[quote name='Vicky31']Witam na wątku Reksa , oglądałam całą akcję w TV program UWAGA...MaDi jesteś wspaniałą osobą , tyle dobrego robisz tym zwierzętom jesteście wielcy... cała LSOZ
Trzymam kciuki za Reksa, chodź z tego co czytałam łatwo nie będzie...ale wszystko jest możliwe, przecież ten psiak musi mieć szanse na lepsze życie.[/QUOTE]
Witam serdecznie i dziękuje za miłe słowa.