Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Wiem już że boi się domowych rzeczy i nasikała na posłanie:oops:
  2. [quote name='bianka0']Zamojska Evita od dzisiaj w swoim nowym domu :multi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/199047-Nie-p%C5%82acz-za-mn%C4%85-Zamo%C5%9Bciu-Evita-jamnikowata-pi%C4%99kno%C5%9B%C4%87-ju%C5%BC-w-swoim-nowym-domu!!!/page10[/url] Chcę podziękować wszystkim za pomoc w opiece nad nią, transporcie i w ogóle :loveu:[/QUOTE] Miałam okazję zobaczyć ślicznotkę w Lublinie:)
  3. [quote name='jola_li']MaDi, a może jeszcze raz zrobić allegro (wyróżnione) z innym tytułem i nowym tekstem?[/QUOTE] Też o tym pomyślałam ale muszę sprawdzić czy można wystawić jeszcze raz zmodyfikowana treść ja niestety nie znam się na tym kompletnie.
  4. [quote name='sacred PIRANHA']furciaczkowa sie tak zestresowała przyjazdem owego kolegi, że zapomniała o Zuzi hihihhi[/QUOTE] Może nasze psiaki tak się polubią;),że dadzą Jej razem popalić:)
  5. [quote name='IVV']to kiedy zaczynacie?[/QUOTE] Jutro Reks jedzie do hotelu niestety nie udało się zebrać funduszy nawet na pokrycie kosztów pobytu i leczenia w klinice:(
  6. Tak wyglądamy razem po imprezie;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TXJG8sj3ULI/AAAAAAAADDw/aFslqXPKU6k/P3050247.JPG[/IMG]
  7. Mam nadzieję,że tak daleka podróż nie zestresuje jej bardzo mocno.
  8. Teresz niestety nic nie wymyśliłam z transportem:(
  9. [quote name='teresz10']W sobote o dziewiątej ide na spacer z małą ,jestem tez umówiona z ludzmi ktorzy sa zainteresowani adopcją ...[/QUOTE] Oby to była szybka i udana adopcja, trzymam kciuki.
  10. [quote name='andegawenka']To silny pies, pewnie dominant...[/QUOTE] Niestety ale po to mamy specjalistów przecież też muszą z czegoś żyć:evil_lol:
  11. [quote name='Cantadorra']Madi, co uwielbiają sobie wietrzyć? ..... :)[/QUOTE] Jajka;) Zapominając o ich braku:evil_lol:
  12. [quote name='muzzy']Łoj tam, od razu 'się nie da' :lol:[/QUOTE] Przynajmniej w moim wykonaniu;)
  13. Już jutro Zuzka jedzie pobierać nauki.
  14. [quote name='malagos']I nic sie nie kroi, jakaś dalsza pomoc, dom itp?[/QUOTE] Z tego co mówiła Nessca jeszcze jakiś czas temu sunia czeka na transport. Napisałam do Niej PW więc pewnie napisze co dalej.
  15. Jej się nie da zrobić ładnego zdjęcia. Przyjrzyj się na filmiku:eviltong:
  16. Teresz pomyśl o apaszce z napisem "szukam domu".
  17. Jak już będą zdjęcia to warto pomyśleć również o rozwieszanych ogłoszeniach.
  18. [B]Imię:[/B]Czupa [B]Płeć:[/B] Sunia [B]Wiek:[/B] ok 2,5 miesiąca [B]Miejsce pobytu:[/B] Lublin [B]Województwo:[/B]lubelskie [B]Szczepienia:[/B] odrobaczonax3 05.03.11 dostała surowicę [B]Historia: [/B]Znaleziona w polu wraz z dwoma siostrami( w DS) leżały na martwej kozie. Od 06.02.11 u mnie w domu. Mieszka z dwoma psami 20 i 40 kg oraz kotką. Kontakt z małymi dziećmi zapewniony. [B]Rozmiar:[/B] S [B]Charakter:[/B] bardzo przytulaśna, bystra, zabawowa, niesamowicie sprawna jak na szczeniaka. [B]Kontakt 602228411[/B] [B]Wątek:[url]http://www.dogomania.pl/threads/201779-DRASTYCZNE...szczeniaki-zjada%C5%82y-padlin%C4%99[/url].... [/B][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/3922/img0846resize.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...