Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='fiorsteinbock']Tak bardzo chcialabym pomoc i jej :( U nas w Dzierzoniowie jest pies w tragicznej sytuacji, owszem ma jedzonko - wolontariuszki codziennie jezdza i karmia. Mieszka na prowizorycznej dzialce w polach... Wczesniej bylo ogrodzone i mial spokoj, teraz zabrana jest cala siatka a on sam przy budce :( Kazdy debil moze podejsc i zrobic mu krzywde. A on jest tak bardzo lekliwy, ze nawet nie wychodzi jak ktos przechodzi tamtedy. Jak dajemy jedzenie, to czeka w budce i je dopiero po naszym odejsciu. Chcemy go zabrac a nie mamy nawet 1zl :( Bidulke nasze...przez nas kochane, przez innych krzywdzone![/QUOTE] A on jest uwiązany na tej działce i ma właściciela?
  2. Kapselku, o żadnym zostawianiu nawet mowy nie ma. Jak ci to do głowy mogło przyjść. A ja pytałam o Oborniki no bo te Śląskie to bardzo blisko Wrocławia.
  3. [quote name='fiorsteinbock']Dziewczyny, chetnie bym pomogla ale nie mam mozliwosci :( Mam deklaracje i ciezko z groszem :( Moge tylko odwiedzac sunie, przepraszam :([/QUOTE] Odwiedzanie i podnoszenie też pomaga Bardzo dziękujemy :) :)
  4. [quote name='kasiatatry']wysłałam 15 zł. Na razie nie moge wiecej...[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo dziekujemy:multi::multi::multi::multi::multi:
  5. Cudności chłopak:) i w krawacie do stolicy się chłopisko wybrało
  6. No to co pisze Kaa, Kapselku. dzięki za troskę
  7. [quote name='Kapsel']Myszka wiedziała, co robi, że go na siusiu co chwilę wyprowadzała :grin: ale to oznacza że nie załatwia się w domu tylko ładnie trzyma mocz do pójścia na spacerek! Geramine :buzi:Wieści przednie! Oby tak dalej. :):):)[/QUOTE] To dzisiaj mu już odpuszczę spacerki jak taki wysikany przez cioteczki.:) smutno mi dzisiaj Kapselku bo z Volwerinem nie za dobrze:-(:-(:-(
  8. Kasiu, wyślij nr konta do Katrinko, której jeszcze raz bardzo dziękujemy za deklarację
  9. Kasiu a Volwerin ma jechać do Obornik śląskich czy wielkopolskich
  10. [quote name='Jaaga']Właśnie jest propozycja Dt dla innej suni, którą bedę zabierac ze schronu. Może nawet bedzie miała DS. W tej sytuacji wezme czarną sunię do siebie. Czy ktoś wspomoze ją na jedzenie? Nie wiem, czy wszystkie deklarowane wpłaty dotyczą staruszka, czy jej również? W schronisku przebywatakże taki zastraszony biedak, może p. Teresa znalazłaby cos dla niego, zamiast dla czarnulki? Jak zobaczyłam go na zdjęciu, to oczywiście o nim już myslę. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_37GSjRVh0Oc/S-60SHEw-kI/AAAAAAAABWA/8it7GT9mIQs/s800/100_1966.JPG[/IMG][/QUOTE] Te prośby o deklaracje, które ja wysyłałam dotyczyły obydwu psiaków i staruszka i suni.
  11. kurcze, zdołowałaś nas Kasiu. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
  12. mamy następną deklarację jednorazową od danka488 , wpisuję ją na wątek żeby nie zgubiła się cyt: "Mysza2 nie obiecuję stałych wpłat, ale jeśli podasz konto mogę zrobić wpłatę jednorazową.czekam danka" Bardzo bardzo dziękujemy Danusiu. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='kaa']Nienawidze być orędownikiem złych wieści, ale nie jest dobrze niestety :(:(:([/QUOTE] Nie trzymaj nas w niepewnosci :-(:-(:-(
  14. DOstałam maila na pw od Katrinko cyt" "Teraz mogę wpłacić tylko niewielką kwotę jednorazowo, ale poproszę o nr konta, bo nie znalazłam na wątku." Kasiu bardzo proszę prześlijcie cioteczce na pw nr konta Bardzo bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Każda złotówka się liczy
  15. [quote name='Kamila28']ok, przelałam, może nie duzo ale zawsze coś.....[/QUOTE] bardzo dziękujemy, każda złotówka to kawałek lepszego życia dla tych bied :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: I proszę nie tłumacz się z tego ile. dziękujemy:multi::multi::multi::multi:
  16. [quote name='kurza stopa 39']no to mamy około 100 zł deklaracji!!![/QUOTE] Jak Pani Teresa jest na wątku to na pewno się uda:lol::lol:
  17. [quote name='BERKANO']dajcie numer konta to jakieś 20-30zł ukulam na stałe. Jesteście WSPANIAŁE!!!!!!!!![/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi:
  18. Wyślijcie numer konta do chi23 cioteczka odpowiedziała na moje pw: "Zrobię przelew, tylko potrzebuje numer konta i więcej informacji [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]" Bardzo Bardzo bardzo cioteczce dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  19. Cieszę się że tak się wszyscy bidulkiem zajmują. Powodzenia Totiku
  20. Justynko czy to ty zbierasz na psiaki?. Jeśli tak to proszę wyślij nr konta do bakteriakoli
  21. dostałam odpowiedź od bakteriakoli "Mogę dac 10 zł miesiecznie, jestem studentka sama dopiero adoptowałam psa, nie mam wiecej kasy podaj mi konto, to wyśle wam na pol roku z gory. wiem jak to jest w takich schroniskach kiedys tak bylo w wałbrzychu z ktorego pochodze."
  22. Użyłam niefortunnego słowa z tym szkalowaniem, ale wiecie przecież o co mi chodziło, żeby nie zaszkodzić. To rozsyłam gdzie się da.
  23. A ja będę żebrać u cioteczek za kasą. Tylko tak myślę żeby nie namieszać rozsyłając ten wątek, tak jak pisałyście , żeby nie narobić zamieszania, które odetnie wejście do schroniska. Czy nie zmienić tych wpisów szkalujących to miejsce. Boję się żeby nie zaszkodzić. Co o tym myślicie? Też bardzo się cieszę, że jest tu Pani Teresa.
  24. [quote name='Kamila28']Podajcie dane do przelewu - to poslę małe co nieco ;)[/QUOTE] wysłałam na pw
  25. pokazuj się biedulko cioteczkom
×
×
  • Create New...