Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. i na pierwsza
  2. to taka kruszynka ....ale po wypasionej budzie (zimnej) widac ,ze plan jest staly- by byl tam pies ...Atos pojdzie ,bedzie nastepny :( marwie sie troche ,ze jak sie panowie zorientuja ,ze Atosik taki przyjazny to moga sie go pozbyc i pies zniknie ....
  3. a czy schron moze podawac surowice przed oddaniem ????
  4. no tak, u Was zawsze cieplo :) szczesciara z Ciebie ;)
  5. [quote name='majqa']IVV, błagam... :shake: Psy (zobowiązań od groma), zakup węgla (widziałam, widziałam)... :-( Nie szalej Cudna Istoto, jakoś to musi być. Najpóźniej jutro trzepię dom (a konto bazarków, a co by miało większy sens, allegro). Skądś muszę zdobyć tę kasę...[/QUOTE] Majqus dziekuje !.........ale obiecalam ,a ja slowa dotrzymuje ...moze to nie bedzie suma o jakiej wczesniej myslalam ,ale zawsze o te 100zl wiecej...
  6. bosze .......................:( co oni maja w tym schronie ????
  7. no to chlopak bedzie sie lansowal u Sylwi jak ta lala:evil_lol:
  8. ale pieski troche mnijsze ;) ja dla swojej suczy cala wyprawke sweterkowa zrobilam (30 sztuk) jak na nia czekalam:evil_lol: no i wszystko musialam rozdac ,poniewaz dziewczyna w ciagu kilku miesiecy ze wszystkiego wyrosla ;)
  9. tak sie zastanawiam ...jesli Ewanka ,boi sie o reakcje Zorby to moze niech go Borowka wezmie na ten tymczas . Yorki lubia swoje towarzystwo ,a ona ma juz Yorka i pewnie bedzie latwiej sie zaklimatyzowac chlopaczkowi
  10. moze dac panstwu zaliczke by go przetrzymali do chwili znalezienia transporu...??? jak sie ktos trafi to oddadzago bez zastanowienia.... poprosze o email na pw to przesle 100zl
  11. dowiaduj sie ,dowiaduj Anitko ;)
  12. wrzucilam chlopaka na FB ,ale Jo's wydarzenie na FB jest bardzo potrzebne ;) ona umie je fajnie robic
  13. a moze taki gentelmen do pary dla Neski [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198484-Zoran-(rejon-Rzgowa-Łodzi)-przepustka-ku-lepszemu-życiu-kosztowała-50zł[/URL]...???
  14. pokazuj sie chlopie ...jak do tej pory to sami idioci sie o ciebie pytaja ehhh
  15. no ,ale czy pani jeszcze raz da znac ??? czekamy ....
  16. gdzie te domy ????
  17. moze sie uspokoja ...trzymam kciuki za wasza spokojna noc !!!
  18. hopppppppppppppppppp
  19. na pierwsza !!!
×
×
  • Create New...