-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='markofix1']a ile jeszcze brakuje stałej deklaracji, bo nie mogę się połapać :([/QUOTE] witajcie cioteczki 5 zł :loveu::loveu::loveu::loveu: Mam jeszcze na pw deklarcję od nicku Evenflow. Ale nie wiem jaka kwota i chyba jednorazowo. Volwerin może się pakować. Jak justyna85 będzie przy komputerze to zmieni wpisy w tytule. Bardzo Bardzo Bardzo wszystkim kochanym cioteczkom dziękujemy:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulvhedin']Melduje się:)[/QUOTE] No :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Bo już myślałam że wszyscy zapomnieli. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A co tu tak pusto. Żadna cioteczka nawet nie zajrzy? -
Trzymam kciuki za Heksę. Jak Gaspar nie lubi podróżować to kiepskie szanse na ten domek co jest zainteresowany. Szkoda. Dobrzy muszą być ludzie jak do leczenia się dołożyli :-( Coraz więcej tych psich bied. Już napisałam na jakimś wątku że zamiast sterylizować psy przydałoby się tych ludzi dzięki którym tak jest. Po czorta ma takich przybywać ;););)
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jolanta08']Stała ale mam nadzieję, że psiak szybko znajdzie dom ;) ,kochający dom[/QUOTE] Cały problem w tym że na pewno to nie będzie szybko, dlatego tak walczymy o stałe deklaracje. Nie byłoby gorszego rozwiązania niż zabrać go ze schronu a potem z powrotem tam zawieźć. Ale zawsze trzeba mieć nadzieję że trafi się dogomaniak mający możliwości go leczyć. Ale który dogomaniak już nie ma psa z problemami? Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy. Kaa wyśle nr konta jak będzie przy kompie wieczorem. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jolu czy to jest deklaracja stała comiesięczna czy jednorazowa? -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jolanta08']Jestem na zaproszenie Myszy2 i daję 10,00 zł więc nie zostalo już wiele.Proszę o dane na pw[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo bardzo dziękujemy cioteczce Joli :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Volwerin możesz się już pakować Kaa powysyła nr kont -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']gdzie psiak ma jechac?? jesli do Obornik, to nie wymagaja kastracji, tam mozna wykastrowac...tez mialam tam niewykastrowanego i na miejscu to zrobili:)[/QUOTE] Do Obornik. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='markofix1']wyślijcie nr konta :)[/QUOTE] Bardzo bardzo bardzo Cioteczce dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A na ile możemy liczyć i czy stała czy jednorazowa :) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Volwerinku , jak dogo będzie dzisiaj tak chodzić jak chodzi to chyba będę musiała z czapką na ulicy stanąć żeby dozbierać Ci te 15 zł -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ja spróbuję tylko najpierw muszę dozbierać 15 zł na Volwerina. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka103']Właśnie otrzymałam na PW prośbę o pomoc od Mysza2. Kochana, dziękuję za link, ale...ja już jestem na stałej deklaracji u Volwerinka :) Widzę, że sytuacja finansowa u chłopaka jest już coraz lepsza :) i oby tak dalej![/QUOTE] Agnieszko bardzo Cię przepraszam :) :) zagalopowałam się, Agnieszki mi się pomyliły :) :) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Do góry Volwerinku prosić cioteczki o brakujące 15 zł. -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Pusia chyba wcale nie jest poogłaszana. Po złapaniu była taka wystraszona, że trzeba było odczekać. Ale może rzeczywiście można by już było szukać domu bez mężczyzn. -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']już są zapisy na sterylki[/QUOTE] A może by tak tych wszystkich ludzi którzy gotują tym wszystkim naszym biedakom taki smutny los pozapisywać;););) żeby ich już nie przybywało ;););) -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']Mysza Ty go obudziłaś to ja ide na siusiu z nim. Bo się przyznam znowu, że i mnie się trochę chce. Ale sama nie pojde.[/QUOTE] A potem niech ktoś jakieś małe co nieco zapoda :) :) -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki na tym wątku są dwa chętne domki na Rozi [url]http://www.dogomania.pl/threads/181742-Rozi-nigdy%C5%9B-przera%C5%BCona-dzi%C5%9B-wpatrzona-w-cz%C5%82owieka-ma-szans%C4%99-na-domek-%29/page19?p=14666708#post14666708[/url] One chyba gabarytowo podobne. Może jeden domek chciałby Duszkę. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='holly101']Trzymaj się Maluszku, na razie finansowo nie dam rady - ale zaglądać będę i to często...[/QUOTE] Zaglądanie też bardzo ważne. Dziękujemy:loveu::loveu::loveu: -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Budzimy Totika -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dozbieramy dla Volwerinka. Czekamy na dalsze relacje o jego stanie.