Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Mea dostała dzisiaj Hillsa,lek przynosi efekty widać już meszek na gołych miejscach:multi:
  2. [quote name='Sunshinee']Dziękuję ;) Mam jeszcze pytanko - jak wezmę psa ze schroniska to też będę musiała podpisywać umowę adopcyjną, będą wizyty przed i poadopcyjne?[/QUOTE] Psy ze schroniska również wydawane są na umowy.
  3. Reks ma małe postępy reaguje na przywołanie może nie natychmiast ale jednak;)
  4. [quote name='ladySwallow']Myślę, bico, że lepiej przeznaczyć te pieniądze na hotel dla Zuzi - obliczyłyśmy dziś z MaDi, że do całego transportu z konta LSOZ będzie musiała dopłacić tylko 12 zł, licząc Twoją wcześniejszą wpłatę 50 zł na transport - reszta będzie z mojego bazarku makaronowego.[/QUOTE] Dokładnie fundusze bardziej przydadzą się na hotelik.
  5. [quote name='xxxx52']Mamna dzieje ,ze od tych bandytow z tego psiego Oswiecimia wszystkie psiaki zabraliscie w bezpieczne miejsce.Co za obrzydliwi sa ci ludzie.jakie kary dostali ci oprawcy?[/QUOTE] Niestety nasze prawo pozwala na tego typu działalność ci ludzie płacą nawet podatki:crazyeye: Kila psów opuściło to miejsce inne nadal zarabiają:angryy: Co do hodowli ZK przynajmniej w woj. lubelskim mogę potwierdzić,że bywają gorsze niż np. powyższa pseudo.
  6. [quote name='ladySwallow']Hihihi, no tak, ale to inny budynek i tak była postawiona gwardia. :evil_lol:[/QUOTE] To prawda;) Szkoda,że nie w każdym mają żołnierzy.
  7. [quote name='szafranekm']Tak tylko u nas w tym małej mieścinie nie można liczyć na pomoc ze strony władz gminnych itp.Jeśli chodzi o interwencję to jedynie Policja u nas, nie mamy innych organizacji pro zwierzęcych, najbliżej są w Lublinie, ale one pewnie mają wystarczająco dużo interwencji na terenie i okolicy Lublina.[/QUOTE] Kiedy więc zaczynasz szkolenie:diabloti:?
  8. [quote name='ladySwallow']ufff, hihihihi :evil_lol:[/QUOTE] Ładniej niż Grzybka bądź Florka-Kalafiorka;)
  9. [quote name='ladySwallow']No tam są przyzwyczajeni, że dużo ludzi przychodzi, a myśmy stały z karmą i preparatem. Może dlatego nas wpuścili.[/QUOTE] Przypomnij sobie sprawę Reksa i zastanów się czy puszczają wszystkich:diabloti:
  10. [quote name='IVV']mam nadzieje ,ze beda !!! to podstawa calego zrozumienia i zaufania miedzy nimi a Rexem czy panstwo tez pomoga w oplacie tego szkolenia ?[/QUOTE] Nie, nawet im tego nie proponowałam tym bardziej,że nie wiemy jak to się zakończy. Cieszę się i tak,że mimo dotychczasowych zajść podtrzymują chęć adopcji, dla mnie to najważniejsze.
  11. [quote name='E-S']Ale oni będą brali udział w tym szkoleniu, tak ?[/QUOTE] Tak tym bardziej,że mają dwie sunie. Reks nigdy nie zostanie psem domowym ale ma do dyspozycji kojec i dużą działkę,jeśli oczywiście adopcja dojdzie do skutku. On jest dziwny, to typ psa niedotykalskiego jak chce aby go głaskać to sam o tym decyduje a jak mu się coś nie spodoba to strzela zębami.
  12. [quote name='IVV']Mea bardzo ladnie :)[/QUOTE] Ciesze się;)
  13. [quote name='bico']ile to wyniosło? Bo wpłaciłam 50 zł na ten cel.[/QUOTE] Lady najlepiej się w tym orientuje niestety mam problemy z kontem i jeszcze nie odnotowałam wpłaty muszę wybrać się do banku.
  14. [quote name='Isadora7']Ja z aukcji widzę tylko zę zakupiła jedną cegiełkę nick z allegro [B]the_reptile[/B], (imie i nazwisko mogę podać na priva) dopatrzyłam się że miewała już problemy, nie czyta treści aukcji, nie płaci, żąda więcej niż aukcja przewiduje. Dla mnie jest istotna informacja czy wpłaciła minimum 13 złoty. Bo wtedy kalendarz się należy, a jak tylko 5 zł no to mailowo tak jak poszło. Jest z Lublina i stwierdziła ze sprawdzała w Lublinie i wie że Szansa nie istnieje i nikt o niej ani o akcji na nia nie słyszał. Przez lata nie miałam jeszcze takiej jazdy.[/QUOTE] Ja też jestem z Lublina i mogę potwierdzić,że Szansa istnieje:). Skąd biorą się tacy ludzie?
  15. [quote name='Alter Ego']Ja juz wiele razy lecialam z Chicago i nie ma problemu z przewozem tego typu rzeczy. Celnicy jesli juz przeszukuja to patrza na rzeczy wiekszego kalibru- czesci samochodowe, sprzet elektroniczny, itp. Ja zawsze latalam z lekami na wlasne potrzeby i w zyciu nikt mi nic nie powiedzial. A jesli chodzi o narkotyki to od tego sa psy. Jesli akurat jest kontrola to piesek wacha walizke i od razu wie gdzie co jest:)[/QUOTE] Czyli nie będzie tak źle:)
  16. [quote name='teresz10']Pudelkowi sie urosło [IMG]http://images40.fotosik.pl/683/942a91c21083ddb5med.jpg[/IMG][/QUOTE] :smilecol: Bardzo Cię proszę prześlij to zdjęcie Kierownikowi.
  17. [quote name='furciaczek']Zuzka super, na spacery leci malo sie nie zabije...na widok smyczki szal cial:evil_lol: Dalej troszke obawia sie TV ale o lampie juz zapomniala. Bardzo grzeczna przy wyciaganiu szwow, praktycznie bez protestow udalo sie to zalatwic. Uparte to to dalej pcha sie na stol, kanape itp Ale mamy juz male sukcesiki w zakresie uporczywego skakania na czlowieka :)[/QUOTE] Oby tak dalej:)
  18. [quote name='malawaszka']melduję, że Kleksik od wczoraj w nowym domku - dziękuję Zadra i Tola, że pomogłyście go do nas ściągnąć :Rose: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9765/dsc0034bo.jpg[/IMG] śmiem twierdzić, że jakby został w schronisku jeszcze dłużej to słabo by z nim było...[/QUOTE] Wspaniale.
  19. Trzymam kciuki aż mi palce odpadają;)
  20. [quote name='Cockermaniaczka']Masakra:(:( Madi masz wiecej zdjec?Jak bys miala jakies spaniele to wklej bo ja potrzebuje takiego czegos do tematu na cockerowym o pseudo:([/QUOTE] Spanieli jest tam cała masa zresztą jak przedstawicieli większości ras:( Mam gdzieś zdjęcia mieszanek spanieli z terierami. Przyślij mi na PW maila to Ci podeślę.
  21. [url]http://www.dogomania.pl/threads/203812-Potrzebni-wolontariusze-[/url])
  22. Bo ja pierdoła i psuja jestem:evil_lol:
  23. [quote name='holly101']Też jestem ciekawa.[/QUOTE] Zaraz zmienię tytuł bo już nie zajmuję się jego losem. Adopcje wzięli na siebie jego dotychczasowi opiekunowie.
×
×
  • Create New...