Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='tripti']Myszka ja też parę złoty wyślę, tylko poproszę o dane. Straszne to:([/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo cioteczce kochanej dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. Cioteczki, oto mail od YV1958 "Cos wysle, ale jednorazowa wplate. Nie daje rady. Wczoraj wyslalam na trzy pieski. Prosze o pelny adres i numer konta na pw Pozdrawiam bardzo serdecznie Iwona" :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo bardzo dziekujemy Iwonko :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. Proszę o numer konta dla Volwerina na mój pw
  4. Już trochę przestało padać, to mogę zabrać Totika na sikanko i nikt mam nadzieję mnie znowu nie zruga, że go na deszcz wyciągam. :lol::lol::lol::lol:
  5. Trzymamy kciuki Pani Tereso. VolWerin ma trochę deklaracji jednorazowych, a jak będzie trzeba to dozbieramy
  6. [quote name='giselle4']zapisze sie na wątku[/QUOTE] jak wyżej :lol::lol::lol:
  7. [quote name='mercy']zaznaczam biedna psinka :([/QUOTE] jak wyżej :lol::lol::lol:
  8. [quote name='zeberka4']Jestem na zaproszenie, biedaczysko a ile takich psiaków jeszcze musi być,nie mogę pomóc finansowo ale podrzucę[/QUOTE] jak wyżej :lol::lol::lol:
  9. [quote name='Dorothy']zaglądam tez[/QUOTE] zaglądanie i podnoszenie też potrzebne :lol::lol::lol:
  10. [quote name='Ajula']biedak nieszczęśliwy :( stałej deklaracji nie mogę, jednorazowo jakies kilka zł[/QUOTE] Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Każda złotóweczka się liczy :multi::multi::multi:
  11. [quote name='Bjuta']Ja też jestem z linku. Ale stałej nie dam rady... Jednorazowo coś dorzucę. Jak będzie konto - dajcie znać na PW.[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Kochana Bjutko, bardzo dziękujemy Jak tam twoja Piesa i Twoje połamane kosteczki
  12. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Mamy jeszcza jedną deklarację jednorazową. Cyt maila "Mysza, jestem mamą Pauliny nick na dogomanii kinga_kinga7 możemy wesprzec Was wpłatą jednorazową tzn. 100,-zl. Proszę o dane do praelewu. Pozdrawiam." Kasiu proszę prześlij nr konta do Danka488 Bardzo bardzo bardzo cioteczce dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  13. cioteczki proszę zajrzyjcie tu czasem [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page2?p=14699714#post14699714[/url]
  14. Przepraszam za offa, proszę zajrzyjcie tu czasem (a gdyby ktoś miał wolny grosik .... ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page2?p=14699714#post14699714[/url]
  15. Maksiowe cioteczki przepraszam za offa. Proszę zaglądajcie tam czasem http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page2?p=14699714#post14699714
  16. Hopaj go góry Pilociku szukać domku. Cioteczki przepraszam za offa, zaglądajcie tam czasem (a jakby tak ktoś miał wolny grosik dla tej biedy) [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page2?p=14699714#post14699714[/url]
  17. Przepraszam za offa cioteczki, proszę zaglądajcie tam czasem [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page2?p=14699714#post14699714[/url]
  18. Przepraszam za offa cioteczki Zajrzyjcie czasem do tej biedy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page2?p=14699714#post14699714[/url]
  19. Bardzo się cieszę że Lisio zabezpieczony:) :) Jakby jakaś cioteczka miała jeszcze wolny grosik (to taki żart he he) to zbieramy na następnego Lisia. Proszę zajrzyjcie tu czasem (też Lisio) [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page2?p=14699714#post14699714[/url]
  20. Tylko takie wątki chcę odwiedzać :) :). Ale wybredna pannica z tym jedzeniem. Jakby jakaś cioteczka miała wolny grosik (taki żart) to niech tu czasem zajrzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87..?p=14699545#post14699545[/url]
  21. Witam Gapcia. Gdzie ten domek. Taki przystojniak i nikt go nie chce. Jakby jakaś gapciowa cioteczka miała wolny grosik to nie tu czasem zajrzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87..?p=14699545#post14699545[/url]
  22. Pokazuj się Totiku, może jakaś dobra dusza cię wypatrzy i da ci domek. Zasługujesz na to ciapku. Gdyby jakaś dobra dusza miała wolny grosik to niech tutaj zajrzy, następna bieda jakich wiele [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87..?p=14699545#post14699545[/url]
  23. Gasparku, hopaj na górę szukać domku Cioteczki, gdyby ktoś miała wolny grosik (dobry żart)to proszę zaglądajcie tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page2?p=14699714#post14699714[/url]
  24. zapisuję i biorę się za rozsyłanie Cioteczki jeszcze zdjęcia dobrze byłoby dołożyć
×
×
  • Create New...