-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko, a wysłałaś też konto do evita? -
I ta biedna Kasia sama tam czeka?
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='shani'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/186067-Bazarek-dla-staruszka-i-niepozornej-czarnej-suni-do-30-maja-godzina-21[/URL] Adres do bazarku to mój pierwszy więc pewnie nie wygląda idealnie, ale liczą się chęci. Zapraszam :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy , nikt by nie poznał że pierwszy , niczym się nie różni od innych:lol::lol: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
mail od cioteczki ewaal1982 cyt.: "Myszko , na dzień dzisijeszy jestem spłukana.Upomnij się na poczatku czerwca postaram się wpłacić chociaż 10-20 złotych.Mam nadzieje ,że znajdziecie jakiegoś sponsora. Pozdrawiam Ewa" Też bardzo :multi::multi::multi::multi::multi:bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Przypomnę się :lol::lol: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='evita.']Mysza2 dziękuję za zaproszenie na wątek :). Co prawda mam już kilka stałych deklaracji "na karku", ale wpłacę na psiaczki chociaż te symboliczne 10 zł. Poproszę tylko nr konta. pozdrawiam :)[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo cioteczce dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justyna wyśle nr konta -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1][/SIZE]Bardzo dziękujemy cioteczce czarna anda za odpowiedź cyt "nie zaklocasz [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] mam chwilowy scick z kasa ale postaram si edorzucic grosik " :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Justyna wyśle nr konta :multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Jak dojedzie to niech się przywita :), -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiq']hej! przybywam z zaproszenia ;) finansowo niestety w tym miesiącu już nie istnieję i nie mogę pomóc, ale może zgłoście suczkę do sterylkowej skarbonki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej"]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniaków-było-mniej[/URL]) otrzymacie refundację za zabieg pozdrawiam :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za pomoc :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: To bardzo dobry pomysł -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
mam maila od cioteczki shani cyt "Mogę zorganizować bazarek na te zwierzaki tylko poprosiłabym o dane gdzie potem mam wysłać pieniądze. Czy jesteście zainteresowani takim rodzajem pomocy?" :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo bardzo dziękujemy każda pomoc jest potrzebna :multi::multi::multi::multi::multi: Justyna wyśle nr konta -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cytuję maila od kochanej cioteczki Yv1958 "Mysza, wyslij mi zdjecia tych pieskow na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Wplace choc symboliczna kwote. Wlasnie wplacilam na 4 psy! Nie dam rady, ale chociaz 2o zl na kazdego. Prosze o zdjecia, adres i konto Strasznie mi przykro[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]( Pozdrawiam Iwona" :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Dziewczyny wyślecie te zdjęcia do Iwonki bo ja nie wiem czy umiem Bardzo Ci Iwonko dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jeszcze mam odzew od następnej kochanej dobrej duszy "ostatnia szansa" cyt "Nie ma za co przepraszać, my chyba jak nikt inny, wiemy jak każda pomoc jest potrzebna, utrzymujemy 490 psów . Niemniej ciuteniek wesprzemy z własnych prywatnych środków, jedyne co moge zadeklarować to 50 zł. Proszę o nr konta na który mam wpłacić ów grosz. Pozdrawiam,. Życzę powodzenia . Ewa z ostatniej szansy" :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
I mam odpowiedz od cioteczki owczarko maniaczka cyt: "postaram się zrobić co w mojej mocy ; ]" Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
dostałam maila od nicku osobek cyt "Prosze o podanie nr konta pozdrawiam Karola" :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo Bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Justynko wyślesz nr konta? -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Niedobrze....:( Ja wczoraj wysłałam ok 25 PW i dostałam odpowiedź tylko na jednego-Jaki jest sens zbierac kase na 16-letniego psa.Ręce mi opadły :( Trzeba jak najszybciej małą wysterylizowac[/QUOTE] Dobre, to może starych ludzi też do piachu :( :(: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mam maila od ma_rysia cyt. "Nic się nie stało, z tym że nasza sytuacja materialna w tym miesiącu raczej nie pozwoli na żadną deklarację. Dopiero po 10 czerwca mogłabym coś wysupłać, jak dostanę stypendium z uczelni..." Bardzo cioteczce dziękujemy za chęć pomocy nawet w czerwcu :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Uff, nic nie pisałam, ale cały czas zaglądam. Bardzo się cieszę. Teraz już tylko lepsze czasy przed biedakiem. Gratulacje wspaniałe dziewczyny :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cały czas rozsyłam maile za kaską, a tu żadnego odzewu. Zły czas na zbieranie deklaracji przez tą powódź. Tyle schronisk zagrożonych:( -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki Duszyczko -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Służbowy:) -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justyno, dostałam wczoraj paczkę z twojego bazarku. Bardzo dziękuję :). Padł mi wczoraj komputer w domu, chyba na amen i nic nie mogłam wysyłać w sprawie tych psiaków z sosnowieckiego schroniska. Mogę tylko tyle zrobić ile uda mi się w pracy:( :( -
Dziewczyny, jesteście cudowne:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: trzymam mocno za was kciuki:loveu::loveu:
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Witaj Totiku, cioci Myszy padł wczoraj komputer domowy dzisiaj zaglądam i co widzę. Cudny , śliczny same zachwyty, a na wieczorne sikanko to Cię nikt nie wyprowadził biedaku. Burzy się Cioteczki przestarszyły :lol::lol::lol::lol: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
ok dziękuję, a ile potrzeba na każdego? -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko przestałam biegać za kaską na tym wątku bo nie wiadomo było dla kogo i ile zbierać. Poza tym rozsyłałam za tą biedą której link podaję niżej ale boję się że może z całej akcji nic nie wyjść i skrzydła mi opadły. może ktoś coś doradzi. Zajrzyjcie też. [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87../page7?p=14711308#post14711308[/url] Dzisiaj wieczorem zabiorę się znowu za te biedy z sosnowca. Na pewno coś dozbieramy. Poza tym na tym wątku jest kilka deklaracji wcześniej tylko nikt nie wysyłał numeru konta, bo nie było dokładnie wiadomo na co. Bardzo proszą napisz mi ile i na którego psa potrzeba i gdzie który pies jest bo się pogubiłam. Ja powysyłam maile do tych osób które się deklarowały czy podtrzymują i na którego psa. I kto zbiera, kto będzie wysyłał nr konta?