Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='Daga & Maks']Wilk jest fantastyczny :loveu: trzymam kciuki że wypali z tym domem[/QUOTE] Ja też. Należy mu się dobry domek przy okazji zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.../187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.0"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] i tofika z rwaną łapką [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url]
  2. odwiedzamy naszego ślepaczka, chłodniej dzisiaj biedakowi jak wszystkim przy okazji zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.../187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.0"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] i tofika z rwaną łapką [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url][/U]
  3. zapraszam cioteczki na bazarki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00"]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/URL] i tofika z rwaną łapką[U] [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url] [/U]
  4. do góry bursztynku przy okazji zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url][/U] i tofika z rwaną łapką [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url][/U]
  5. zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.../187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.0"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] i tofika z rwaną łapką [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url][/U]
  6. zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.../187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.0"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] i tofika z rwaną łapką [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url]
  7. [quote name='_Goldenek2']Chyba wszyscy dziś zaspali :):):)[/QUOTE] Nie wszyscy:):) przy okazji zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.../187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.0"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] i tofika z rwaną łapką [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url][/U]
  8. zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00"]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/URL] i tofika z rwaną łapką [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url][/U]
  9. przepraszam za offa ale zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.../187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.0"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] i tofika z rwaną łapką [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url][/U]
  10. [quote name='Czarodziejka']Pewnie jest łapany...Oby skutecznie .[/QUOTE] Trzymam kciuki:) przy okazji zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] i tofika z rwaną łapką [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url][/U]
  11. [quote name='Iv_']to jestem druga w kolejce :p :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] trzecia kochana, trzecia :angryy::angryy: :lol::lol: przy okazji podnoście bazarki cioteczki boksia Diega na kastrację [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.0"]http://www.dogomania.pl/threads/1874...0.-06-godz20.0[/URL] i tofika z rwaną łapką [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010"]http://www.dogomania.pl/threads/1872...-do-20.06.2[/URL]
  12. [quote name='wellington']Czy DS Gapcia oddzwonil ?[/QUOTE] No właśnie? Przy okazji zapraszam na bazarek dla boksia Diega na kastrację [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.0[/url] i tofika z rwaną łapką [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url]
  13. To bardzo dobrze:multi:, dopytuję o to tak ze względu na DT u Kikou, która mogłaby go potem wziąć, jak pomału tolerują się z Twoją, to jest nadzieja że i tam ułożyłyby się jego relacje z psami :lol:. Na wszystko trzeba czasu. Gisic napisz mi ile trzeba Ci przelać na weta leki itd.
  14. [quote name='WIGA']:???:I co,i co?Jedzie ten Pikuś po nowe życie? No pewnie że jedzie do Sylwuni, ale nie wiem kiedy przy okazji zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00 i tofika z rwaną łapkąhttp://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010
  15. [quote name='Gisic87']No niestety zdarzyło się zwłaszcza koło 4-5 rano mniej więcej tak samo jak kupka. W sumie nasikał mi w domu 3 razy ale staram się wychodzić z nim częściej jak tylko widzę że wybiera się na przedpokój i zaczyna szukać miejsca.[/QUOTE] Tego się obawiałyśmy. Za dużo wszystkiego naraz: nauka czystości, rekonwalescencja po zabiegu, nauka chodzenia. Dobrze że chłodniej, bo w poprzednie dni to nawet trudno było kondycję psa ocenić. Zdrowe psy nie chciały za bardzo chodzić:)
  16. Jak dobrze że Pani Teresa się tym zajęła. Na pewno oceni obiektywnie sytuację. Wszyscy wolelibyśmy żeby Pilocik miał swojego ludzia. Z moich obserwacji psów w firmach różnie to wygląda. Najgorzej jak firmę likwidują. Wtedy niestety na ogół jest dramat. Przy okazji zapraszam na bazarek z filmami dla Tofika z urwaną łapką [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010"]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/URL] i Diega na kastrację[url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url]
  17. Jeśli on cokolwiek chodzi to już super wiadomości. Były obawy że w ogóle będzie się przewracał. Przecież to dopiero pierwsze dni. Dobrze że jesteś Gisic :loveu::loveu::loveu: Podnoście cioteczki czasem bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url]
  18. [quote name='Kapsel']Myszko, zdecydowałam się!!!! Biorę Trufelka na DS!!!! :lmaa:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czy to te poncza na szydełku tak cię zdopingowały :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja tam nic nie mówię ale pierwsza byłam :mad::mad::mad: Biedna Nes, taki właśnie los DT, przyzwyczai się człowiek. Dasz radę Nes :lol:
  19. Zagladamy rano do Volwerinka :) przy okazji zapraszam cioteczki na bazarki dla boksia Diega na kastrację po której pojedzie już do DS [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00"]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/URL] i tofika z rwaną łapką [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url][U][/U][URL="http://www.dogomania.pl/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010"] [/URL]
  20. Chyba tak:):) Witaj Maxiu i oddychaj świeższym dzisiaj powietrzem, i nie wygryzaj suni z jej lóżka:)
  21. [quote name='katarzyna09']Witaj Maxiu:lol:. Zajrzyjcie prosze na http://szerlok.pl/nakarm_psa/ !!!Kliknijcie na psiaki-to zajmie tylko chwilke. codziennie klikami i karmimy:lol::lol:
  22. [quote name='Kapsel']Ja już dawno po grillu ale przeniosłam się z grillem do chałupy bo zaczął padac deszcz i i tak mi długo zeszło. Tż śpi a ja biedna musiałam do dzieciaków zajrzeć ;) i żeby nie było wszystko pozmywane i posprzatane :lol:[/QUOTE] To idź spać Kapselku bo jutro też będzie co zmywać, u mnie też leje i wreszcie jest czym odetchnąć, moja sunia lezy jak łazarz i wreszcie mniej ziaje. Wreszcie doszła do siebie po tej anginie. Dobranoc Kapselku.:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...