-
Posts
15853 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beataczl
-
Dzielnicowego zawołać...czasami to działa Zebrać się razem i pogadać od serca...w bloku u mojej córki sąsiedzi się zebrali i pogadali sobie z sąsiadem...no nie powiem że miło z nim rozmawiali jak to chłopy. Po chłopsku rozumiesz:,-) Nie żeby do rękoczynów doszło.. ale ., Tak to działa że twój szczeniak w przyszłości będzie większym psem od peKinczyka a zapamięta go sobie na zawszE i będzie do niego agresywny jakido innych zwierząt przynajmniej samców . Tak było z moim gdzie od szczeniaka atakował go pies sąsiada dorosły puszczony luzem. Można wywiesic gdzieś w pobliżu sąsiada ulotkę ze znaleziono trutkę ktoś rozrzuca i prosi się o pilnowanie psów i trzymanie na smyczy . O ile sąsiad jest za swoim psem tzn zależy mu na swoim psie. Może też póki jest mały twój piesek na ręce go wziąć widząc że tamten jest w pobliżu..ale to takie rozwiązanie na krótko jest i do czasu... Powodzenia
-
No jak mi komornik w międzyczasie nie przyjdzie to tak .:,-) Ewa Marta zapisz proszę że ureguluje ok. 20 maj za kwiecień i maj razem bo szybciej nie ma szans...
- 1565 replies
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
beataczl replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Te że zdjjęcia wyżej ponoć nie wychodzą z wolo. Było info na wątku od Izy ,wyczytała na fejsie zamojskim. Tylko MIsio co do mari jedzie i jeszcze inny maja spacery. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
beataczl replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Mi tego też strasznie żal. I myślę o nim jak pewnie i inne dziewczyny.. nie da się przejść obojętnie -
Deklaruje stała 10 zł. Od maja bo jestem poza krajem i tu nie mam możliwości wpłaty. Chesterek chyba już nie będzie potrzebowal wsparcia ...
- 1565 replies
-
- 1
-
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
beataczl replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Jutro Tola będzie rozmawiała z p. Mackiem -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
beataczl replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi się że Mari myśli nad bdt dla tego psiaczka...? -
Też pomogę białej i szarej
-
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
beataczl replied to agat21's topic in Już w nowym domu
To raczej już czas na zmianę tytułu wątku i inny dział . Chłopak cudowny i ma się jak paczus w maśle wspaniałe trafił! -
Znalazłam chatkę...dawno wieści niE było. Wszystko ok ? Pozdrawiamy
-
A co by się działo z nim gdyby ciebie nie było pomysł...a reszta to życie, każdy musi umrzeć na to nie ma siły. Co będzie z zwierzakami jak tak każdy sie podda. No ja ci za siszarpka bardzo dziękuję za zainteresowanie pomoc I tobie życzę spokojnych zdrowych świąt. Przeprasza!m Za malek litery gdzie wielkie być powinny. Nie mogę sobie poradzić w tablecie.
-
Nie tak miało być...ze tak szybko odejdzie nikt się nie spodziewal.. zagnaj kochany piesku (*)(*)(*)