-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Zrób, nie wiem jak Ci to wyszło,że przegapiłaś taka okazję:eviltong:
-
[quote name='kora78']Czy tam tez pojechała wcześniej piixie??[/QUOTE] Ona jest w Azylu. Zdjęcia na 1 stronie są podpisane.
-
[quote name='matrioszka2']Jak Mea ? Masz info ?[/QUOTE] Może zajrzyj na jej wątek:mad: Jestem pod wrażeniem jej opiekunów.
-
Cały czas liczę,że jednak się odezwą, przecież była tu nawet osoba od nich:shake: Mają FB i stronkę ale tam cisza.
-
[quote name='matrioszka2']Balbina ???!!! Cudownie !!!!:multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] W sumie to nie wiem czy sie cieszyć bo jak widzisz nie mogę się doprosić jakichkolwiek informacji na temat nawet tamtym razem zabranych psów:( Lady jest świadkiem co P. Renata usłyszała od przedstawicieli tej fundacji, normalnie ręce opadają...
-
Fundacja Jak Pies Z Kotem zabrała dzisiaj 4 psy: :loveu: Balbinę [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2497/img2547resize.jpg[/IMG] Fale [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6032/img2387resize.jpg[/IMG] Zoje małą rudą gładkowłosą sunię biegającą po wybiegu za domem. Bonzo średni szaro beżowy? Gładkowłosy z końca środkowego placu,łańcuchowy.Niestety nie wiem o którego chodzi. Prosimy o wieści na temat tych psów.
-
Macie pomysły na imię dla dzikuska? Trzeba rozruszać wątek:(
-
[quote name='ladySwallow']Mam parę pomysłów co do DT, moze akurat - wyślę Ci na PW MaDi.[/QUOTE] Wysłałam już prośbę o zajrzenie na wątek.
-
[quote name='ladySwallow']Ten maluch, który jest w klinice, też czegoś szuka? Czy tylko te maluchy z lasu?[/QUOTE] Ujmę to tak, on jest już bezpieczny one w każdej chwili mogą zginąć.
-
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Bez DT pewnie szybko zginie na wsi będąc mordercą kur... -
Bardzo proszę o skupienie się na konkretnej pomocy dla tych właśnie maluchów. Na dogo są już wątki poświęcone psom i myśliwym. Jakieś pomysły?
-
Zwracam się z ogromną prośbą do miłośników rasy o pomoc dla tych psów: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208354-z%C5%82e-traktowanie-zwierz%C4%85t-%28Suchowola-ko%C5%82o-Radzynia-Podl.%29do-kogo-zwr%C3%B3ci%C4%87-si%C4%99-o-pomoc[/url]
-
Gorąco się zrobiło ale w sumie wyszło to Wszystkim na dobre. Więc co u Dropka;)?
-
[quote name='TERESA BORCZ']Jestem, podglądam biedę i sie szykuję, mam nadzieję wszystko unormować jak najprędziej by mała zabrać, dam znać, pędze na bazarek!!![/QUOTE] Czekam w takim razie na wieści.
-
Psiak się podniósł, ale psychika jak na prawdziwego wilczka przystało;) PILNIE POTRZEBNY DT, OGRÓDEK, KOJEC COKOLWIEK.
-
Hope-po wypadku-stan tragiczny!!!Potrzebna pomoc!!!
MaDi replied to ares-ka's topic in Już w nowym domu
Czy sprawa została już wyjaśniona? Szkoda,że psiak na którego ludzie wpłacają pieniądze nie może z nich skorzystać:shake: -
[quote name='ladySwallow']Oczywiście, że nie tłumaczy - nie jest jednak również powodem, dla którego na kolejnym wątku mają być wieszane przysłowiowe psy na myśliwych ;)[/QUOTE] Tego nie zrobił raczej myśliwy mam pewien typ ale za rękę nikt go nie złapał. Nie napisałam bardzo ważnej rzeczy maluch miał na sobie ponad 20 kleszczy a waży 3 kg:crazyeye: to mały szkielecik obleczony skórą. Nie stwierdzono wczoraj babeszjozy, jutro ponownie zostanie przebadany w tym kierunku.
-
[quote name='ladySwallow']Filmik od MaDi, tam właśnie był szczeniak: [video=youtube;RdoQVTbYkU4]http://www.youtube.com/watch?v=RdoQVTbYkU4[/video][/QUOTE] Wciąż nic nie widzę:oops: nie ma to jak wspaniały grat. Zapomniałam z tego wszystkiego,że z samego rana zadzwonił doktor z wieścią pt." leśny skrzat żyje podniósł nawet głowę jak go zawołałem":)
-
[quote name='ladySwallow']Biedny szczylek, będzie dobrze. Najważniejsze dwie pierwsze doby. A z myśliwymi nie ma co przesadzać, bo wałęsające się psy są problemem w lesie - nawet nieraz te, które mają insynkt łowiecki i wychodzą z właścicielami, którzy je spuszczają w lesie, bo mają mózg w dupie. Oto efekt: [IMG]http://lsoz.org/web_images/po_operacji_2.jpg[/IMG] Zawsze się trafi oczywiście debil, który strzeli do takiego szczeniaka albo strzela bezprawnie do psów - jednak jeśli myśliwy odstrzela wałęsającego się psa, to nie jest to jego okrucieństwo, tylko chęć zapobiegania takim sytuacjom, jak wyżej.[/QUOTE] Niestety nawet 20 centymetrowy psiak jest w stanie rozerwać sarnie powłoki brzuszne, tak to już u nas jest,że psy mają się w nocy wykarmić lub wybiegać w lesie. Niestety znam przypadki kiedy super profesjonalnie wyszkolone psy pobiegły za zdobyczą. Nic jednak nie tłumaczy okrucieństwa które tu ewidentnie miało miejsce.
-
[quote name='funia']Wysyłam siepłe myśli dla maleństwa .Madi będziecie dokarmiać pozostałe szczeniaki ? Qrwa to oni tez do szczeniaka mierzyli ,ze jest postrzelony ?[/QUOTE] To 50 kilometrów od Lublina nie dam rady tam jeździć, ale mam kontakt do osoby która je dokarmia. Zostawiliśmy jej trochę jedzenia. Jeśli znajdzie się miejsce dla pozostałych dzieciaków zrobie wszystko aby je odłowić,niestety czas bardzo szybko ucieka:( Co gorsze musieli rzucić postrzelonym szczeniakiem do tego koryta bo fizycznie jest niemożliwe aby znalazł się po drugiej stronie rzeki od jamy w której mieszkają.
-
[quote name='ladySwallow']Suki zostają, bo ludzie nie chcą suk - za duży problem ze szczeniakami, szczególnie, że haszczaki uciekają. Nie wystawiajmy ich na razie, trzeba je podesłać dziewczynom z HA.[/QUOTE] Dokładnie haszczaki maja specyficzną naturę,moda była bo ładne a teraz trafiają masowo na ulice i do schronisk:( Nie ma czasu na naładowanie baterii zaraz zmykam dalej.
-
Niestety bez świetnego zaplecza jest ciężko działać.