Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. ale takie sreberko nie sposob nie rozpieszczac ;)
  2. dziewczyny Majqus potrzebuje naszej pomocy !!! zajrzyjcie prosze [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198484-Zoran-%28rejon-Rzgowa-%C5%81odzi%29-przepustka-ku-lepszemu-%C5%BCyciu-kosztowa%C5%82a-50z%C5%82[/URL] Jo czy mozesz zrobic wydarzenie dla tego biedaka prosze !!! Tolus czy ci ludzie co wzieli Neske by chcieli tego chlopaka do pary ??? czy masz moze z nimi kontakt???
  3. u Ciebie bedzie baaardzo dobrze ;) zazdroszcze Wam tych wspolnych spacerow !
  4. Daska jest `DT w 3miescie. wspaniala osoba i miala nie zbyt dawno sunie (jeszcze w bardziej oplakanym stanie),ktora postawila na nogi
  5. az milo tu zagladac :)
  6. Daska bylaby cudownym domem !!!
  7. ooooh,boy ...:( trzymajcie sie jakos dziewczyny trzeba go FB postaram sie porozsylac watek moim wieczorkiem
  8. podnosimy sunie !!!
  9. dziala ??? psoci ???
  10. no to super !!! a kiedy pierwsze zapoznanie ?
  11. [quote name='funia']Uaktualniłąm opis i wygląda fajniej ,Zreszta wszystko jest zgodne z aktualnym jego zachowaniem. Biega ma apetyt i jest w dobrej formie .[/QUOTE] Funiu pisalas ,ze on nie jest juz szczekliwy ,tylko szczeka jak inne psy...a w opisie ciagle ma ta szczekliwosc ...pewnie przeoczylas ;)
  12. ja znam to Twoje modzenie ;) jak juz cos wymyslisz to bedzie piekne :)
  13. Jo ,ale nasza Szansa jedzie po protekcji ;) do tej kliniki
  14. jak dobrze ,ze on juz nie marznie gdzies pod sklepem ,przepedzany przez ludzi...
  15. czy Kasia ma jakies plany w zwiazku z chlopakiem ???
  16. to dobrze !!! wiele ludzi niestety traktuje zwierzeta przedmiotowo...
  17. moi rodzice sterylizowali tam swoja Zulke i nie mogli sie nachwalic profesjonalizmu vetow ! MaDi polecila i wielkie jej za to dzieki!!!!
  18. tak i nie rozumiem dlaczego ...?
  19. [quote name='jogolcia@pdx']Ivv - a może znowu ją wsadzić na FB? Ja to chętnie zrobie, ale nie chcę się narażać nikomu... Daj znać... Tosieńko - szukamy super domku dal Ciebie![/QUOTE] to swietny pomysl Jo :) podpiszcie prosze petycje [URL]http://www.petycje.pl/petycja/6148/najwyzszy_wymiar_kary_dla_bandytow_z_lipnicy,_ktorzy_urwali_psu_glowe.html[/URL]
  20. zagladam !!!!!!!!1
  21. podpiszcie prosze petycje [URL]http://www.petycje.pl/petycja/6148/najwyzszy_wymiar_kary_dla_bandytow_z_lipnicy,_ktorzy_urwali_psu_glowe.html[/URL]
  22. podnosimy !!! martwi mnie ten sznupek od Ilonki :(
  23. Cacus na wieczorny spacer podpiszcie prosze petycje [URL]http://www.petycje.pl/petycja/6148/najwyzszy_wymiar_kary_dla_bandytow_z_lipnicy,_ktorzy_urwali_psu_glowe.html[/URL]
×
×
  • Create New...