-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Tak bardzo chcialabym pomoc i jej :( U nas w Dzierzoniowie jest pies w tragicznej sytuacji, owszem ma jedzonko - wolontariuszki codziennie jezdza i karmia. Mieszka na prowizorycznej dzialce w polach... Wczesniej bylo ogrodzone i mial spokoj, teraz zabrana jest cala siatka a on sam przy budce :( Kazdy debil moze podejsc i zrobic mu krzywde. A on jest tak bardzo lekliwy, ze nawet nie wychodzi jak ktos przechodzi tamtedy. Jak dajemy jedzenie, to czeka w budce i je dopiero po naszym odejsciu. Chcemy go zabrac a nie mamy nawet 1zl :( Bidulke nasze...przez nas kochane, przez innych krzywdzone![/QUOTE] A on jest uwiązany na tej działce i ma właściciela? -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Kapselku, o żadnym zostawianiu nawet mowy nie ma. Jak ci to do głowy mogło przyjść. A ja pytałam o Oborniki no bo te Śląskie to bardzo blisko Wrocławia. -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Dziewczyny, chetnie bym pomogla ale nie mam mozliwosci :( Mam deklaracje i ciezko z groszem :( Moge tylko odwiedzac sunie, przepraszam :([/QUOTE] Odwiedzanie i podnoszenie też pomaga Bardzo dziękujemy :) :) -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiatatry']wysłałam 15 zł. Na razie nie moge wiecej...[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo dziekujemy:multi::multi::multi::multi::multi: -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Cudności chłopak:) i w krawacie do stolicy się chłopisko wybrało -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No to co pisze Kaa, Kapselku. dzięki za troskę -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Myszka wiedziała, co robi, że go na siusiu co chwilę wyprowadzała :grin: ale to oznacza że nie załatwia się w domu tylko ładnie trzyma mocz do pójścia na spacerek! Geramine :buzi:Wieści przednie! Oby tak dalej. :):):)[/QUOTE] To dzisiaj mu już odpuszczę spacerki jak taki wysikany przez cioteczki.:) smutno mi dzisiaj Kapselku bo z Volwerinem nie za dobrze:-(:-(:-( -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Kasiu, wyślij nr konta do Katrinko, której jeszcze raz bardzo dziękujemy za deklarację -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Kasiu a Volwerin ma jechać do Obornik śląskich czy wielkopolskich -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Właśnie jest propozycja Dt dla innej suni, którą bedę zabierac ze schronu. Może nawet bedzie miała DS. W tej sytuacji wezme czarną sunię do siebie. Czy ktoś wspomoze ją na jedzenie? Nie wiem, czy wszystkie deklarowane wpłaty dotyczą staruszka, czy jej również? W schronisku przebywatakże taki zastraszony biedak, może p. Teresa znalazłaby cos dla niego, zamiast dla czarnulki? Jak zobaczyłam go na zdjęciu, to oczywiście o nim już myslę. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_37GSjRVh0Oc/S-60SHEw-kI/AAAAAAAABWA/8it7GT9mIQs/s800/100_1966.JPG[/IMG][/QUOTE] Te prośby o deklaracje, które ja wysyłałam dotyczyły obydwu psiaków i staruszka i suni. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
kurcze, zdołowałaś nas Kasiu. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
mamy następną deklarację jednorazową od danka488 , wpisuję ją na wątek żeby nie zgubiła się cyt: "Mysza2 nie obiecuję stałych wpłat, ale jeśli podasz konto mogę zrobić wpłatę jednorazową.czekam danka" Bardzo bardzo dziękujemy Danusiu. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']Nienawidze być orędownikiem złych wieści, ale nie jest dobrze niestety :(:(:([/QUOTE] Nie trzymaj nas w niepewnosci :-(:-(:-( -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
DOstałam maila na pw od Katrinko cyt" "Teraz mogę wpłacić tylko niewielką kwotę jednorazowo, ale poproszę o nr konta, bo nie znalazłam na wątku." Kasiu bardzo proszę prześlijcie cioteczce na pw nr konta Bardzo bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Każda złotówka się liczy -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kamila28']ok, przelałam, może nie duzo ale zawsze coś.....[/QUOTE] bardzo dziękujemy, każda złotówka to kawałek lepszego życia dla tych bied :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: I proszę nie tłumacz się z tego ile. dziękujemy:multi::multi::multi::multi: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kurza stopa 39']no to mamy około 100 zł deklaracji!!![/QUOTE] Jak Pani Teresa jest na wątku to na pewno się uda:lol::lol: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='BERKANO']dajcie numer konta to jakieś 20-30zł ukulam na stałe. Jesteście WSPANIAŁE!!!!!!!!![/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wyślijcie numer konta do chi23 cioteczka odpowiedziała na moje pw: "Zrobię przelew, tylko potrzebuje numer konta i więcej informacji [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]" Bardzo Bardzo bardzo cioteczce dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Cieszę się że tak się wszyscy bidulkiem zajmują. Powodzenia Totiku -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko czy to ty zbierasz na psiaki?. Jeśli tak to proszę wyślij nr konta do bakteriakoli -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
dostałam odpowiedź od bakteriakoli "Mogę dac 10 zł miesiecznie, jestem studentka sama dopiero adoptowałam psa, nie mam wiecej kasy podaj mi konto, to wyśle wam na pol roku z gory. wiem jak to jest w takich schroniskach kiedys tak bylo w wałbrzychu z ktorego pochodze." -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Użyłam niefortunnego słowa z tym szkalowaniem, ale wiecie przecież o co mi chodziło, żeby nie zaszkodzić. To rozsyłam gdzie się da. -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A ja będę żebrać u cioteczek za kasą. Tylko tak myślę żeby nie namieszać rozsyłając ten wątek, tak jak pisałyście , żeby nie narobić zamieszania, które odetnie wejście do schroniska. Czy nie zmienić tych wpisów szkalujących to miejsce. Boję się żeby nie zaszkodzić. Co o tym myślicie? Też bardzo się cieszę, że jest tu Pani Teresa. -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kamila28']Podajcie dane do przelewu - to poslę małe co nieco ;)[/QUOTE] wysłałam na pw -
[Elbląg] Vista - strasznie smutny boksi dramat...
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
pokazuj się biedulko cioteczkom