-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mia28']Wysłane Mysza- najpóżniej do czwartku powinno dojść na Twoje konto:) Trzymam kciuki:)[/QUOTE] Justynko ja podałam oczywiście twoje konto:) Tak cię cieszę. że Puśka znowu na jakiś czas zabezpieczona. A jakby jakaś dobra dusza miała wolne grosiki to niech tu czasem zajrzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185837-ZBIERAMY-NA-HOTELIK!-Lisiu-uwieziony-na-%C5%82ancuchu-przera%C5%BCony-skazany-na-samotno%C5%9B%C4%87..?p=14699545#post14699545[/url] -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Totiku, wszyscy się nad tobą użalamy a na sikanko to nikt nie wyprowadził. Żabami rzuca, ale hopaj na dwór:):) -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
już coś tam wyrzuciłam:) -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Święte słowa dziewczyny. Kapselku nie dołuj się , jeszcze będzie dobrze. I jeszcze tak myślę, że jak ktoś zaadoptuje Totika, to to na pewni będzie dobry odpowiedzialny domek, a nie taki z którego psiaki wracają jak tylko jakieś problemy się pojawią. Buziaczki Kapselku. -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='izabela1234']Witam wszystkich wlaśnie skończyłam czytać cały wątek.Justyna zrobilas kawal dobrej roboty jestem pod wrazeniem Twojej determinacji. Drugi uklon w kierunku P.Iwony. Stałej deklaracji nie moge dac bo mam sporo pisaków. Ale wplacam 30 zeta jednorazowo bedę sledzić watek[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo, bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi: Mimo wszystko szczęściara z Puśki -
Nie wiem czy już wysyłać prośby na ten wątek czy zaczekać?
-
Boże jaka śliczna smutna bieda, nie popuszczę aż uzbieramy na niego. Dziewczyny jesteście aniołami. Jak złożycie wątek to wpiszcie linka w tym wątku.
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
:-(:-(:-(:-(:-( Biedny Ślepaczek. Ale najważniejsze że ma tyle cioteczek które o niego dbają, Tyle biedaków nie ma takiego szczęścia. Może domek się znajdzie. Ogon do góry chłopaku :lol::lol::lol: -
Zamiast obserwować niech pędzą po wilczka. Oczywiście jak na to zasługują:)
-
Tak trochę podczytałam wątek ale jeszce jestem w pracy in ie bardzo mogę, bo to jest jakby zbiorczy wątek trzech psiaczków ? jeden ma już DS u Figi, o Maxiu nie doczytałam, a teraz dla tego ostatniego biedaka zbieramy. Pytam bo tytuł wątku jest że Myszasty ma domek i jak zacznę cioteczki kierować na ten wątek to mogą nie doczytać do końca
-
Zapisuję, sama finansowo w tej chwili nie mogę chyba, że któryś znajdzie domek i coś mi się zwolni, ale mogę żebrać o kaskę na pw. Zawsze coś się udaje uzbierać. Nie przeczytałam całego wątku wieczorem poczytam. Czy macie już na oku jakiś hotelik dla biedaka?
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zaglądamy czy są jakieś nowe wieści -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Też trzymamy za Totika:ręce nogi i łapy wszystko co w rodzinie mamy:) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cytuję maila od caha żeby potem nie umknęło "poproszę o nr konta, niestety mogę tylko symbolicznie grosik wrzucić, pozdrawiam" -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Witaj Volwerinku -
[Elbląg] Vista - strasznie smutny boksi dramat...
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Daj Boże żeby można było się cieszyć. Patrząc na stan psa ???? W poprzednim poście było że ktoś szuka boxera. Przesyłam wam link do wątku Totika. [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page31?p=14691804#post14691804[/url] Totik jest teraz na badaniach w Warszawie. -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy się Duszko -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Do góry Tamarko, zbieraj kaskę na tą dziurę budżetową:) -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Nikt cię chlopaku na siku jeszcze nie wyprowadził? Zgroza prawie dziewiąta. Idziemy przystojniaku -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Tak, jest na lancuchu przy budzie i ma wlasciciela. Pan przychodzi "od czasu do czasu". Informowalismy Straz Miejska, ale nie widzac podstaw aby zabrac, pies nie jest zaglodzony. No nie jest bo wolontariuszki go dokarmiaja :)[/QUOTE] A z tym "kochającym właścicielem" ktoś rozmawiał?