Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Justynko, a wysłałaś też konto do evita?
  2. I ta biedna Kasia sama tam czeka?
  3. [quote name='shani'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21[/URL] Adres do bazarku to mój pierwszy więc pewnie nie wygląda idealnie, ale liczą się chęci. Zapraszam :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy , nikt by nie poznał że pierwszy , niczym się nie różni od innych:lol::lol:
  4. mail od cioteczki ewaal1982 cyt.: "Myszko , na dzień dzisijeszy jestem spłukana.Upomnij się na poczatku czerwca postaram się wpłacić chociaż 10-20 złotych.Mam nadzieje ,że znajdziecie jakiegoś sponsora. Pozdrawiam Ewa" Też bardzo :multi::multi::multi::multi::multi:bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Przypomnę się :lol::lol:
  5. [quote name='evita.']Mysza2 dziękuję za zaproszenie na wątek :). Co prawda mam już kilka stałych deklaracji "na karku", ale wpłacę na psiaczki chociaż te symboliczne 10 zł. Poproszę tylko nr konta. pozdrawiam :)[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo cioteczce dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justyna wyśle nr konta
  6. [SIZE=1][/SIZE]Bardzo dziękujemy cioteczce czarna anda za odpowiedź cyt "nie zaklocasz [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] mam chwilowy scick z kasa ale postaram si edorzucic grosik " :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justyna wyśle nr konta :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  7. Jak dojedzie to niech się przywita :),
  8. [quote name='wiq']hej! przybywam z zaproszenia ;) finansowo niestety w tym miesiącu już nie istnieję i nie mogę pomóc, ale może zgłoście suczkę do sterylkowej skarbonki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej"]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniaków-było-mniej[/URL]) otrzymacie refundację za zabieg pozdrawiam :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za pomoc :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: To bardzo dobry pomysł
  9. mam maila od cioteczki shani cyt "Mogę zorganizować bazarek na te zwierzaki tylko poprosiłabym o dane gdzie potem mam wysłać pieniądze. Czy jesteście zainteresowani takim rodzajem pomocy?" :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo bardzo dziękujemy każda pomoc jest potrzebna :multi::multi::multi::multi::multi: Justyna wyśle nr konta
  10. Cytuję maila od kochanej cioteczki Yv1958 "Mysza, wyslij mi zdjecia tych pieskow na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Wplace choc symboliczna kwote. Wlasnie wplacilam na 4 psy! Nie dam rady, ale chociaz 2o zl na kazdego. Prosze o zdjecia, adres i konto Strasznie mi przykro[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]( Pozdrawiam Iwona" :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Dziewczyny wyślecie te zdjęcia do Iwonki bo ja nie wiem czy umiem Bardzo Ci Iwonko dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. Jeszcze mam odzew od następnej kochanej dobrej duszy "ostatnia szansa" cyt "Nie ma za co przepraszać, my chyba jak nikt inny, wiemy jak każda pomoc jest potrzebna, utrzymujemy 490 psów . Niemniej ciuteniek wesprzemy z własnych prywatnych środków, jedyne co moge zadeklarować to 50 zł. Proszę o nr konta na który mam wpłacić ów grosz. Pozdrawiam,. Życzę powodzenia . Ewa z ostatniej szansy" :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. I mam odpowiedz od cioteczki owczarko maniaczka cyt: "postaram się zrobić co w mojej mocy ; ]" Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  13. dostałam maila od nicku osobek cyt "Prosze o podanie nr konta pozdrawiam Karola" :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo Bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Justynko wyślesz nr konta?
  14. [quote name='jusstyna85']Niedobrze....:( Ja wczoraj wysłałam ok 25 PW i dostałam odpowiedź tylko na jednego-Jaki jest sens zbierac kase na 16-letniego psa.Ręce mi opadły :( Trzeba jak najszybciej małą wysterylizowac[/QUOTE] Dobre, to może starych ludzi też do piachu :( :(:
  15. Mam maila od ma_rysia cyt. "Nic się nie stało, z tym że nasza sytuacja materialna w tym miesiącu raczej nie pozwoli na żadną deklarację. Dopiero po 10 czerwca mogłabym coś wysupłać, jak dostanę stypendium z uczelni..." Bardzo cioteczce dziękujemy za chęć pomocy nawet w czerwcu :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  16. Uff, nic nie pisałam, ale cały czas zaglądam. Bardzo się cieszę. Teraz już tylko lepsze czasy przed biedakiem. Gratulacje wspaniałe dziewczyny :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. Cały czas rozsyłam maile za kaską, a tu żadnego odzewu. Zły czas na zbieranie deklaracji przez tą powódź. Tyle schronisk zagrożonych:(
  18. Pokazujemy się Gasparku, może ktoś cię wypatrzy słodziaku
  19. Justyno, dostałam wczoraj paczkę z twojego bazarku. Bardzo dziękuję :). Padł mi wczoraj komputer w domu, chyba na amen i nic nie mogłam wysyłać w sprawie tych psiaków z sosnowieckiego schroniska. Mogę tylko tyle zrobić ile uda mi się w pracy:( :(
  20. Dziewczyny, jesteście cudowne:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: trzymam mocno za was kciuki:loveu::loveu:
  21. Witaj Totiku, cioci Myszy padł wczoraj komputer domowy dzisiaj zaglądam i co widzę. Cudny , śliczny same zachwyty, a na wieczorne sikanko to Cię nikt nie wyprowadził biedaku. Burzy się Cioteczki przestarszyły :lol::lol::lol::lol:
  22. ok dziękuję, a ile potrzeba na każdego?
  23. Justynko przestałam biegać za kaską na tym wątku bo nie wiadomo było dla kogo i ile zbierać. Poza tym rozsyłałam za tą biedą której link podaję niżej ale boję się że może z całej akcji nic nie wyjść i skrzydła mi opadły. może ktoś coś doradzi. Zajrzyjcie też. [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page7?p=14711308#post14711308[/url] Dzisiaj wieczorem zabiorę się znowu za te biedy z sosnowca. Na pewno coś dozbieramy. Poza tym na tym wątku jest kilka deklaracji wcześniej tylko nikt nie wysyłał numeru konta, bo nie było dokładnie wiadomo na co. Bardzo proszą napisz mi ile i na którego psa potrzeba i gdzie który pies jest bo się pogubiłam. Ja powysyłam maile do tych osób które się deklarowały czy podtrzymują i na którego psa. I kto zbiera, kto będzie wysyłał nr konta?
×
×
  • Create New...