Aniu te sweterki popelnilam 4 lata temu ;) a moja sucz juz daaawno z nich wyrosla ,wiec teraz inne psiny je nosza
dobrze ,ze sznupeczek juz w bezpiecznym miejscu ...trzymam za niego kciuki !!!!
dziewczyny dajcie spokoj ...kazda z Was chce dobrze !!! trzeba tylko znalesc zloty srodek by wszyscy byli zadowoleni :)
co myslisz Funiu ? czy takaka forma odciazylaby Cie troche ??? wszyscy przeciez wiemy ,ze masz pelne rece pracy przy psach .
zgadzam sie z Toba Piranhia !!! jesli Ewunia uwaza ,ze bedzie wszystko ok to niech maly jedzie do niej .decyzja nalezy do Ewuni.
najwazniejszy jest teraz ten nieszczesny transport...