Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. Dołączyć te filmiki do ogłoszeń i nie odpedzicie się od wielbicieli Lolusia. Jaki żywiołowy fajny psiak. I milutki przyjacielski i ładny same ochy
  2. W maju coś wyskrobie dla psiaczka ale to dopiero ok. 20 go niestety..czy to jest szczeniak czy dorosły piesek?
  3. Dzielnicowego zawołać...czasami to działa Zebrać się razem i pogadać od serca...w bloku u mojej córki sąsiedzi się zebrali i pogadali sobie z sąsiadem...no nie powiem że miło z nim rozmawiali jak to chłopy. Po chłopsku rozumiesz:,-) Nie żeby do rękoczynów doszło.. ale ., Tak to działa że twój szczeniak w przyszłości będzie większym psem od peKinczyka a zapamięta go sobie na zawszE i będzie do niego agresywny jakido innych zwierząt przynajmniej samców . Tak było z moim gdzie od szczeniaka atakował go pies sąsiada dorosły puszczony luzem. Można wywiesic gdzieś w pobliżu sąsiada ulotkę ze znaleziono trutkę ktoś rozrzuca i prosi się o pilnowanie psów i trzymanie na smyczy . O ile sąsiad jest za swoim psem tzn zależy mu na swoim psie. Może też póki jest mały twój piesek na ręce go wziąć widząc że tamten jest w pobliżu..ale to takie rozwiązanie na krótko jest i do czasu... Powodzenia
  4. Stałą na rok - 10/mc. Za 04 pójdzie dopiero razem z majowa ok.20.5 jak wrócę do kraju. Tu nie mam możliwości wpłaty niestety.
  5. Zapiszcie mnie na stałą na rok 20 zł./mc. Wpłata za 04 pójdzie z majowa ok.20.5 jak do kraju wrócę bo tu nie mam możliwości wpłaty . Bardzo się cieszę że psina dostał swoją szansę
  6. Dam stała 20 zł przez rok. Później się zobaczy jak z pracą i finansami będzie. Niestety jestem za granicą i do powrotu tj. około 20 .maj nie mam możliwości wpłaty więc ureguluje za kwiecień i maj razem w maju...około 20 go.
  7. No jak mi komornik w międzyczasie nie przyjdzie to tak .:,-) Ewa Marta zapisz proszę że ureguluje ok. 20 maj za kwiecień i maj razem bo szybciej nie ma szans...
  8. Te że zdjjęcia wyżej ponoć nie wychodzą z wolo. Było info na wątku od Izy ,wyczytała na fejsie zamojskim. Tylko MIsio co do mari jedzie i jeszcze inny maja spacery.
  9. Deklaruje stała 10 zł. Od maja bo jestem poza krajem i tu nie mam możliwości wpłaty. Chesterek chyba już nie będzie potrzebowal wsparcia ...
  10. Też pomogę białej i szarej
  11. Znalazłam chatkę...dawno wieści niE było. Wszystko ok ? Pozdrawiamy
  12. A co by się działo z nim gdyby ciebie nie było pomysł...a reszta to życie, każdy musi umrzeć na to nie ma siły. Co będzie z zwierzakami jak tak każdy sie podda. No ja ci za siszarpka bardzo dziękuję za zainteresowanie pomoc I tobie życzę spokojnych zdrowych świąt. Przeprasza!m Za malek litery gdzie wielkie być powinny. Nie mogę sobie poradzić w tablecie.
  13. Nie tak miało być...ze tak szybko odejdzie nikt się nie spodziewal.. zagnaj kochany piesku (*)(*)(*)
  14. I ja trzymam kciuki. Będę podglądać na pewno. Chyba piesio już troszkę spokojniejszy wygląda jakby bezpieczniej sie czuł.
×
×
  • Create New...