-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='assa']co u Czupinki?:cool3:[/QUOTE] Obgryza mi właśnie stopę. -
Dzisiaj na numer alarmowy fundacji pewna kobieta zadzwoniła z prośbą o pomoc... Rachów Stary i Pani Olszewska pewnie wiele osób kojarzy to miejsce i osobę:roll:? Bywało różnie zazwyczaj kiepsko brak jakiejkolwiek współpracy i ciągle nowe psy. Jednak pojawił się nowy problem P. Olszewska wylądowała w szpitalu, psy podobno głodują:shake: W ciągu najbliższych dni chce tam zawieźć karmę jednak przy takiej ilości zwierząt potrzeba jej naprawdę dużo, dlatego zwracam się do Was o pomoc w organizacji zbiórki. Może ktoś ma zapasy w domu, lub chętnie coś zakupi? Zrobię zdjęcia psom, przypuszczam,że cała ta sytuacja to ich jedyna szansa na lepsze życie. [COLOR=red][U]Niestety otrzymaliśmy 1 kwietnia informację o śmierci Pani Stanisławy... Sytuacja stała się jeszcze bardziej dramatyczna:( prawie 200 psów czeka na DS i DT to dla nich jedyny ratunek.Potrzebne są ogłoszenia, karma, leki, środki od pasożytów. [/U][/COLOR][URL="http://www.lsoz.org/"]www.lsoz.org[/URL] [FONT=arial][B]FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt [/B] [/FONT][FONT=arial][B] 24-204 Wojciechów, Romanówka 22[/B][/FONT][FONT=arial][B] KRS 0000343426[/B][/FONT] Psy można wspierać przekazując również darowizny na konto:Bank Pekao SA [COLOR=red]81124023821111001036833419[/COLOR] Z dopiskiem "darowizna Rachów Stary" Możesz również przekazać fundacji 1% podatku [COLOR=red]KRS 0000343426[/COLOR] WĄTEK INFORMACYJNY [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218086-Przytulisko-w-Rachowie-Starym-W%C4%85tek-informacyjny-PROSZ%C4%98-NIE-PISA%C4%86?p=18043971#post18043971[/URL] [FONT=arial][B][COLOR=#ff0000]tel. 602228411[/COLOR] [/B][/FONT] [FONT=arial][B]email: [/B][B][COLOR=#0000ff][EMAIL="[email protected]"][U][email protected][/U][/EMAIL] [/COLOR][/B][/FONT] [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=234226059939961"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4858/sterylizacjarachowbaner.jpg[/IMG][/URL] [FONT=arial][B][COLOR=#0000ff] Allegro Selengi [/COLOR][/B][/FONT]Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] Zadeklarowano kupienie [B]99 cegiełek[/B] Na moje konto zapłacono za [B]68 cegiełek[/B] Na moje konto wpłynęło [B]336 zł[/B] w tym [B]9 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (3 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji [B]20,15 zł[/B] prowizja allegro [B]19,80 zł[/B] [B]336 - 9 - 20,15 - 19,80 = [SIZE=3][COLOR=red]287,05[/COLOR][/SIZE][/B] zł
-
Lady pamiętaj proszę o psach w typie akit.
-
[quote name='muzzy']Jak się kiedyś znowu zdarzy, że będziemy razem jechać samochodem, to ja będę kiwał głową - tak na pocieszenie :D[/QUOTE] Znowu zaplułam monitor.
-
[quote name='Viris']Przypominam o cegiełkach Zuzika! Rozgłaszajcie gdzie się da.[/QUOTE] Popieram w 100%
-
Dzięki takim psiakom studenci nabiorą doświadczenia i jeszcze się wyrobią;) Sikanie owszem było na spacerkach.
-
Nic sobie nie przypominam:diabloti:
-
Ona olewa psy które nie są nią zainteresowane, widocznie wpadła Cinkowi w oko;)
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']to teraz powinni zrobic reprtaz o Rexie w jego nowym domu[/QUOTE] Przypuszczam,że teraz nie będzie dla nich już tak ciekawy. Niech się psina cieszy nowym życiem, szkoda tylko,że tak późno. -
Dotychczasowe fundusze wystarczą na pokrycie kosztów związanych z kliniką teraz zbieramy na DT;).
-
[quote name='ladySwallow']Wysłałam sunię do MMki.[/QUOTE] Super. Czekam na telefony:)
-
[quote name='muzzy']Dzięki MaDi! A może weź Meę i dogadaj się z nią, że jak będziecie razem jeździć samochodem, to będzie kiwać głową? :D[/QUOTE] Czekałam na tego rodzaju odpowiedź niestety nie dam rady.
-
Malutka jest, specjalnie wstawiłam zdjęcie ze mną aby było porównanie, jestem wielką bestią jakieś 163;) Maszo studentów rozgarniętych nie dostrzegłam niestety:roll: Tequila dostała prezent od jej lekarza pudełko karmy RC dla szczeniaków:cool3:
-
Na kopiowanie uszu mieli pieniądze na leczenie niestety nie.
-
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
MaDi replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lokalne gazety powinny z chęcią opisać jego historię chociaż na stronie internetowej. P.S. Może na stronie schroniska można umieścić apel z prośbą o pomoc? -
[quote name='muzzy']A ja poproszę o jedno z tych zdjęć z przekrzywionym łebkiem :) Ewentualnie jutro postaram się sam je wrzucić :)[/QUOTE] Portrecik? Chyba wiesz,że moje nie kiwają głowami i nie chciałam sobie sprawiać przykrości no ale jak tak ładnie prosisz;) Muszę sobie kupić takiego pieska z kiwającą głowa do samochodu:diabloti: [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1984/img2243resizer.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4641/img2244resize.jpg[/IMG] Na koniec uśmiech prawdziwej gwiazdy:evil_lol: [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9990/img2236resize.jpg[/IMG]
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='assa']nie wiedziałam...kurcze, nie doceniałam potęgi tv:oops:[/QUOTE] Potęga TV jest wielka tylko często działa w złą stronę;) -
Daj znać jak Ci poszło.:eviltong:
-
[quote name='ladySwallow']Zrobię jej allegro adopcyjne, już czas.[/QUOTE] Też tak myślę. Z nowości na widok psów delikatnie burczy, ale skarcona natychmiast reaguje. Fajnie chodzi na smyczy i ogólnie będą z niej psy;) Jak mam coś do jedzenia to jest tym bardzo zainteresowana ale nie rzuca się. Sławkowi nastawiała się do miziania i drapania:happy1:
-
Powodzenia nie wybij tylko zębów o szklane drzwi:diabloti: P.S. Wyłącz alarm;) aby nie budzić Mei.
-
Proszę bardzo: Daj mi smaka;) [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7931/img2207resize.jpg[/IMG] Już nie odgryzam palców [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2181/img2232resize.jpg[/IMG] Nie jestem już łysa:multi: [IMG]http://img856.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img856/9597/img2231resize.jpg&via=mupload[/IMG][IMG]http://img856.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img856/9597/img2231resize.jpg&via=mupload[/IMG][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/9597/img2231resize.jpg[/IMG] I na wysokość w sam raz:cool3: [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9585/img2215resize.jpg[/IMG]
-
I gdy to nie pomaga.... atakuję ucho:oops: Mam też straszne łapki:( Jednak dzielnie maszeruję I tak bardzo kocham człowieka...
-
Jak jest mi źle i ciężko oddycham... I jak mi trochę lepiej: Czasem mszczę się na króliku:evil_lol:
-
Dziękuję bo czasami zastanawiam się po co dzwonią. Lady oczywiście;) Cyba wkopie Cię na główno dowodzącą allegro...zgadzasz się? Merys oczywiście,że sunia będzie musiała zostać wysterylizowana w odpowiednim wieku.