Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. dzieki za potwierdzenie , dobrze ze jest mozliwosc podmianki z psiaka na psiaka ,mozna wykorzystac do woli trzymam kciuki dzis za sterylizacje Maji ,oby sie odbylo bez niespodzianek... jak sie ma maly Wiewior i Kruszynka i przede wszystkim Czarna?
  2. beataczl

    Brak Łapki

    tez zagladam, ale nie doradze, moze Ktos bardziej w ,,temacie" zajrzy...
  3. mi strasznie szkoda tego psa, co rusz cos,operacje za operacja , ile On musi przejsc,naprawde:( zeby to bylo juz naprawde koniec tych komplikacji,tego Ci Dragonku zycze
  4. zagladam..dalej nic nie wiadomo, martwimy sie
  5. Tysiu, czy kasa doszla do Ciebie za wyroznienia?
  6. roznica wielka...to taki wesoly,sympatyczny psiaczek,ladny i mlody oby Go Ktos zauwazyl i pokochal
  7. doczytalam na spokojnie wszystko no raczej dobre wiesci, trzymam kciuki za domki,za Czarna kochana sunia (przypomina mi mojego psiaczka) ale sie u Was duzo zawsze dzieje...nie nadazam
  8. super, ze juz w drodze poza schronem,szerokiej drogi!
  9. dla Gumisia [*] dziekujemy za opieke i milosc dla psinki,wiodl szczesliwy psi zywot pozdrawiamy cieplo
  10. fajny ma pycholek,jak na Niego patrze sama sie usmiecham,taki sympatyczny i szczery:) Kulfoniasty,ma Siszarp ogloszenia aktualne? moze trzeba wyroznic
  11. wspaniale :) nr konta jeszcze prosze
  12. o,rany:( tyle nieszczescia spadlo na sunie jednoczesnie:(:(
  13. wspaniale! oj,bedziemy czekac z niecierpliwoscia na nowe wiesci z domku Boryska:) Borys,powodzenia!
  14. cos dorzuce,niestety nie za duzo,juz sie ,,wyportkowalam" calkiem
  15. to teraz trzymamy kciuki za sunie,niedlugo operacja,oby wszystko przebieglo bez komplikacji...najwazniejsze,ze jest dom,gdzie mozna sunie przetrzymac ten najgorszy czas...takie dt na ,,wage zlota"!
  16. trzymam kciuki rowniez a jakie byloby tez fajne zdjecie z innymi zwierzetami w domu :)
  17. jakby najpierw znalesc dt na miejscu i potem dopiero sunie na stol...moze za pare dni..mozna tak?czy to pilne ta operacja pewnie tak:( pytanie retoryczne...
  18. straszne :(:( moze Tysiu zmien tytul watku szkoda,ze nie moge pomoc...
  19. o boziu :(:( Psinko, ...juz nie cierpi [*] bardzo wspolczuje,tak przykro :(
  20. ale super wiadomosc! : )co to za domek ,czy to ten z Grudziadza? powodzenia Telusiu
×
×
  • Create New...