-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
ŁYSA,zaniedbana ,w depresji - JUŻ W NOWYM DOMKU
Mysza2 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
do góry Tamarko zapraszam na bazarki [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] -
hehe, a ja tu tylko chciałam znależć dom dla porzuconego psa, dom dla psa znalazłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i to jest mój dom (pies a właściwie nie pies a sunia w moim awatarze) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przeprowadziłam sama ze sobą wizytę przedadopcyjną i stwierdziłam co następuje: na minus - dom absolutnie nie nadaje się dla tak dużego i żywotnego psa: właściciele pracują po 12 godzin i pies będzie sam w domu, będzie tym zestresowany, będzie się nudził i tęsknił, nie wiadomo czy nie będzie demolował ze stresu mieszkania, może będzie wył i szczekał i sąsiedzi zaczną donosy do spółdzielni pisać, pies jest duży, potrzebuje ruchu , przyszli właściciele mieszkają w centrum miasta w blokowisku, brak czasu i terenów na wybieganie, brak czasu na uczenie psa właściwych zachowań, TZ przyszłej pańci jest przeciwny adopcji chociaż kocha zwierzęta ale ma świadomość wszystkich wymienionych minusów i tego że to decyzja której konsekwencje ponosi się przez kilkanaście lat bo jest odpowiedzialny i nie wyrzuci psa z samochodu ani nie odda do schronu jak będa jakieś problemy, rodziny przyszłych właściecieli są zapsione i to właśnie Ci właściciele slużyli im pomocą opiekując się ich psami w przypadku choroby, szpitala itp. na plus - na pewno w tym domu pies ma dożywocie (o ile właściciele pożyją albo ich rodziny które przejmują się zwierzętami :):)), na pewno będzie pełnoprawnym i kochanym członkiem rodziny, nie ma na razie innych chętnych do adopcji i nie wiadomo kiedy uda się ich znaleźć no i te marne 3 plusy przebiły mrowie minusów i pozwoliłam sama sobie na adopcję. Przeprowadzam też codziennie wizyty poadopcyjne i stwierdzam co następuje: pies na wejście właścicieli totalnie głupieje, kręci wszystkim co ma z tyłu w tym głównie ogonem, potem wywraca się kołami do góry, coś jest widocznie z nim nie halo, Wysterylizowali ją nie wiadomo po co, takie piękne szczeniaczki mogłyby potem schronisko zapełnić, przybyło jej 8 kg na wadze, nie wiem czy to nie jakaś opuchlizna, jest bardzo przyjazna do ludzi, czy przypadkiem nie powinna gyźć i rzucać sie na obcych, i oczy i pysk jakiś taki głupio uśmiechnięty i zadowolony. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: sama nie wiem czy słusznie zgodziłam się na tą adopcję :evil_lol::evil_lol: No i tak wpadłam w dogomanię
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
Mysza2 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']nie lubię się narzucać, ale chyba ponowię zapytanie....[/QUOTE] Tolu a wysłałaś nr konta do Bico? -
[quote name='_Goldenek2']No trudno.... najważniejsze, że Gaspar sobie radzi.... Psy swego kalectwa nie przeżywają, na szczęście, tak jak ludzie :)[/QUOTE] Święte słowa, szkoda że jakiś dobry domek z ogrodem o tym nie wie , że mógłby mieć super psa który świetnie sobie by radził na znanym terenie. :lol:
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']Zapomnijcie kochane o spacerku. Zdążyłam uciec przed ulewą. Taka burza, że hej. Gradobicie. Brr. Dieguś się boi:( Nie mam jak pisać bo pcha sie na kolanka. Maleństwo kochane...[/QUOTE] A jak się miewa mój Trufelek, maleństwo kochane :roll::roll::roll:, też się pcha na kolanka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nes do Ciebie trzeba wszystkie psie biedy hurtem pchać bo od ręki dom znajdują:lol::lol:. U mnie tylko burza i leje. Moja suńka uszy ma na teleskopach i leży przy moich nogach. -
BRATEK - szukamy domku któy go pokocha ..... takiego jakim jest
Mysza2 replied to amikat's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']jak mozecie podpiszcie prosze petycje do europarlamentu: [URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/URL][/QUOTE] podpisano :) zapraszam na bazarki [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url] -
[quote name='Maruda666']Dropsik, choć idziemy sikać ;) Wszyscy świętują, grilują a my pójdziemy za potrzebą. Może Mysza wyskoczy gdzieś z krzaków??[/QUOTE] jestem jestem , ja u diega najpierw byłam ale nikt w krzaczorach nie siedział :roll::roll::roll: ja nie griluję :-(:-(:-( bardzo pracowity dzień miałam :-(:-(:-(
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
I jaki tam Gisic nasz brudasek. -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Podpisane :) Marudka chodźmy na to siku z Diegiem teraz bo u mnie burza się zaczyna -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Gisic a po domu Tofik chodzi dzisiaj czy przewraca sie? -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009'] Jak ja teraz będę spała bez niego? Kto mi wyliże uszy? Kto będzie się tak na mnie czule patrzył?[/QUOTE] No nie wiem właśnie :shake::shake::shake: A kto ci ugotuje, posprząta i wypieli jak Trufelek pojedzie do mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Widzę że Kapselek griluje, Marudka pójdzie czyścić te kuwety, a ja już jestem w domu po pracy, tylko się zakrzątnę koło kuchni trochę, okurzaczem powarczę i pójdę na żebry dla Diega. No i oczywiście wujka witam. Czy wujek pozwoli mnie i Marudzie wyprowadzać go na sikanie? :roll::roll::roll:, oczywiście Diega mam na mysli a nie wujka -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='WIGA']Deklaracja stała.Tylko dane do przelewu-bo mam na Pati,nie wiem kto zbiera na Tofcia.[/QUOTE] ja zbieram. zaraz wyślę -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='WIGA']Do bezpiecznego portu to Tofikowi jeszcze daleko,szczęście,że TDT go przygarnął.:loveu: Cioteczki,Pikuś jedzie do DS:multi:,to może swoją deklarację przeniosę na Tofika?co Wy na to?[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi: My na to jak na lato:loveu::loveu::loveu: Bardzo dziękujemy. Czy to będzie stała deklaracja? Z domku Pikusia też się bardzo cieszę -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika z Katowic']Kajtuś znajdzie dom - zobaczycie - tylko pomóżcie rozwieszać ogłoszenia! Może On woli chłodną łazienkę do spania? Pieski mają różne nawyki. :)[/QUOTE] U Renatki to i ja bym zamieszkała nawet w łazience :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Moja suńka też się teraz do łazienki pcha bo tam najchłodniej:lol::lol::lol: Ja dzisiaj podowieszam trochę po sklepach zapraszam na bazarki [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url] -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Staruszek a taka zadziora ;););) Renatko u Ciebie nawet w kibelku ma lepiej niż w schronie :loveu::loveu::loveu: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
zaglądamy Volwerina i czekamy na wiadomości po weekendzie -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
I nikt nie dzwonił? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']bardzo się cieszę, że mu się udało odmienić los i perspektywy - dzięki Gisic :Rose: Gisic, a Ty się nie krępuj komplementami - są w pełni zasłużone, to trza dzielnie na klatę brać :)[/QUOTE] :lol::lol::lol: gisic słuchaj E-S i wypinaj klatę :lol::lol: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dobre wiadomości:multi::multi: to czekamy na relację po spacerze:lol::lol: