Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='Mia28']Wysłane Mysza- najpóżniej do czwartku powinno dojść na Twoje konto:) Trzymam kciuki:)[/QUOTE] Justynko ja podałam oczywiście twoje konto:) Tak cię cieszę. że Puśka znowu na jakiś czas zabezpieczona. A jakby jakaś dobra dusza miała wolne grosiki to niech tu czasem zajrzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87..?p=14699545#post14699545[/url]
  2. Totiku, wszyscy się nad tobą użalamy a na sikanko to nikt nie wyprowadził. Żabami rzuca, ale hopaj na dwór:):)
  3. Święte słowa dziewczyny. Kapselku nie dołuj się , jeszcze będzie dobrze. I jeszcze tak myślę, że jak ktoś zaadoptuje Totika, to to na pewni będzie dobry odpowiedzialny domek, a nie taki z którego psiaki wracają jak tylko jakieś problemy się pojawią. Buziaczki Kapselku.
  4. [quote name='izabela1234']Witam wszystkich wlaśnie skończyłam czytać cały wątek.Justyna zrobilas kawal dobrej roboty jestem pod wrazeniem Twojej determinacji. Drugi uklon w kierunku P.Iwony. Stałej deklaracji nie moge dac bo mam sporo pisaków. Ale wplacam 30 zeta jednorazowo bedę sledzić watek[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo, bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi: Mimo wszystko szczęściara z Puśki
  5. Nie wiem czy już wysyłać prośby na ten wątek czy zaczekać?
  6. Bardzo się cieszę że wam się udało. Wymyziajcie Lisia:)
  7. Boże jaka śliczna smutna bieda, nie popuszczę aż uzbieramy na niego. Dziewczyny jesteście aniołami. Jak złożycie wątek to wpiszcie linka w tym wątku.
  8. :-(:-(:-(:-(:-( Biedny Ślepaczek. Ale najważniejsze że ma tyle cioteczek które o niego dbają, Tyle biedaków nie ma takiego szczęścia. Może domek się znajdzie. Ogon do góry chłopaku :lol::lol::lol:
  9. Zamiast obserwować niech pędzą po wilczka. Oczywiście jak na to zasługują:)
  10. Tak trochę podczytałam wątek ale jeszce jestem w pracy in ie bardzo mogę, bo to jest jakby zbiorczy wątek trzech psiaczków ? jeden ma już DS u Figi, o Maxiu nie doczytałam, a teraz dla tego ostatniego biedaka zbieramy. Pytam bo tytuł wątku jest że Myszasty ma domek i jak zacznę cioteczki kierować na ten wątek to mogą nie doczytać do końca
  11. Zapisuję, sama finansowo w tej chwili nie mogę chyba, że któryś znajdzie domek i coś mi się zwolni, ale mogę żebrać o kaskę na pw. Zawsze coś się udaje uzbierać. Nie przeczytałam całego wątku wieczorem poczytam. Czy macie już na oku jakiś hotelik dla biedaka?
  12. Zaglądamy czy są jakieś nowe wieści
  13. Też trzymamy za Totika:ręce nogi i łapy wszystko co w rodzinie mamy:)
  14. Cytuję maila od caha żeby potem nie umknęło "poproszę o nr konta, niestety mogę tylko symbolicznie grosik wrzucić, pozdrawiam"
  15. Daj Boże żeby można było się cieszyć. Patrząc na stan psa ???? W poprzednim poście było że ktoś szuka boxera. Przesyłam wam link do wątku Totika. [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page31?p=14691804#post14691804[/url] Totik jest teraz na badaniach w Warszawie.
  16. Cioteczki, gdyby komuś odblokowała się jakaś kasa z tytułu rozwiązania sytuacji Rozi to zapraszam na wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-w-KARCERZE-%C5%9AMIERCI-naznaczone-U%C5%9APIENIEM-ZBIERAMY-DEKLARACJE/page12?p=14691490#post14691490[/url] Przepraszam za offa
  17. Mogę tylko podnieść Lisia, ale bardzo się cieszę że już coraz bliżej DT. Trzymam kciuki za staruszka
  18. Do góry Tamarko, zbieraj kaskę na tą dziurę budżetową:)
  19. Nikt cię chlopaku na siku jeszcze nie wyprowadził? Zgroza prawie dziewiąta. Idziemy przystojniaku
  20. [quote name='fiorsteinbock']Tak, jest na lancuchu przy budzie i ma wlasciciela. Pan przychodzi "od czasu do czasu". Informowalismy Straz Miejska, ale nie widzac podstaw aby zabrac, pies nie jest zaglodzony. No nie jest bo wolontariuszki go dokarmiaja :)[/QUOTE] A z tym "kochającym właścicielem" ktoś rozmawiał?
  21. Dziękujemy za wieści Bjutko. Metodą łagodnej perswazji by trzeba :) :). Ma chłopak charakter, a co mu będą w oczach grzebać:). Żeby tylko pomogło.
  22. [quote name='Wunia']strasznie dawno nie zaglądałam do Pilota ... wstyd się przyznać, ale jak patrzę na zdjęcia w powyższym ogłoszeniu to aż mi się serducho raduje ... jest śliczny :)[/QUOTE] Pewnie że śliczny, dlaczego nikt go nie chce
×
×
  • Create New...