-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:Bardzo bardzo dziękujemy kochana Cioteczko za pomoc :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kessi']troche siara, ale wiecej nie mam ;-)[/QUOTE] Kessi kochana, siara to to co robią ci, przez których tyle tych bied dookoła nas cierpi -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko wpłynie jeszcze 7 zł od Kessi :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo bardzo Kessi dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Jeszcze raz bardzo dziękujemy kochanym cioteczkom :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Akrum']Gasparku, przepraszam, że od piątku mnie u ciebie nie było, ale walka o mojego kocurra trwała cały weekend, więc nie miałam czasu w ogóle wejść na dogo.. ale dziś już w pracy jestem i do ciebie kochany ONeczku zaglądam :) ciekawe jaka jest twoja reakcja na zakraplanie oczek, nie kłapiesz tam czasami na panie z hoteliku ??[/QUOTE] A jak kocurek?
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ale na pewno wiesz jak zrobić zmiany w pierwszym poście Napisz to justynie85 na tym wątku, bardzo prosimy [URL="http://www.dogomania.180466-WYRZUCONA-Z-AUTA-bezdomna-Z%C5%81APANA-ju%C5%BC-w-DT-BRAKUJE-107-Z%C5%81-%28/page56?p=14684557#post14684557"]http://www.dogomania.pl/threads/1804...7#post14684557[/URL] -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Widzimy Kasiu. Cudny ten biedak. Podpiera się tą biedną łapiną jakoś. Zobaczymy co wet powie -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, mamy wpłatę 50 zł od Agnieszka K. Bardzo dziękujemy cioteczce. Dozbieramy Puśce na ten kolejny miesiąć jakoś. A potem może domek się znajdzie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='wasabi81']Ja tez mocno trzymam kciuki.:kciuki: Wczoraj zrobilam przelew na Volwerina. Moja deklaracja to 20zl, ale bede starala sie wplacac wiecej (tym razem 10€). Przyda sie na leczenie chlopaka;-)[/QUOTE]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Cioteczko jesteś aniołem :multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo dziękujemy w imieniu Volwerinka -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko rozsyłam pw z prośbami o pomoc dla Pusi. Dostałam odpowiedź od "agnieszka k" , proszę wyślij numer konta na jej pw -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Czekamy na to co powie wet jak go zbada i trzymamy kciuki -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patyś_']Oj Igiełko, u nas w schronie zbyt wiele jest takich promyczków... A coś nie chce ich biedactw ubywać! Ale się staramy nie :) W poniedziałek zrobię Duszce jakiś nowe fotki ;)[/QUOTE] Bo ja dalej będę powtarzać z uporem maniaka że kastrować by trzeba tych którzy sprawiają że tyle tych biednych promyczków przychodzi na świat a potem nie ma domu.:angryy::angryy::angryy::angryy: -
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Wychodzimy na króciótkie sikanko Tamarko i szybko po dach -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
I jak tak filmik? -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki za faflaczka. Zwiedzi sobie jeszcze Totik ja z oczami mu się poprawi:) -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cioteczki czy ktoś może napisać Justynie jak wstawić zmiany do pierwszego postu? -
[quote name='Ingrid44']Ja tez zagladam. To ze Gasparek nie lubi podrozowac nie jest problemem. Psy wszystkiego mozna powoli nauczyc, szczegolnie jak bedzie znajdywal smaczki w samochodzie za kazdym razem jak tam wejdzie. Negatywne zamienimy na pozytywne odczucia i pozniej sam bedzie ladowal sie do samochodu.:) :) :)[/QUOTE] Zgadzam się. Trzeba tylko chcieć
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka']Mam nadzieję, że nie ślepaczka - oby badania potwierdziły moją nadzieję ...[/QUOTE] Też mam taką nadzieję i trzymam kciuki. Kibicuję mu podobnie jak Gasparowi który już jest w DT watek w moim podpisie jakby ktoś chciał zajrzeć. -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Nie będzie o głuptach myślał - błogi spokój;)[/QUOTE] Zaraz tam o głupotach:lol::lol::lol::lol: Wszystkiego chłopakowi żałujecie:lol::lol::lol::lol: -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Mojej normalnie deszcz nie przeszkadza, ale dzisiaj nawet ona z mniejszym entuzjazmem sunęła na dworek. Wiatru nie lubi.