Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Na sikanko wieczorne Totiku zapraszam
  2. Cioteczki, niech ktoś nam powie jak zmienić wpisy w pierwszym poście
  3. A jak dajesz edytuj post nie nie da się?
  4. Witajcie nie miałam do teraz dostępu do kompa, Bardzo mnie zmartwiło to co piszesz Kasiu o tym jego chodzeniu, miejmy nadzieję, że chociaż po tej kastracji nie będzie żadnych komplikacji. Jak Pani Tresa jest na wątku, to ja jakoś mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy. Tyle dobrych cioteczek się nad nim zlitowało że musi być dobrze. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy
  5. Boże jakie wystraszone te oczęta, Justyno, wyrzuć jeszcze te znaki zapytania , ja je wstawiłam bo nie byłam pewna jak określić jej wielkośc, ani czy jest w Rudzie Sląskiej
  6. bardzo się cieszę i życzę rozulcowi wszystkiego dobrego na nowej drodze
  7. na popołudniowy spacerek zapraszam Totiku
  8. dopisałam " Pusia to ok. 2 letnia, średniej wielkości ?? sunia, wyrzucona z samochodu jak zbędny przedmiot. Przerażona, zagubiona i zziębnięta koczowała na jednym z rudzkich blokowisk przeganiana przez niektórych, dokarmiana przez innych. Paniczny strach sprawiał, że nie pozwalała zbliżyć się do siebie nawet osobie przynoszącej jej pożywienie. Po kilku tygodniach prób i dzięki ogromnej determinacji dogomaniaków o wielkim sercu udało się ją złapać i umieścić w domu tymczasowym w Rudzie Śląskiej ???, gdzie dotąd przebywa i bardzo, bardzo powoli dochodzi do równowagi. Nabrała zaufania do "damskiej" części rodziny, u której przebywa, natomiast obecność mężczyzn wyzwala paniczny lęk. Byłoby wspaniale gdyby mogła trafić do domu w którym mieszkają same kobiety, wówczas jej proces adaptacji do normalnego życia na pewno przebiegałby szybciej. Ze względu na to, że zaufała już obecnej opiekunce wskazane byłoby, aby jej nowy dom nie był zbyt oddalony od Rudy Śląskiej ?????. Możliwość czasowego kontaktu z obecnymi opiekunami pozwoliłaby złagodzić stres, jakim bez wątpienia będzie kolejna zmiana otoczenia. Pusia bardzo lubi dzieci, świetnie „dogaduje się” z innymi psami ale nie akceptuje kotów. W mieszkaniu zachowuje czystość. Przed oddaniem do adopcji zostanie wysterylizowana. Pusia może trafić jedynie do osób, które zechcą i będą w stanie poświęcić jej wiele czasu, cierpliwości i miłości, aby na nowo mogła zaufać człowiekowi, które nie zrażą się chwilowymi niepowodzeniami, które zdają sobie sprawę że proces ten musi potrwać. Sunia na pewno odpłaci ogromnym przywiązaniem i miłością osobie która taki trud będzie gotowa podjąć. Kontakt w sprawie adopcji ……………………………. Tel. …….. mail……….. „
  9. Boże, następna bieda. I następne biedy (sądząc po cycuchach) zasilą schronisko jak poszły do podobnych "miłośników zwierząt". Dziewczyny my się uganiamy za sterylizacją zwierząt , kaskę na to wyduszamy, a tu takich "miłośników zwierząt" przydałoby się sterylizować żeby ich ubywało.
  10. Do góry Staruszku prosić cioteczki o pieniążki na ciepły kąt dla Ciebie
  11. Dzień dobry Borysku, hopaj do góry chłopaku
  12. [quote name='danka4u1']Miło byłoby zobaczyć szczęśliwego Barusia:lol::lol::lol: Możemy liczyć na sesję zdjęciową...Tyle osób interesowało się jego losem.:lol:[/QUOTE] Właśnie. Jakby ktoś ze sponsorów Bartusia miał wolny grosik proszę niech zajrzy do niewidomego Totika [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page25?p=14672924#post14672924[/URL] Brakuje jeszcze tylko 65 zł stałych deklaracji na na hotelik dla biednego ślepaczka:shake::shake::shake:
  13. Tyle tych psich biedaków, skąd na to brać, chociaż Cię podniosę dziewczyno
  14. Justynko dopiszcie te 5 zł ode mnie i niech Volwerin się przeprowadza. Nie wiesz czy kaa powysyłała wszystkim numery kont bo nie odzywa się od wczoraj.
  15. Dzięki Justynko za te dodatkowe informacje o Puśce. Dopiszę. Napisz mi jeszcze gdzie Puśka teraz przebywa (miasto) bo nie mam czasu całego wątku przeglądać. Może spróbować zrobić zdjęcie jak śpi
  16. Totiku na wieczorne sikanko wychodzimy i spać
  17. Coś takiego spłodziłam " Pusia to ok 2 letnia sunia, wyrzucona z samochodu jak zbędny przedmiot. Przerażona, zagubiona i zziębnięta koczowała na jednym z rudzkich blokowisk przeganiana przez niektórych, dokarmiana przez innych. Paniczny strach sprawiał, że nie pozwalała zbliżyć się do siebie nawet osobie przynoszącej jej pożywienie. Po kilku tygodniach prób i dzięki ogromnej determinacji dogomaniaków o wielkim sercu udało się sunię złapać i umieścić w domu tymczasowym, gdzie dotąd przebywa i bardzo bardzo powoli dochodzi do równowagi. Nabrała zaufania do "damskiej" części rodziny, u której przebywa, natomiast obecność mężczyzn wyzwala paniczny lęk. Byłoby wspaniale gdyby mogła trafić do domu w którym mieszkają same kobiety. Jej proces adaptacji do normalnego życia na pewno przebiegałby szybciej. Pusia może trafić jedynie do osób, które gotowe są i mogą poświęcić jej wiele czasu, cierpliwości i miłości aby na nowo mogła zaufać człowiekowi, które nie zrażą się chwilowymi niepowodzeniami, które zdają sobie sprawę że proces ten musi potrwać. Sunia na pewno odpłaci ogromnym przywiązaniem i miłością osobie która taki trud będzie gotowa podjąć. " Może ktoś coś poprawi albo dopiszę jeśli coś nie tak. Nie wiem czy nie za bardzo pesymistycznie ale ona nie może trafić do przypadkowych osób którym się wydaje że jak tacy dobrzy że ją wzięli to powinna być wdzięczna i wszystko super od razu, a jak problem do schronu albo na ulicę. Trzeba by poprosić justynę o jakieś dobre zdjęcia
  18. Czekam na wiadomości od Kaa i od Pani Borcz co z tą sterylizacją, czy może jechać bez
  19. [quote name='bela51']I co, nazbierał Volwik na mieszkanie? Bo nie moge sie połapac w tych rachunkach.:oops:[/QUOTE] Nazbierał:multi::multi::multi: Tzn brakuje 5 zł ale tu już damy radę
  20. Cudny chłopak. Dlaczego nikt go nie chce. Gdzie tan domek dla Ciebie Gapciu.
  21. [quote name='Zofija']Na której stronie można znaleźć rozliczenie? Ja się deklarowałam i nie wiem, czy nie zalegam, ale nie wiem gdzie szukać konta rozliczeń. Czy mogę prosić o info na pw???[/QUOTE] ostatnie rozliczenie jest w poście 52.3
  22. [quote name='Kapsel']Wiem wiem , tylko ja cośik w smętnym nastroju dziś jestem. Myślałam, że Barney ze schronu z Bielska-Białej dziś do domu pojedzie, ale nie udało się niestety :shake:[/QUOTE] Nie dołuj się Kapselku. Tyle tych biedaków że wszystkim nie da się pomóc. A mnie się poprawił nastrój bo udało się dozbierać dla Volwerina na DT. Jeszcze 5 zł brakuje ale jak nikt nie dorzuci to ja dorzucę. Może się już pakować:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...