Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Sławku możesz wrzucić i tu kilka zdjęć:oops:?
  2. Chętnie z Tobą tam pojadę. Przywołuję Was do porządku to wątek Rachowa:mad:
  3. Podniosę sobie;)
  4. [quote name='kasiek.']Ja mogę wstawic ten rachunek i fotki tylko gdzie on jest?[/QUOTE] To już nieaktualne.
  5. Jeszcze wczoraj była w klinice Animalsów, więc pewnie nic się nie zmieniło.
  6. Poczekam na wyniki biopsji i zakupię jej ten preparat. Wszelkie rady mile widziane, najgorsze jest to,że Perełka bardzo boi się mycia ale mam nadzieję,że i ten strach pokona.
  7. [quote name='Ty$ka']Faktycznie, na tych zdjęciach to ma z 8 lat :(. Oj, niedobrze, że nie lubi innych zwierząt... :([/QUOTE] Być może źle została wprowadzona do stada, dziwi mnie fakt,że tak szybko ją oddali...
  8. Bady faktycznie jest a przynajmniej był w klinice. Mają też profil na FB na którym chwalą się m.in . nie usypianiem ślepych miotów. Wszystkie niewygodne posty są oczywiście kasowane.
  9. [quote name='bico']Dorwę fotki obu psiaków, które zrobił Muzzy, mam nadzieję, że są na stronie Psi Fotograf i zamówię każdemu po 80 ogłoszeń na bazarku, może tak być? Czy jest za wcześnie żeby je ogłaszać? Bo np. trzeba je jeszcze doleczyć dermatologicznie itp. Jajca już mamy z głowy...że tak się wyrażę:D A Nana będzie mieć sterylkę?[/QUOTE] Gacekl do wydania na już u Nany mam nadzieję,że to kwestia dni, sterylka musi być ale nie wykluczam że może zostać wykonana już w DS jeśli jej stan zdrowia wcześniej na to nie pozwoli.
  10. Mam na oku fajny domek kobitki mocno się zastanawiają bo szukają większego psa ale póki co nie powiedziały NIE:) Oglądając album ze zdjęciami stwierdzam,że z pięknej modelki wyhodowałaś parówkę:mad:
  11. Ona przypomina mi wiele dziwnych stworzeń tylko nie psa:lol:
  12. Zapomniałam napisać,że Perełka to kleptoman;) Ukradła i zaniosła do kenela moją skarpetkę i siatkę z zakupami:crazyeye: Wciągnęła też do środka koc, porwała podkłady w drobny mak i zjadła szelki:diabloti:Oszczędziła tylko pluszową kaczuszkę którą dostała rano w prezencie.
  13. Po diagnozie medycznej i wyleczeniu można spróbować z różnymi preparatami wspomagającymi Reksowi się udało mimo,że miał podobne zachowania więc Szafranek też ma szansę. [url]http://uwaga.tvn.pl/44367,news,1,rex_zaniedbany_pies_dzielnicowego,reportaz.html[/url]
  14. [quote name='*Anda*']Dlaczego "na dożycie". :roll: Dlaczego "buda" Przeciez ona ma 5 lat i ma szanse na dobrych kilka lat normalnego, radosnego zycia.[/QUOTE] Wg mnie ona ma spokojnie 10 lat... Oczywiście,że lepszy dom niż buda ale przypuszczam,że i za taką opcję będzie bardzo wdzięczna. Miałam właśnie pytać czy to prawda,że znalazła dom a tu taka przykra niespodzianka, na moje psy też się rzucała przez ogrodzenie boksu:( Muzzy wstawi później zdjęcia suni z niedzieli.
  15. [quote name='as_ko']A gdzie Mea zamieszkała? W Lublinie? Super, że nareszcie ktoś ją pokochał na zawsze :loveu:[/QUOTE] W Lublinie będzie jeszcze przez jakiś czas później jedzie do domku w Białej, jak się okazało rodziców Pani z pracy Matrioszki. Mea jest bardzo grzeczna z małymi wyjątkami, musi być izolowana od zwierzaczków mieszkających w domu bo ma na nie chęć, zjadła też kawałek rolety i dywaniku, zachowuje czystość i baaardzo się słucha.
  16. Poproszę jakiegoś speca od ogłoszeń o ocenę;)
  17. Takie małe szczurki z odpadającymi ogonkami jak się je za niego złapie.
  18. W Krzesimowie jest obecnie ponad 300 psów i niestety ciężka współpraca, wiele osób odchodzi z tego miejsca z niesmakiem.
  19. [quote name='IVV']wstawcie dziewczyny rachunek z kliniki prosze[/QUOTE] Jeśli ktoś z osób wpłacających sobie życzy to mogę ew wysłać na PW jak opanuje komputer.
×
×
  • Create New...