-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
zapraszamy na książkowy bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084[/url] -
zapraszam na bazarek ksiązkowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084[/url]
-
zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084[/url]
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']zapisuję się i ja po sąsiedzku wyślijcie i mnie nr konta na pw, przynajmniej jednorazowo dam grosik[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Po sąsiedzku bardzo bardzo cioteczce dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
A ja się chciałam upewnić czy Totik był na sikanku:):) Bo jakby co to służę:):), A co mi tam jeden więcej jeden mniej:) Kapselku wielki szacunek dla Ciebie za to co robisz i dla wszystkich wspaniałych ciotek na tym wątku. -
Jak dobrze dla oddechu wejść na taki wątek. Oby więcej takich Dużych:):) Buziaki dla tych dwu i czteronożnych Przepraszam za offa, zapraszamy na książkowy bazarek http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Yv1958']Widze, ze mnie sie tutaj zupelnie olewa.:roll: Odpowiedzi sie nie doczekalam, wiec zmykam.:bye:[/QUOTE] :) :) nie olewa. Justynka chyba nie jest przy komputerze. Dwa potrzebują: staruszek-Kajtek i Sunia. Dużo brakuje bo stałych deklaracji jest niewiele, niektóre jednorazowe na czerwiec. -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
cyt maila od Linssi "Postaram sie znalezc pare groszy, jak dostane pensje, bo narazie sie splukalam darami dla Sandomierza i Tarnobrzega [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]" Bardzo bardzo dziękujemy za chęć pomocy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
cyt maila od nataliahexe "Wyślij mi nr konta [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] nie mam czasu szukać na jego wątku, bo zaraz wychodzę do pracy a chciałabym pomóc psiakowi." Bardzo Bardzo dziękujemy. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justyna wyśle nr konta :multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuanna']Dziękuję za zaproszenie, ale niestety - teraz nie dam rady :(. Majowe zakórniaki poszły na utopce - na początku czerwca zobaczę, co da się wyskrobać. Zapisuję[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za chęć pomocy. W czerwcu też będzie potrzebna.:loveu::loveu::loveu::loveu: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']hej, dziękuję za zaproszeni, niestety tradycyjnie bez kasy :( mam na utrzymaniu dobka znajdę i chociaż opieke ma nad nim ND to jednak takie drobiazgi jak paliwo spadają na moją głowe :( ale mogę służyć kocykiem, ręcznikiem, smyczkami i takimi tam... Gisic wie jak mnie znaleźć w razie potrzeby :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy klementynko za chęć pomocy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
POkazujemy się wilczku i prosimy o dobrego ludzia Przepraszam za offa zapraszam na bazarek książkowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21/page5?p=14748084#post14748084[/url]
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki żeby tym razem tak się nie stało. :) -
No właśnie. Od lat się miotam w tym temacie i pytam się często takich właścicieli czego te biedne burki właściwie pilnują. Im większe dziadostwo i mniej do pilnowania tym krótszy łańcuch. Jak mówię im że chyba skuteczniejszy alarm, albo pies biegający po ogrodzonym terenie to patrzą na mnie jak na głupią.
-
Cudności chłopak i dzięki Wam dziewczyny te oczy przestaną być takie smutne. Kibicuję mu , oby dobry domek się kiedyś trafił.
-
Jaki słodziak, śliczne fotki:)
-
Kochała bezgranicznie.. Proszę o ZAMKNIĘCIE tego wątku.
Mysza2 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Grinusiu -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy się Tamarko , niech jakiś dobry ludź cię wypatrzy i pokocha -
[quote name='Lolalola']Biedny Lisiu,strasznie mi Go zal:(jedyne co dobre to ,ze w tym nieszczesciu ma Was!!!!Wielkie poklony dla cioteczek!!!!!!:(:([/QUOTE] Nic dodać nic ująć. Najgorsze, że tu nie ma rozsądnego rozwiązania. Wy będziecie łobuzowi karmić psa, jak się zestarzeje i nie będzie mu potrzebny to się go pozbędzie i weźmie nowego:(. Wyć mi się chce z bezsilności. Podziwiam was dziewczyny. Dobrze że tam jesteście. Wielkie podziękowania i szacunek dla Was.
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kameralna']Ja też poproszę o numer konta.[/QUOTE] Bardzo bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cyt maila od Burbono "Witam [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Finansowo u mnie cieniutko (wysyp kociąt i nie tylko ) w domu przepełnienie tymczasów ale chociaż jednorazowo wspomogę jakąś drobną sumką.Konto tylko poproszę .... Nie przepraszaj bo nie zakłócasz spokoju -to słowo jest mi obce przy moim tabunie zwierząt i dwóch chłopach [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Pozdrawiam ...... " :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo dziękujemy , nie wiem co by było bez takich dobrych duszyczek Justyna wyśle nr konta :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alekssandra']Mysza, dziękuję za zaproszenie. Poproszę o numer konta do Reni, która tymczasuje psy, zrobię wpłatę na najbardziej potrzebujące, Renia wie najlepiej, na co przeznaczyć, deklaruję 300 zł w ciągu najbliższych trzech dni od otrzymania numeru konta.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Cioteczko ratujesz życie, bo Justyna już prawie załamana jest. Mam nadzieję , że jeszcze nie śpi i przeczyta:multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo bardzo Ci dziękuejmy Justynko wyślij nr konta Reni