-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Cioteczki, oto mail od YV1958 "Cos wysle, ale jednorazowa wplate. Nie daje rady. Wczoraj wyslalam na trzy pieski. Prosze o pelny adres i numer konta na pw Pozdrawiam bardzo serdecznie Iwona" :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo bardzo dziekujemy Iwonko :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Proszę o numer konta dla Volwerina na mój pw -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Już trochę przestało padać, to mogę zabrać Totika na sikanko i nikt mam nadzieję mnie znowu nie zruga, że go na deszcz wyciągam. :lol::lol::lol::lol: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki Pani Tereso. VolWerin ma trochę deklaracji jednorazowych, a jak będzie trzeba to dozbieramy -
[quote name='Bjuta']Ja też jestem z linku. Ale stałej nie dam rady... Jednorazowo coś dorzucę. Jak będzie konto - dajcie znać na PW.[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Kochana Bjutko, bardzo dziękujemy Jak tam twoja Piesa i Twoje połamane kosteczki
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Mamy jeszcza jedną deklarację jednorazową. Cyt maila "Mysza, jestem mamą Pauliny nick na dogomanii kinga_kinga7 możemy wesprzec Was wpłatą jednorazową tzn. 100,-zl. Proszę o dane do praelewu. Pozdrawiam." Kasiu proszę prześlij nr konta do Danka488 Bardzo bardzo bardzo cioteczce dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Pomóżcie uratować bezdomną od ponad roku ON-kę! Ropomacicze, stan poważny!
Mysza2 replied to erka's topic in Już w nowym domu
cioteczki proszę zajrzyjcie tu czasem [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page2?p=14699714#post14699714[/url] -
Kochała bezgranicznie.. Proszę o ZAMKNIĘCIE tego wątku.
Mysza2 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa, proszę zajrzyjcie tu czasem (a gdyby ktoś miał wolny grosik .... ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page2?p=14699714#post14699714[/url] -
Hopaj go góry Pilociku szukać domku. Cioteczki przepraszam za offa, zaglądajcie tam czasem (a jakby tak ktoś miał wolny grosik dla tej biedy) [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page2?p=14699714#post14699714[/url]
-
Przepraszam za offa cioteczki, proszę zaglądajcie tam czasem [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page2?p=14699714#post14699714[/url]
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa cioteczki Zajrzyjcie czasem do tej biedy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page2?p=14699714#post14699714[/url] -
Bardzo się cieszę że Lisio zabezpieczony:) :) Jakby jakaś cioteczka miała jeszcze wolny grosik (to taki żart he he) to zbieramy na następnego Lisia. Proszę zajrzyjcie tu czasem (też Lisio) [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page2?p=14699714#post14699714[/url]
-
Tylko takie wątki chcę odwiedzać :) :). Ale wybredna pannica z tym jedzeniem. Jakby jakaś cioteczka miała wolny grosik (taki żart) to niech tu czasem zajrzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87..?p=14699545#post14699545[/url]
-
Witam Gapcia. Gdzie ten domek. Taki przystojniak i nikt go nie chce. Jakby jakaś gapciowa cioteczka miała wolny grosik to nie tu czasem zajrzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87..?p=14699545#post14699545[/url]
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się Totiku, może jakaś dobra dusza cię wypatrzy i da ci domek. Zasługujesz na to ciapku. Gdyby jakaś dobra dusza miała wolny grosik to niech tutaj zajrzy, następna bieda jakich wiele [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87..?p=14699545#post14699545[/url]