Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Łapy na zdjęciach wyglądają zdecydowanie lepiej, ona różnie je stawia, będziemy diagnozować co z nimi teraz najważniejsze jest oddychanie a ono w pewnych momentach wygląda tragicznie:-(
  2. ....................
  3. ...................
  4. Tequila pojawiła się bardzo szybko i skradła już wiele serc. Napiszę tylko odrobinę bo miałam dzień pełen wrażeń. Dziękuję za zaangażowanie wszystkim którzy pomogli uniknąć suni wylądowania w dniu dzisiejszym w schronisku. Wielki ukłon dla Maszy4 bo to u Niej Tequila zostanie w DT. Nie wiem jak się odwdzięczyć ale lekarz prowadzący sam zasugerował,że pobyt u Maszy będzie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Stan suni jest kiepski, zobaczymy co pokażą jutrzejsze zdjęcia RTG oraz noc pod troskliwa opieką. Psina mimo tak ciężkiego losu jest kochana i postaramy się zrobić wszystko aby udało się ją uratować. www.lsoz.org FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt 24-204 Wojciechów, Romanówka 22 KRS 0000343426 Sunię można wspierać przekazując również darowizny na konto:Bank Pekao SA 81124023821111001036833419 Z dopiskiem "darowizna CC" Możesz również przekazać fundacji 1% podatku KRS 0000343426 http://img821.imageshack.us/img821/689/p3150080.jpg http://img20.imageshack.us/img20/1139/p3150081.jpg http://img534.imageshack.us/img534/2243/p3150082.jpg
  5. Oby tylko kolejna rocznica wyszła Wszystkim na zdrowie:diabloti: Zwróćcie uwagę jaki Dropek jest wykształcony czyta książki w drobny mak:evil_lol:
  6. [quote name='runo']biedulka mała :) ale nei ma co się dziwić w końcu to okruszek przy kaukazie :D[/QUOTE] Nawet ciężko ją porównać np. do łapy Borysa,normalnie słoń i chomik;)
  7. [quote name='assa']ciekawe jak Rexio sobie radzi...[/QUOTE] Jest ok reaguje na podstawowe komendy teraz praca głównie skupi się na manipulowaniu przy obroży itd. bo nasz pan niedotykalski bardzo tego nie lubi.
  8. Chyba nikt nie lubi łysych psiaków?
  9. [quote name='muzzy']Taaa... Ale wczoraj życie było ciężkie :D Mam nadzieję, że u Was ok, ale z tym to już zapraszam na wątek Dropka, coby nie na temat tutaj nie pisać :)[/QUOTE] U nas bardzo dobrze:)
  10. Zuzia to mało powszechna u nas rasa-łowczarek leśny pracujący;)
  11. [quote name='gryf80']no dobra a co z tymi szczeniorami czarnymi co pokazala anita happy?[/QUOTE] Niestety nie podała linka:( Tyle psów umiera każdego dnia dziwi mnie takie rozwiązanie tej sytuacji.
  12. Hop do góry.
  13. [quote name='Casablanca']Hop, hop siup :)[/QUOTE] I jeszcze raz hop.
  14. [quote name='IVV']kurcze jeszcze tylko tydzien ...trudno nadrobic wredne zycie w ciagu 2 tygodni....[/QUOTE] On nadrabia braki od czasu trafienia do kliniki i niestety nie jest łatwo.
  15. [quote name='IVV']to on tam jest juz tydzien ...tak ?[/QUOTE] Dzisiaj mija równo tydzień.
  16. [quote name='muzzy']Ale nadal jest suczką? :)[/QUOTE] Żyjesz:diabloti: Tak jest suczką.
  17. [quote name='IVV']ciekawe jak tam kontakty Rexa z ewentualna rodzina ?[/QUOTE] Jak tylko będę coś wiedziała to dam znać.
  18. Hop w poszukiwaniu domu.
  19. [quote name='Norel']i ja zapisze wątek-jestem spod Lublina i miałam już pare tymczasów i wywlekanych na własną rękę koni.Moze się na coś przydam...[/QUOTE] Ciesze się,że odwiedziłaś ten wątek.
  20. [quote name='IVV']jak udala sie wyprawa na wies ?[/QUOTE] Jak Czupa zobaczyła kałkaza to mało nóg nie połamała uciekając z wielkim piskiem:) Myślałam,że jest dzielna;)
×
×
  • Create New...