Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='assa']ale super wieści, na zdjęciach Rex szczęśliwy, w swoim żywiole :multi:, MaDi skąd wytrzasnęłaś taki wspaniały dom?:cool3:[/QUOTE] Dom sam się znalazł po materiale w TVNie;)
  2. Biedaczysko... Mogę tylko podnieść.
  3. Podnosimy.
  4. Pewnie że tak ponad 100% Miałam dzisiaj tel w jej ma nadzieję,że coś z tego będzie.
  5. [quote name='furciaczek']Dzisiejszy dzien uplynal nam pod znakiem traktora:evil_lol: Tak dlugo sobie za nim chodzilysmy az Zuzka przestala zwracac na niego uwage:evil_lol: W domku tez coraz spokojniejsza, bardziej opanowana:loveu:[/QUOTE] Bardzo się cieszę:)
  6. [quote name='Lu_Gosiak']nie jest to ropomacicze??[/QUOTE] Będzie potrzebna bardzo szybka sterylizacja:(
  7. [quote name='szafranekm']Byłam dziś, ale ludzie powiedzieli, tkj. poprzednio, że małego wydali.Kolejna suczka w tym bloku u innych ludzi będzie się na dniach szczenić.[/QUOTE] Dadzą się namówić na sterylkę aborcyjną?
  8. Zdjęcia super, wrzucę później bo jestem poza domem. Lady zaraz Ci prześlę, zrobisz allegro dla niej?
  9. [quote name='jola_li']Czy są jakieś wieści z Reksiowego domu?[/QUOTE] Oczywiście jak do tej pory same pozytywne;) Zapraszam na FB [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=172704049446648&set=a.162751603775226.62277.160854910631562[/url]
  10. Tyle tych bid,że nie wiadomo za co się brać...
  11. [quote name='muzzy']Mea wszystkie egzaminy zdała na piątkę ;) Znaczy pozowała jak prawdziwa modelka :) Postaram się dzisiaj obrobić zdjęcia, właśnie nad tym pracuję. Jeśli dzisiaj nie zdążę, to będą jutro.[/QUOTE] Jeszcze raz bardzo dziękuję
  12. Dobrze,że udało się ją złapać. Przerabiałam ostatnio szelki plus obroże najlepiej zaciskową i do nich były doczepione oddzielne smycze aby zminimalizować ryzyko ucieczki.
  13. Dzisiaj była sesja.
  14. Rano byłam już na interwencji poza Lublinem:) Klatki poczekają na inną okazję.
  15. Wspaniale,że zaakceptowała tak szybko domowników.
  16. Podziękuj, ona w sumie prawie buldog;) Tequila zaliczyła dzisiaj sesję fotograficzną:) Będą super foty więc będzie można zrobić allegro. Siusiu było na dworze i w budynku:evil_lol:
  17. Np 1/3 tego najnowszego jeśli Ci się uda oczywiście;)
  18. [quote name='Merys']A tutaj inny banerek: Piękny baner:loveu: Możesz zrobić też mniejszy?:cool3: Gdzie pouciekaliście?:mad:
  19. [quote name='IVV']dwa tygodnie prawie dobiegaja konca...ciekawe jak Rex ? jak jego finanse ???[/QUOTE] Rex od wczoraj jest w domu:diabloti: ale Was załatwiłam prawda:evil_lol: Finanse są tragiczne, niestety.... Nie znam jeszcze faktury za pobyt w klinice ale samo szkolenie to koszt 800zł:-( Nowy dom zapłacił za leki ziołowe Rexa 80zł, zawsze to coś. Przepraszam,że tak mało informacji ale jadę zaraz na interwencję, później coś napiszę. Szkolimy się: [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3490/p3170086d.jpg[/IMG]
  20. Idziemy na spacer.
  21. Jak coś będę dzwoniła.
  22. Sunią nie będą mogli zajmować się wszyscy ona zamieszka w klinice gdzie osoby z zewnątrz nie będą miały dostępu. Jeśli będziesz chciała ją odwiedzać to pewnie razem ze mną czy Maszą bo inaczej nikt jej nie wyda. Jakoś się dogadamy.
  23. [quote name='bico']MaDi, wiadomo już coś o ostatecznej wyskości faktury vat z UP za Zuzię?[/QUOTE] Niestety nie bo jej lekarz prowadzący jest chory. Jak tylko ją otrzymam to da znać.
×
×
  • Create New...