Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='*Gajowa*']Chodzi mi o sunię z linku [URL="https://picasaweb.google.com/113957845519210426609/Nowodwor26052011#"]https://picasaweb.google.com/1139578...odwor26052011# foty 39-39[/URL] pod spodem jest komentarz, ze boi sie gwałtownych ruchów Teresz10 zadzwonie jutro ok. 10tej.[/QUOTE] Wg mnie bardzo fajna,przyjazna i raczej młodziutka sunia.
  2. [quote name='Nutusia']Niech żyją myśliwi i ich prawo do odstrzału wałęsających się po lasach psów!!!!! Wrrrrr.....[/QUOTE] Paliłam głupa u burmistrza i nawet powiedział,że wie o psach, miał się nimi zając sołtys ale nie w taki sposób:( Nie zostawię tak tego chociaż wiem,że nie znajdziemy sprawcy. Chcę chociaż pomóc tym które przetrwały.
  3. Maluch może nawet nie przetrwać nocy, ale pilnie poszukuję czegoś dla pozostałej 3. Widziałam biło czarnego, chyba stojące uszy taki szorściak do kolana, bardzo podobnego do maluszka z kliniki tylko większego i trzeci nie wiem nawet jaki...
  4. [url]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same[/url].
  5. [url]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same[/url].
  6. Byłam, widziałam, psy nie powinny tam zostać. Pomóżcie mi zwabić tu osoby od dobermanów. Wybaczcie ale padam m.in. dlatego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same[/url].
  7. Gdzie się wszyscy pochowali? Czyżby przed burzą tak jak Perełka? Masakra w lesie [url]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same[/url].
  8. [quote name='muzzy']Czemu powinien? :crazyeye: Są zdrowe, opiekunowie z pełną świadomością zdecydowali się, że będą szukać dla nich domów, więc skąd twierdzenie, że 'powinien'? :crazyeye: Według mnie idąc tym torem łatwo dojść do wniosku, że jak kundelek, to uśpić. Chyba że czegoś tu nie rozumiem...[/QUOTE] Chodzi o to że prawo pozwala usypiać ślepe mioty aby ograniczać liczbę bezpańskich zwierząt. Poproś aby chociaż podpisali umowy zobowiązujące do sterylki/kastracji. Tego typu działania zapobiegają m.in sytuacjom takim jak w tym wątku( rozmawialiśmy dzisiaj o tym:()[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE%21%21%21Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same"]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same[/URL].
  9. MaDi

    Metamorfozy

    Tragedia w lesie [url]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same[/url].
  10. Husky i malamuty dostały opisy a ja padam na twarz zajrzyjcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same[/url]. Jak coś to mam na zbyciu super małe psiaki w różnym wieku kudłacze i nie, ale ładne sztuk jedyne jakieś 15.
  11. Masakra w lesie [url]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same[/url].
  12. Masakra w lesie:[url]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same[/url].
  13. [quote name='Soema']Zuch burmistrz :p świętokrzyskie i okolice to mega dziura i prymitywizm jeśli chodzi o zwierzęta..[/QUOTE] Zgadzam się, zobaczcie:[url]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same[/url].
  14. Padam więc tylko pokrótce;) Psów jest może około i około 170. Burmistrz zaszalał i załatwił 500kg makaronu taki z niego dobrodziej, ostatnio zasponsorował weselne zlewki z korkami od wódki i skórami po bananach...
  15. Zdjęcia z kliniki: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QvbJ-riuQ-I/TeJLYRlzktI/AAAAAAAAE54/HcIBBE5LJmQ/IMG_4239_resize.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-q99B2AeiDR4/TeJLYqCHDCI/AAAAAAAAE58/msqrHHIbP6g/IMG_4238_resize.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZJGsR-XlVBg/TeJLZBKnecI/AAAAAAAAE6A/Q5WUVgzDH4M/IMG_4237_resize.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YActqN0HFw8/TeJLZdv8HSI/AAAAAAAAE6E/CtoRid-WIQo/IMG_4236_resize.jpg[/IMG]
  16. Niedawno dostaliśmy zgłoszenie spod Ostrowa Lubelskiego. Pod wsią oszczeniła się (podobno) zdziczała suka i została odstrzelona, a szczeniaki pozostały na tym terenie. Po dłuższym błądzeniu udało się nam usłyszeć skomlenie szczenięcia - okazało się, że maluch leżał w korycie małej rzeki. Prawdopodobnie ktoś go tutaj porzucił, licząc, że się wykończy - maluch leżał tuż przy wodzie. Przy bliższych oględzinach i wizycie u weterynarza okazało się, że został postrzelony - nie zostały naruszone kości, pocisk przeszedł na wylot łapki. Szczeniak ma na sobie istną skorupę składającą się z kleszczy, pcheł, oblegają go też wszy. Rana została starannie oczyszczona. Dostał kroplówki, antybiotyk, steryd, przeszedł transfuzje - następna za dwa dni, jeśli maluszek dożyje. Obecnie waży 3kg, jest totalnie chudy, ledwo zipie. Mamy nadzieję, ze uda się go uratować, choć lekarze na chwilę obecną nie dają na to dużych nadziei. Poszukujemy funduszy dla malucha, jak też miejsca dla jego rodzeństwa - w lesie zostały trzy zdziczałe szczeniaki, nie dały się złapać, są większe od zabranego szczeniaka.W najlepszym wypadku do ich odłowienia będzie potrzebna specjalistyczna klatka :( [URL="http://www.lsoz.org/"]www.lsoz.org[/URL] [FONT=arial][B]FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt [/B] [/FONT][FONT=arial][B] 24-204 Wojciechów, Romanówka 22[/B][/FONT][FONT=arial][B] KRS 0000343426[/B][/FONT] Psy można wspierać przekazując również darowizny na konto:Bank Pekao SA [COLOR=red]81124023821111001036833419[/COLOR] PAYPAL [FONT=arial][B][COLOR=#0000ff][EMAIL="[email protected]"][U][email protected][/U] [/EMAIL][/COLOR][/B][/FONT] Z dopiskiem [COLOR=red]" Działania statutowe PSY Z LASU"[/COLOR] Możesz również przekazać fundacji 1% podatku [COLOR=red]KRS 0000343426 [URL]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110612/LUBARTOW/853972601[/URL] [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=105814459511531[/URL] [/COLOR]Obroże x 3 po 4,94zł Szelki x 3 po 17,59zł Karma ( nowość z USA:evil_lol:, zobaczymy jak się sprawdzi) 137,44zł Linki stalowe x 2( tak na wszelki wypadek) 23,30zł Szampon 32,98zł Nocleg w klinice Stefczyka po odłowieniu i advocate dla 2 ostatnich suń 89 zł Koszty ostatniej próby odłowienia i transportu 110,08zł Wpłaty: 30.05.11 Dariusz N. 25zł 02.06.11 Katarzyna Maria P. 50zł 07.06.11 Bico 200zł 09.06.11 Monika Stefania B. 10zł 13.06.11 Paulina K. 10zł [COLOR=red] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1628/p5270187.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9864/p5270188.jpg[/IMG] [COLOR=black]Niestety bardzo słabe zdjęcia rany z obu stron: [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/5373/p5270183.jpg[/IMG] [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/833/p5270186.jpg[/IMG] [/COLOR] [COLOR=black]Tak sobie mieszkają pozostałe biedaki: [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8931/p5270158.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR]
  17. Wizyta u dermatologa odwołana bo wyniki biopsji nie dotarły do tej godziny. Późnym wieczorem dostałam informację,że już są dr. użył tylu mądrych stwierdzeń,że mało co zapamiętałam:oops: Jeśli dobrze zrozumiałam to nie ma zmian rakowych ale jest stara nużyca i jakiś problem z pigmentacją skóry? W poniedziałek próbka trafi do innego doktora zobaczymy co powie. Perełka ma się dobrze obszczekała nas jak wróciłam ze swoimi chłopakami ze spaceru, Mały odpowiedział jej wyj ac i tak chwilę dyskutowali:cool3:
  18. Już na nim jesteś;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207995-Bonnie-i-Abi-pi%C4%99kne-d%C5%82ugow%C5%82ose-ale-niezsocjalizowane-matka-i-c%C3%B3rka!-Pomocy[/url]!
  19. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-sqLokzmn6VQ/TdFE83ZsVVI/AAAAAAAAErs/Sw_PKoLcp0I/P5160011.JPG[/url] Jest taki chłopak i dziewczyna:) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-njl7sVUBSc0/TdFFPwvsw5I/AAAAAAAAEuo/ACeWkXx2RY4/s512/P5160065.JPG[/url] Łata dziewczyna pogromca kotów Czarnuszek to samiec na pewno kilkuletni. [url]http://img814.imageshack.us/img814/2879/img2574resize.jpg[/url]
  20. [quote name='Jasza']Na moim bazarku dla Perełki też zastój, to może poreklamuję troszkę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207810-Ubrania-i-inne-dla-łysej-Perełki-do-10-czerwca-do-20.00[/URL][/QUOTE] Zapraszamy na zakupy.
  21. [quote name='IVV']malenstwo na pierwsza :) ciekawe jak wizyta u dermatologa ?[/QUOTE] Wizyta dopiero około 17.
  22. [quote name='bico']...a jaki to konkretnie czas? I od czego to zależy kiedy sunia tam pojedzie?[/QUOTE] Nie wiem kiedy, czekam na odpowiedz. Jak tylko będzie mogła pojechać do TERESY BORCZ to będziemy kombinować transport.
  23. Interwencja przyjęta tylko,ze i tak nie wyrabiamy nawet z tymi najbliższymi... Masz może jakieś zdjęcia z tego miejsca?
  24. Perełka zjadła kurczaka z ryżem i zapadła w głęboki sen na kanapie.
  25. [quote name='zaginiona sara']Mam nadzieję, że cokolwiek pomoże pieskom. Ile teraz jest piesków w Rachowie?[/QUOTE] Też się zastanawiałam nad ich ilością, trzeba znów pojechać na cały dzień porobić zdjęcia i zaktualizować stan mieszkańców przytuliska;)
×
×
  • Create New...