Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. zapraszamy na książkowy bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084[/url]
  2. zapraszam na bazarek ksiązkowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084[/url]
  3. zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084[/url]
  4. zapraszamy na bazarek ksiązkowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084[/url]
  5. [quote name='kaja555']zapisuję się i ja po sąsiedzku wyślijcie i mnie nr konta na pw, przynajmniej jednorazowo dam grosik[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Po sąsiedzku bardzo bardzo cioteczce dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  6. A ja się chciałam upewnić czy Totik był na sikanku:):) Bo jakby co to służę:):), A co mi tam jeden więcej jeden mniej:) Kapselku wielki szacunek dla Ciebie za to co robisz i dla wszystkich wspaniałych ciotek na tym wątku.
  7. Jak dobrze dla oddechu wejść na taki wątek. Oby więcej takich Dużych:):) Buziaki dla tych dwu i czteronożnych Przepraszam za offa, zapraszamy na książkowy bazarek http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084
  8. [quote name='Yv1958']Widze, ze mnie sie tutaj zupelnie olewa.:roll: Odpowiedzi sie nie doczekalam, wiec zmykam.:bye:[/QUOTE] :) :) nie olewa. Justynka chyba nie jest przy komputerze. Dwa potrzebują: staruszek-Kajtek i Sunia. Dużo brakuje bo stałych deklaracji jest niewiele, niektóre jednorazowe na czerwiec.
  9. cyt maila od Linssi "Postaram sie znalezc pare groszy, jak dostane pensje, bo narazie sie splukalam darami dla Sandomierza i Tarnobrzega [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]" Bardzo bardzo dziękujemy za chęć pomocy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. cyt maila od nataliahexe "Wyślij mi nr konta [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] nie mam czasu szukać na jego wątku, bo zaraz wychodzę do pracy a chciałabym pomóc psiakowi." Bardzo Bardzo dziękujemy. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justyna wyśle nr konta :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  11. [quote name='zuanna']Dziękuję za zaproszenie, ale niestety - teraz nie dam rady :(. Majowe zakórniaki poszły na utopce - na początku czerwca zobaczę, co da się wyskrobać. Zapisuję[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za chęć pomocy. W czerwcu też będzie potrzebna.:loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='Klementynkaa']hej, dziękuję za zaproszeni, niestety tradycyjnie bez kasy :( mam na utrzymaniu dobka znajdę i chociaż opieke ma nad nim ND to jednak takie drobiazgi jak paliwo spadają na moją głowe :( ale mogę służyć kocykiem, ręcznikiem, smyczkami i takimi tam... Gisic wie jak mnie znaleźć w razie potrzeby :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy klementynko za chęć pomocy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. POkazujemy się wilczku i prosimy o dobrego ludzia Przepraszam za offa zapraszam na bazarek książkowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084[/url]
  14. Maksiu wychodzimy na sikanko i grzać kosteczki na słoneczku :) I zapraszamy na książkowy bazarek http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084
  15. Trzymam kciuki żeby tym razem tak się nie stało. :)
  16. No właśnie. Od lat się miotam w tym temacie i pytam się często takich właścicieli czego te biedne burki właściwie pilnują. Im większe dziadostwo i mniej do pilnowania tym krótszy łańcuch. Jak mówię im że chyba skuteczniejszy alarm, albo pies biegający po ogrodzonym terenie to patrzą na mnie jak na głupią.
  17. Pewnie oczka teraz najważniejsze. Gasparku na sikanie wychodzimy i pokazujemy sie:)
  18. Cudności chłopak i dzięki Wam dziewczyny te oczy przestaną być takie smutne. Kibicuję mu , oby dobry domek się kiedyś trafił.
  19. Jaki słodziak, śliczne fotki:)
  20. Pokazujemy się Tamarko , niech jakiś dobry ludź cię wypatrzy i pokocha
  21. [quote name='Lolalola']Biedny Lisiu,strasznie mi Go zal:(jedyne co dobre to ,ze w tym nieszczesciu ma Was!!!!Wielkie poklony dla cioteczek!!!!!!:(:([/QUOTE] Nic dodać nic ująć. Najgorsze, że tu nie ma rozsądnego rozwiązania. Wy będziecie łobuzowi karmić psa, jak się zestarzeje i nie będzie mu potrzebny to się go pozbędzie i weźmie nowego:(. Wyć mi się chce z bezsilności. Podziwiam was dziewczyny. Dobrze że tam jesteście. Wielkie podziękowania i szacunek dla Was.
  22. [quote name='kameralna']Ja też poproszę o numer konta.[/QUOTE] Bardzo bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  23. Cyt maila od Burbono "Witam [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Finansowo u mnie cieniutko (wysyp kociąt i nie tylko ) w domu przepełnienie tymczasów ale chociaż jednorazowo wspomogę jakąś drobną sumką.Konto tylko poproszę .... Nie przepraszaj bo nie zakłócasz spokoju -to słowo jest mi obce przy moim tabunie zwierząt i dwóch chłopach [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Pozdrawiam ...... " :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo dziękujemy , nie wiem co by było bez takich dobrych duszyczek Justyna wyśle nr konta :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. [quote name='Alekssandra']Mysza, dziękuję za zaproszenie. Poproszę o numer konta do Reni, która tymczasuje psy, zrobię wpłatę na najbardziej potrzebujące, Renia wie najlepiej, na co przeznaczyć, deklaruję 300 zł w ciągu najbliższych trzech dni od otrzymania numeru konta.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Cioteczko ratujesz życie, bo Justyna już prawie załamana jest. Mam nadzieję , że jeszcze nie śpi i przeczyta:multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo bardzo Ci dziękuejmy Justynko wyślij nr konta Reni
×
×
  • Create New...