Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='markofix1']a ile jeszcze brakuje stałej deklaracji, bo nie mogę się połapać :([/QUOTE] witajcie cioteczki 5 zł :loveu::loveu::loveu::loveu: Mam jeszcze na pw deklarcję od nicku Evenflow. Ale nie wiem jaka kwota i chyba jednorazowo. Volwerin może się pakować. Jak justyna85 będzie przy komputerze to zmieni wpisy w tytule. Bardzo Bardzo Bardzo wszystkim kochanym cioteczkom dziękujemy:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  2. [quote name='ulvhedin']Melduje się:)[/QUOTE] No :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Bo już myślałam że wszyscy zapomnieli.
  3. A co tu tak pusto. Żadna cioteczka nawet nie zajrzy?
  4. Trzymam kciuki za Heksę. Jak Gaspar nie lubi podróżować to kiepskie szanse na ten domek co jest zainteresowany. Szkoda. Dobrzy muszą być ludzie jak do leczenia się dołożyli :-( Coraz więcej tych psich bied. Już napisałam na jakimś wątku że zamiast sterylizować psy przydałoby się tych ludzi dzięki którym tak jest. Po czorta ma takich przybywać ;););)
  5. a niektórzy siedzą w pracy od rana do wieczora przy komputerze, ale coś poza dogomanią muszą czasem zrobić dla pracodawcy żywiciela:lol::lol::lol::lol:
  6. [quote name='Jolanta08']Stała ale mam nadzieję, że psiak szybko znajdzie dom ;) ,kochający dom[/QUOTE] Cały problem w tym że na pewno to nie będzie szybko, dlatego tak walczymy o stałe deklaracje. Nie byłoby gorszego rozwiązania niż zabrać go ze schronu a potem z powrotem tam zawieźć. Ale zawsze trzeba mieć nadzieję że trafi się dogomaniak mający możliwości go leczyć. Ale który dogomaniak już nie ma psa z problemami? Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy. Kaa wyśle nr konta jak będzie przy kompie wieczorem. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. Jolu czy to jest deklaracja stała comiesięczna czy jednorazowa?
  8. [quote name='Jolanta08']Jestem na zaproszenie Myszy2 i daję 10,00 zł więc nie zostalo już wiele.Proszę o dane na pw[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo bardzo dziękujemy cioteczce Joli :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Volwerin możesz się już pakować Kaa powysyła nr kont
  9. [quote name='Lu_Gosiak']gdzie psiak ma jechac?? jesli do Obornik, to nie wymagaja kastracji, tam mozna wykastrowac...tez mialam tam niewykastrowanego i na miejscu to zrobili:)[/QUOTE] Do Obornik.
  10. [quote name='markofix1']wyślijcie nr konta :)[/QUOTE] Bardzo bardzo bardzo Cioteczce dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A na ile możemy liczyć i czy stała czy jednorazowa :)
  11. Volwerinku , jak dogo będzie dzisiaj tak chodzić jak chodzi to chyba będę musiała z czapką na ulicy stanąć żeby dozbierać Ci te 15 zł
  12. Ja spróbuję tylko najpierw muszę dozbierać 15 zł na Volwerina.
  13. [quote name='Agnieszka103']Właśnie otrzymałam na PW prośbę o pomoc od Mysza2. Kochana, dziękuję za link, ale...ja już jestem na stałej deklaracji u Volwerinka :) Widzę, że sytuacja finansowa u chłopaka jest już coraz lepsza :) i oby tak dalej![/QUOTE] Agnieszko bardzo Cię przepraszam :) :) zagalopowałam się, Agnieszki mi się pomyliły :) :)
  14. Do góry Volwerinku prosić cioteczki o brakujące 15 zł.
  15. Pusia chyba wcale nie jest poogłaszana. Po złapaniu była taka wystraszona, że trzeba było odczekać. Ale może rzeczywiście można by już było szukać domu bez mężczyzn.
  16. [quote name='beataczl']już są zapisy na sterylki[/QUOTE] A może by tak tych wszystkich ludzi którzy gotują tym wszystkim naszym biedakom taki smutny los pozapisywać;););) żeby ich już nie przybywało ;););)
  17. [quote name='Nes2009']Mysza Ty go obudziłaś to ja ide na siusiu z nim. Bo się przyznam znowu, że i mnie się trochę chce. Ale sama nie pojde.[/QUOTE] A potem niech ktoś jakieś małe co nieco zapoda :) :)
  18. Dziewczynki na tym wątku są dwa chętne domki na Rozi [url]http://www.dogomania.pl/threads/181742-Rozi-nigdy%C5%9B-przera%C5%BCona-dzi%C5%9B-wpatrzona-w-cz%C5%82owieka-ma-szans%C4%99-na-domek-%29/page19?p=14666708#post14666708[/url] One chyba gabarytowo podobne. Może jeden domek chciałby Duszkę.
  19. [quote name='holly101']Trzymaj się Maluszku, na razie finansowo nie dam rady - ale zaglądać będę i to często...[/QUOTE] Zaglądanie też bardzo ważne. Dziękujemy:loveu::loveu::loveu:
  20. Jasne. Sama wiesz najlepiej . Jak Twój psiaczek Bjutko?
  21. Dozbieramy dla Volwerinka. Czekamy na dalsze relacje o jego stanie.
×
×
  • Create New...