Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='Vicky31']Witam na wątku Reksa , oglądałam całą akcję w TV program UWAGA...MaDi jesteś wspaniałą osobą , tyle dobrego robisz tym zwierzętom jesteście wielcy... cała LSOZ Trzymam kciuki za Reksa, chodź z tego co czytałam łatwo nie będzie...ale wszystko jest możliwe, przecież ten psiak musi mieć szanse na lepsze życie.[/QUOTE] Witam serdecznie i dziękuje za miłe słowa.
  2. [quote name='ladySwallow']Ale chodzi o allegro cegiełkowe? Myślę, że tutaj to nie ma aż takiego znaczenia - ale za jakiś czas, gdy szkoleniowiec ogarnie psa, na pewno przyda się takie allegro adopcyjne z szablonem.[/QUOTE] Lady jest rodzina która czeka na Reksa tylko specjalista musi sprawdzić czy on może tam trafić.
  3. Hop do góry.
  4. [quote name='barbara.h']Poprosiłam GrubbaRybba może znajdzie chwilkę i nam zrobi:multi:[/QUOTE] Wspaniale.
  5. [quote name='IVV']szkoda ...ale pewnie przynajmniej kilka osob je zobaczylo gdzie mozna dostac takie chusteczki dla psiakow z napisem -szukam domu ?[/QUOTE] Trzeba samemu namalować;) ew.poprosić kogoś kto używa farbek do materiału.
  6. [quote name='IVV']a co z Rexem ?[/QUOTE] Reks jest w hotelu u zoopsychologa na stacjonarnym szkoleniu. Wszyscy którzy znają tego psa nie oczekują cudów....
  7. [quote name='sacred PIRANHA']a po co Ci te 10 minut? chodzisz po domu nago czy co?:-P a może TZ? :-)[/QUOTE] Nie powiem i nawiedzę gołodupców.;)
  8. [quote name='ladySwallow']Dziś ją w końcu ogłoszę.[/QUOTE] Dziękuję:loveu:
  9. Wczoraj była w Lublinie wystawa świnek morskich, zabrałam na nią zdjęcia psiaków do adopcji m.in Szansy ale było strasznie pusto:(
  10. [quote name='ladySwallow']Ogłosimy ją dziś z nowymi zdjęciami, może to coś da.[/QUOTE] Mam nadzieję;)
  11. Muzzy robi piękne zdjęcia więc Hunter musi teraz znaleźć dom.
  12. [quote name='ladySwallow']Nie ma sprawy, jutro np. mam wolny cały dzień, wracam do domu z badań ok. 10 rano i potem siedzę już ;) Nauczysz się, będziesz mogła potem sama wymiatać :lol:[/QUOTE] Dam Ci znać co i jak bo ja mam cały dzień zajęć z okienkami;)
  13. Fajnie,że tak szybko znalazła dom.
  14. [quote name='ladySwallow']I oczywiście dobry komentarz jako pierwszy - ludziom jest w kraju tak źle, a tu ktoś ma czelność zajmować się zwierzętami ;) Na szczęście, inni ludzie widać myślą normalnie ;) Dobrego artykułu trzeba gratulować dziennikarce, my dostarczyłyśmy jedynie materiał - może to coś zmieni.[/QUOTE] Zazwyczaj nawet już nie czytam komentarzy, może 1% z nich przejawia jakąś wartość.
  15. [quote name='ladySwallow']Widzę, że macie swoje konto - dasz radę zrobić na nim to allegro?[/QUOTE] Może umówię się z Tobą jakoś na tygodniu i zrobimy aukcję? Sama nigdy nie robiłam takich akcji,ta była zrobiona przez As_ko.
  16. [quote name='barbara.h']Czy jest gdzieś banerek Rexa?[/QUOTE] Niestety nie ma. Możesz kogoś poprosić o zrobienie? Dopiero wróciłam, został w hotelu. Przygotowania, podróż jaki i rozpakowanie były ciężkie:(
  17. [quote name='ladySwallow']Rex ma allegro cegiełkowe?[/QUOTE] Było trzeba zrobić nowe. Tak wyglądało poprzednie: [url]http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1473696456[/url]
  18. [quote name='muzzy']Hehe, ale się suk wyluzował na filmiku :) I super zdjęcia :)[/QUOTE] Tylko domku brak:(
  19. [quote name='ladySwallow']Ta panna też dziś do ogłaszania.[/QUOTE] Lady dzięki wielkie.
  20. Cudne zdjęcia ale żeby tak psa po jednej nocy zamienić w owczarka;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TXNTwBgQ-jI/AAAAAAAABe0/MQRXjvpFcyk/IMG_6043.JPG[/IMG]
  21. [quote name='ladySwallow']Nie było tak źle - miałam cały dzień zajęty.[/QUOTE] Pamiętaj że jak coś to dam Ci Czupę na pocieszenie:diabloti:
×
×
  • Create New...