalnie mnie zatkało na takie kwoty... Żeby tylko były efekty![/QUOTE] Nie ukrywam,że też liczyłam na inną cenę ale cóż... Będziemy zbierać fundusze. Bardzo proszę o rozsyłanie wątku. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='evel']Z tego, co mi się wydawało, psy ze schronisk i w ogóle powinny mieć u tego pana jakąś zniżkę chyba... Źle myślę? :niewiem:[/QUOTE] Owszem ale Reks nie ma nic wspólnego ze schroniskiem i nie jest to porada w gabinecie a opieka stacjonarna. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']ehh no to nie dostaliscie znizki chyba.... ja pierdziele, oby to dałoe fekt i oby 2 tyg wystarczyły...[/QUOTE] Podobno zniżka z 1200:-( Sytuacja nietypowa pies też specjalnej troski, chodzi tylko o to aby móc chociaż o niego normalnie dbać, na cuda nie liczymy. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']MaDi, kiedy przychodzisz robić allegro?[/QUOTE] Jutro kończe zajęcia o 15 może być chwilę po? -
[quote name='plastelina']Matrioszko,ale jest jeszcze Cinek Lady, sunie zabrane przez Teresz i o ile dobrze kojarzę to sunia zabrana przez Madi(?) więc jeśli dziewczyny nic nie napiszą, to kasa jak najbardziej w całości może iśc na funadcję, a Wy jeśli jakoś finansowo będziecie niedomagac to napiszcie i następny będzie na Waszych podopiecznych.[/QUOTE] Owszem zabrałam sunię z Nowodworu z sentymentu.
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
MaDi replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='muzzy']Również bardzo miło było Was poznać, dzięki za ciepłe przyjęcie :) [URL]http://muzzy.strony.nplay.pl/Zamosc_500.zip[/URL] - zdjęcia mniejsze (np. na Dogo czy na Allegro, długość dłuższego boku 500 pikseli). [URL]http://sendfile.pl/56833/Zamosc_1500.zip[/URL] - większe (długość dłuższego boku 1500 pikseli, oprócz dwóch zdjęć, które w oryginalnym rozmiarze są mniejsze). Nie ma tu zdjęć do 'Mojego Psa', przesłałem je na serwer Redakcji.[/QUOTE] Sławku wielki ukłon. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Już wiem to nie miła wiadomość szkolenie za 2 tyg to 800zł plus karma:shake: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
MaDi replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za dom dla Kajtka. -
Diasy/Śnieżka podhalańska stokrotka juz w nowym domku
MaDi replied to akrim's topic in Już w nowym domu
Jak przypomnę sobie Śnieżkę w schronisku i popatrzę na te zdjęcia to robię:crazyeye: -
Ładnie proszę w imieniu Akit o zdjęcia i info o psach w typie które są w schronisku;)
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Podnosimy. -
Hop po nowy dom.
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Odnalazłam się nie miałam internetu. Cóż jest ok Reks na otwartym terenie wraca do szkoleniowca:multi: Od dzisiaj dostaje preparat który powoduje stabilizacje i dobry nastrój. Zaczynam liczyć na happy end:evil_lol: -
Donka z Nowodworu k/Lublina.Oko nie widzi, dysplazja, mimo tego ma DS !!!
MaDi replied to beka's topic in Już w nowym domu
Hop do góry. -
[quote name='furciaczek']Sucza wypuszczona z pokoju smialo biega po domu, zaglada w kazdy kat. Napewno musi nauczyc sie maner i podstaw, lekko upierdliwa jest i ciagle pcha sie na rece, wskakuje na czlowieka...wchodzi na stoly, pcha sie na parapety, blaty w kuchni...wszystko jest taaakie ciekawe. Dalej TV jest straszny, na lampe tez lypala co chwile i starala sie pod nia nie przechodzic. Czystosc narazie zachowuje, nie niszczy, zostaje spokojnie bez protestow...choc trzeba sie chwilke nameczyc bo spierdziela miedzy nogami...male to to i ciezko zlapac hihi Bardzo fajna sunia, kontaktowa taka, pozytywnie nastawiona do ludzi...bedzie z niej super psisko :)[/QUOTE] Ucieka pod nogami z prędkością światła zapomniałam Cię o tym uprzedzić, kiedyś z tego powodu rozwaliłam mocno palca przy zamykaniu boksu:) Coco ignorowała całkowicie od czasu do czasu ją powąchała ale nie było zadym;) Fur uwielbiam Cię za to zdjęcie: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TXZIVf3zPDI/AAAAAAAABik/9LQCaJ0HbFk/IMG_6388%5B1%5D.JPG[/IMG]
-
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
MaDi replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przypuszczam,że chodzi tu o moją fundację. Już odpisałam na PW niestety nie mogę zaopiekować się Brunem,( przyznam,że myślałam o tym na samym początku wątku i dlatego talk o niego wypytywałam:( niestety na dzień dzisiejszy mam za dużo zwierząt pod opieką m.in chorych i poddawanych socjalizacji). Nie mogę tak po prostu zbierać funduszy, to wszystko opiera się o papierki faktury i rachunki... Sama nie wiem co poradzić wg. mnie ratuje go DT który specjalizuje się w "takich" psiakach tylko gdzie taki znaleźć? -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
MaDi replied to funia's topic in Już w nowym domu
Podnosimy. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']martwie sie o Rexa... nie moge o nim przestac myslec...[/QUOTE] Też się martwię ale wiem,że jest w dobrych rękach i dostał kolejną szansę mimo tego co do tej pory nabroił... -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='plastelina'][url]http://www.dogomania.pl/threads/203559-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-buty-duperele-do-15.03-na-Nowod%C3%B3wr-i-LSOZ?p=16436145#post16436145[/url] bazarek po połowie na LSOZ i Nowodwór, zapraszam do kupowania i podnoszenia;)[/QUOTE] Lecę po wątkach i wszędzie ta miła wiadomość;) -
[quote name='plastelina'][url]http://www.dogomania.pl/threads/203559-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-buty-duperele-do-15.03-na-Nowod%C3%B3wr-i-LSOZ?p=16436145#post16436145[/url] bazarek po połowie na LSOZ i Nowodwór, zapraszam do kupowania i podnoszenia;)[/QUOTE] Dziękuję i również zapraszam.
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']A, no tak. No to nie wiem :lol:[/QUOTE] Ja mam obawy oddać go nawet doświadczonej osobie, zobaczymy jak potoczy się dalej jego historia.