Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:Bardzo bardzo dziękujemy kochana Cioteczko za pomoc :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='kessi']troche siara, ale wiecej nie mam ;-)[/QUOTE] Kessi kochana, siara to to co robią ci, przez których tyle tych bied dookoła nas cierpi
  3. Justynko wpłynie jeszcze 7 zł od Kessi :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo bardzo Kessi dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  4. Boże co za ............. nie mogę napisać bo mnie moderator wyrzuci. Kastrować takich żeby się nie rozmnażali.
  5. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Jeszcze raz bardzo dziękujemy kochanym cioteczkom :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='Akrum']Gasparku, przepraszam, że od piątku mnie u ciebie nie było, ale walka o mojego kocurra trwała cały weekend, więc nie miałam czasu w ogóle wejść na dogo.. ale dziś już w pracy jestem i do ciebie kochany ONeczku zaglądam :) ciekawe jaka jest twoja reakcja na zakraplanie oczek, nie kłapiesz tam czasami na panie z hoteliku ??[/QUOTE] A jak kocurek?
  7. Ale na pewno wiesz jak zrobić zmiany w pierwszym poście Napisz to justynie85 na tym wątku, bardzo prosimy [URL="http://www.dogomania.180466-WYRZUCONA-Z-AUTA-bezdomna-Z%C5%81APANA-ju%C5%BC-w-DT-BRAKUJE-107-Z%C5%81-%28/page56?p=14684557#post14684557"]http://www.dogomania.pl/threads/1804...7#post14684557[/URL]
  8. Widzimy Kasiu. Cudny ten biedak. Podpiera się tą biedną łapiną jakoś. Zobaczymy co wet powie
  9. Dziewczyny, mamy wpłatę 50 zł od Agnieszka K. Bardzo dziękujemy cioteczce. Dozbieramy Puśce na ten kolejny miesiąć jakoś. A potem może domek się znajdzie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='wasabi81']Ja tez mocno trzymam kciuki.:kciuki: Wczoraj zrobilam przelew na Volwerina. Moja deklaracja to 20zl, ale bede starala sie wplacac wiecej (tym razem 10€). Przyda sie na leczenie chlopaka;-)[/QUOTE]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Cioteczko jesteś aniołem :multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo dziękujemy w imieniu Volwerinka
  11. Justynko rozsyłam pw z prośbami o pomoc dla Pusi. Dostałam odpowiedź od "agnieszka k" , proszę wyślij numer konta na jej pw
  12. Czekamy na to co powie wet jak go zbada i trzymamy kciuki
  13. [quote name='Patyś_']Oj Igiełko, u nas w schronie zbyt wiele jest takich promyczków... A coś nie chce ich biedactw ubywać! Ale się staramy nie :) W poniedziałek zrobię Duszce jakiś nowe fotki ;)[/QUOTE] Bo ja dalej będę powtarzać z uporem maniaka że kastrować by trzeba tych którzy sprawiają że tyle tych biednych promyczków przychodzi na świat a potem nie ma domu.:angryy::angryy::angryy::angryy:
  14. Wychodzimy na króciótkie sikanko Tamarko i szybko po dach
  15. Trzymamy kciuki za faflaczka. Zwiedzi sobie jeszcze Totik ja z oczami mu się poprawi:)
  16. Cioteczki czy ktoś może napisać Justynie jak wstawić zmiany do pierwszego postu?
  17. [quote name='Ingrid44']Ja tez zagladam. To ze Gasparek nie lubi podrozowac nie jest problemem. Psy wszystkiego mozna powoli nauczyc, szczegolnie jak bedzie znajdywal smaczki w samochodzie za kazdym razem jak tam wejdzie. Negatywne zamienimy na pozytywne odczucia i pozniej sam bedzie ladowal sie do samochodu.:) :) :)[/QUOTE] Zgadzam się. Trzeba tylko chcieć
  18. A co tu tak pusto u Gasparka. Wszystkie cioteczki o nim zapomniały?
  19. [quote name='Livka']Mam nadzieję, że nie ślepaczka - oby badania potwierdziły moją nadzieję ...[/QUOTE] Też mam taką nadzieję i trzymam kciuki. Kibicuję mu podobnie jak Gasparowi który już jest w DT watek w moim podpisie jakby ktoś chciał zajrzeć.
  20. [quote name='andegawenka']Nie będzie o głuptach myślał - błogi spokój;)[/QUOTE] Zaraz tam o głupotach:lol::lol::lol::lol: Wszystkiego chłopakowi żałujecie:lol::lol::lol::lol:
  21. Mojej normalnie deszcz nie przeszkadza, ale dzisiaj nawet ona z mniejszym entuzjazmem sunęła na dworek. Wiatru nie lubi.
  22. Klaudiusku, jak to dobrze że są takie anioły jak ty. Gdyby każdy staruszek miał taką jesień. wielki szacunek dla Ciebie.:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...