[quote name='anawa']Księguję wpłatę 20 zł od Szarotki. Wielkie dzięki.
Kupiłam Welshowi karmę Josera ale podobno wybrzydza.........[/QUOTE]
nareszcie zaczyna byc psem domowym:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
no to nie jest zbyt ciekawie ...chlopak ma strasznie rozwiniety instynkt mysliwski ....a szukalas gdzies na stronach- behavioral problem...moze sa jakies blogi ???